Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wentylator nawiewu


lemak

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy w temacie wentylatora od nawiewu. A dokladnie chodzi o to ze nie załącza sie. Czasmi podczas jazdy się złączy. Błąd jaki mi wskazalo to 01273 Fresh Air Blower (V2), 30_00 Open or Short to B+. Bezpiecznik dobry.

Proszę Was o pomoc w temacie, bo bez tego o tej porze jazdy juz nie ma.

Edytowane przez lemak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczek Ci pada. Zacznij od nastawów podstawowych.

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co znaczy zestawów podstawowych. ?

a numer części może ktoś ma żeby łatwiej szukać

Nikt nie miał takiego problemu

Edytowane przez lemak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o nastawy podstawowe. W warsztacie masz odpowiedni wątek do tego i nie musisz po kilku godzinach podbijać wątku, bo nie każdy 24h siedzi na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o nastawy podstawowe. W warsztacie masz odpowiedni wątek do tego i nie musisz po kilku godzinach podbijać wątku, bo nie każdy 24h siedzi na forum.

Nastawy wiedziałem i robiłem ale skoro cały czas mam błąd o którym piszę to co mi to da, a zależy mi na czasie bo zimno jest jeździć bez ogrzewania o tej porze więc sie dobijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz, masz tu mój temat przerabiany niedawno http://a4-klub.pl/index.php?/topic/314386-dziwny-problem-z-silnikiem-dmuchawy/ja go rozwiązałem kupując dmuchawę od B7 z literką E. Masz pewnie to samo co ja początkowe wersje miały tą nie poprawioną i właśnie tak się sypała nowsze niby poprawione bez tego typu usterek u mnie hasa na razie bez kłopotu od tamtego czasu. Ewentualnie zagłębiałem się w temat później i winę mogą ponosić za to zimne luty a więc trzeba by rozebrać i poprawić w starej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz, masz tu mój temat przerabiany niedawno http://a4-klub.pl/index.php?/topic/314386-dziwny-problem-z-silnikiem-dmuchawy/ja go rozwiązałem kupując dmuchawę od B7 z literką E. Masz pewnie to samo co ja początkowe wersje miały tą nie poprawioną i właśnie tak się sypała nowsze niby poprawione bez tego typu usterek u mnie hasa na razie bez kłopotu od tamtego czasu. Ewentualnie zagłębiałem się w temat później i winę mogą ponosić za to zimne luty a więc trzeba by rozebrać i poprawić w starej :wink:

Witam, gdzie mogę uzyskać numer silnika wentylatora nadmuchu oprócz miejsca na silniczku, ktoś założył nie oryginalny i teraz nie wiem jaki powinien być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...