Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile kosztuje regeneracja turbiny


Limko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stała się rzecz przykra :( Poszła mi turbina w mojej A3 tzn. siwy dym z rury. Trzeba będzie regenerować. Mam pytanie ile kosztuje regeneracja turbiny? Jak długo to trwa? czy regenerowana turbina będzie służyć tak samo dobrze jak ta oryginalna z auta? I najważniejsze gdzie taką turbinę regenerować aso czy jakieś nieautoryzowane warsztaty? Polecane są serwisy Melett mają ponoć bardzo dobrą jakość części , które montują i dobry sprzęt do wyważania , a to jak każdy wie podstawa prawidłowego naprawienia turbiny. Dużo ludzi korzysta z Bosch Diesel Service Pawlik z tego co się mówi http://www.regeneracja-turbosprezarek.pl mają właśnie autoryzację firmy Melett Rozmawiałem z paroma mechanikami i sobie chwalą ich pracę tyko jeden minus , że trzeba wysyłać. Jak nic nie znajdę to zdecyduję się na wysyłkę do Stalowej Woli. Liczę na was :) Dzięki :)

Edytowane przez Limko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kupic nowa ale to koszt w granicach 3tys.jak nie nowa to lepiej regenerowac.w twoim przypadku koszt moze przekroczyc tys zl. mozesz kupic uzywke na allegro za 500zl ale nie masz pewnosci czy jest sprawna i jak dlugo pochula.jesli zdecydujesz sie na uzywke to pamietaj zeby kupic ptzez allegro.masz wtedy mozliwosc zwrococenia towaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę polecić kolegę z koszalina.

robię u niego turbiny i nigdy nie miałem problemu

jak jesteś zainteresowany na PW wyślę namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie regeneracja kosztowala 850 zl jezdze na niej ósmy miesiac i jak do tej pory nie dzieje sie z nia nic niepokojacego chłopaki ogarneli to w ciagu jednego dnia roboczego

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakosc regeneracji tuborsprezarki zalezy od wykonujacego, uzytych materialow i narzedzi.

koszt 600-1000 pln, przy czym nie zawsze najdrozsze = najlepsze, bywa ze sie cenia a partola.

prawidlowo wykonana regeneracja to sprawnosc i trwalosc nowej turbosprezarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie niewazne ile licza byle firma miala dobra renome aprawdzona itd ja regenerowalem za 1000 ale jestem zadowolony poki co

dokladnie niewazne ile licza byle firma miala dobra renome aprawdzona itd ja regenerowalem za 1000 ale jestem zadowolony poki co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. U ojca w A3 (1.9 AHF) została wymieniona turbina na regenerowaną. Moje pytanie brzmi jak traktować turbine zaraz po wymianie. Trzeba ja jakoś dotrzeć czy coś w tym stylu ? Przez iles kilometrów delikatnie z gazem czy coś możecie podpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mielcu podobno porządny fachura pracuje, może ktoś potwierdzi bo ja tylko ze słyszenia wiem - turbobogdan? Zabawnie brzmi ale podobno chłop robotę robi bardzo dobrą.

Edytowane przez Awra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...