Skocz do zawartości
IGNOROWANY

chiptuning na dolnym śląsku wasze opinie


koles999

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, MIRON 86 napisał:

ecu project w 1.9tdi 1z i nie narzekam, czy dalej warto do nich uderzyć?

kiedyś "robił" dla nich mirass el vag tune

teraz nie mam bladego pojęcia, czy dalej korzystają z jego usług

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadam z ekipą z vagtune, ale wcześniej to muszę ogarnąć u kogoś czyszczenie smoka miski pokrywy itd i potem pomyślę nad podniesieniem mocy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2019 o 17:04, MIRON 86 napisał:

Pogadam z ekipą z vagtune, ale wcześniej to muszę ogarnąć u kogoś czyszczenie smoka miski pokrywy itd i potem pomyślę nad podniesieniem mocy 

Jak potrzebujesz kogoś z Wrocławia do ogarnięcia w/w rzeczy polecam CK-Project (ck-project.pl) gość jest mistrzem w swoim fachu. Co do chip'a to vagtune :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem się na kuzyna mojego kolegi spod Obornik, właśnie ogarnia mi rozrząd, nowa chłodnica klimy,wody,osuszacz,dławik, dostarczyłem mu w piątek kruciec wodny głowicy ASO przy okazji zapoznałem się z zakresem prac, głowica czysta nagaru niema wałki idealne,zobaczymy jak z miską.Co do chipa po krótkiej rozmowie chyba zdecyduję się na gregor10.pl ale to raczej po nowym roku z braku czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie NIE POLECAM BMG Tuning, wgrali mi gotowca, który jeszcze został zestrojony na uszkodzonym N75 (sam zdiagnozowałem, po wymianie jako tako to jechało) :D  a Panowie rozkładali ręce bo nie wiedzieli dlaczego tak krzywy był wykres....

Po czym wiem, że gotowiec ano po wywaleniu katalizatora nie pojawił się check drugiej sondy, a po sprawdzeniu programu już była wycięta. Po telefonie do nich dlaczego nie ma błędu mówili abym podjechał na sprawdzenie :) Niestety ale nie mam zamiaru tam nogi postawić nigdy więcej.... Samochód przyśpieszał słabo, palił 5 litrów więcej itd. itp. Mapa została wgrana gotowa bez jakichkolwiek zmian... Dla zainteresowanych chętnie pokaże wykresy przed i po oraz wykres u innego tunera, który zrobił z tego 211KM no cóż zaufanie traci się tylko raz.

 

EDIT:

Żeby nie być gołosłownym...:

1. Wykres - pierwszy pomiar na fabrycznym oprogramowaniu - 182KM

IMG_20200617_123511.jpg

2. Wykres - pomiar po "programie" gotowcu - 198KM - wykres poszargany na maksa (uszkodzony N75 - panowie nie wiedzieli dlaczego tak...)

IMG_20200617_123522.jpg

3. Wykres - pierwszy pomiar na gotowcu 187 KM :facepalm:  - drugi pomiar na poprawionym programie (wykres wyżej) 211KM stabilnie ciągnie prawie cały zakres [wyżej już turbo nie dało rady]

IMG_20200617_123543.jpg

 

Zostawiam dla potomnych do przemyślenia czy warto..

Edytowane przez passoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to polecam siebie, od lat siedze w grupie VAG. Modyfikuje samodzielnie auta, bez popeliny, jak cos jest troche niesprawne to nie dotykam. Robiłem projekty pod 800ps (2.7bit). Hamownia dynomet gps. Wrocław Północ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w BFB  199,2KM / 346NM 

Strojenie u Mirka VAG Tune 2raz w życiu 

Stawiam na spokojny sen..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie polecacie do zrobienia nowej mapy auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...