Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy jest ktoś z Giżycka


Magicbattle

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Czy jest ktoś z Giżycka?? potrzeba mi by było coś obejrzeć zanim pojade 600km w jedna strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz mogłem zapytać przed imprezą. Było sporo ciekawych projektów. Wystawiałeś się ze swoim autkiem czy tylko zwiedzałeś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto jeszcze nie nadaje się do pokazania ;-). Byłem popatrzeć, po zaglądać i połapać jakiś pomysł ;-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest w Giżycku ktoś komu oddalibyście do diagnostyki swoje A4?

Przyjechałem na wakacje z południa i po drodze najpierw na wolnych obrotach zaczęło mi rzucać autem (skoki obrotów były ale dużo mniejsze niż by to sugerował trzesienie), potem po kilkuset kilometrach się uspokoiło. Myślałem że paliwo (chociaż zatankowałem jak zawsze na BP), jednak wczoraj po nocy i krótkiej trasie, kiedy odpaliłem ponownie to za świeciła się kontrolka sygnalizująca awarie systemu spalin/spalania. W międzyczasie zrobiłem prawie 300km do Giżycka i oprócz nierównej pracy na jałowym nie widzę innych problemów. Wolałbym jednak sprawdzić o co chodzi zanim ruszę w trasę powrotną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Jako że jestem w Wilkasach to mam rzut beretem, jednak pomimo objechania całego placu nie widziałem tam żadnego mechanika. Przejdę się tam jeszcze jutro rano, ale szczerze to widząc to miejsce jakoś ciężko mi uwierzyć że działa tam ktoś kto ma porządny komputer i zdziała coś przy B7.

Jakiś czas temu jak byłem w Norauto to na ich komputerze pokazało dwa błędy, gdzie Jan Sopa spod Rybnika wydrukował mi 4 kartki A4. Dlatego jestem sceptyczny co do zdolności diagnostycznych większości warsztatów nie specjalizujących się w Audi.

Na razie auto jeździ i powinienem dojechać spowrotem, ale na wszelki wypadek musze przygotować papiery z assistance ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak ma porządny komp. Od strony przejazdu kolejowego jest to druga brama i koło wysokiego komina jest rampa do warsztatu. Otoczenie nie ciekawe ale chłopaki się znają

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Giżycka jeżeli ktoś czegoś będzie potrzebował PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...