Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Oki a teraz na poważnie.Ustalmy konkretnie gdzie się spotykamy. Media,czy lotnisko? Generalnie jestem za Media.Dlaczego? Ze względu na pogodę. Z doświadczenia ze Spedytem wiemy,że postać można góra godzinkę przy tej temp. Później znacznie przyjemniej jest wypić,zjeść,pogadać w ciepłym miejscu. Ale to Wy jesteście organizatorami i od Was do końca zależy gdzie się spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie: :wink4:

- Niedziela godz 10 na dachu Ferio ,

- ul. Chojnowska 41 ,

- dane do nawigacji : N 51.20709 ; E 16.15406 ,

- pogoda na niedziele: temp. -3*C - 0*C, ciśnienie 1043 hPa, wiatr ok 4 km/h, śnieg-0; deszcz-0

- gastronomia na miejscu

- zaplecze techniczne zapewnione

- zaplecze sanitarne zapewnione

Oczywiscie potwierdzam swoja obecnosc.

Z powodu sporej powierzchu dachu/parkingu proponuje tez ustalic poczatkowe/konkretne miejsce spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjeżdżasz z A4 na Legnicę, jedziesz dwu pasmówką przez rondo, za rondem na drugich światłach w lewo w ulicę Jaworzyńską. Długo prosto na drugich światłach w lewo miniesz stację Statoil (będzie po prawej) przez następne światła prosto i dojedziesz do skrzyżowania przy którym stoi galeria Ferrio. Musisz skręci w lewo bo wiazd jest od tyłu i jeszcze raz w lewo a następnie do góry :evil:. Jak znajdę czas to wrzucę jakąś mapkę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akali, troche chyba Kaziowi namieszales :> Ja bym radzil za rondem na trzecich swiatlach w prawo (nie w lewo), wjedziesz w jaworzynska. jedziesz caly czas prosto az zobaczysz statoila. musisz go objechac tak zeby miec go po prawej stronie. na swiatlach lekkim lukiem w prawo i za 150m po lewej bedzie Ferio Galeria. zeby wjechac na parking musisz skrecic w lewo przed Galeria potem w prawo i bedziesz mial wjazd na parking.

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=pl&geocode=&q=legnica&sll=51.209733,16.147842&sspn=0.022852,0.062399&ie=UTF8&ll=51.18623,16.172905&spn=0.091456,0.249596&z=12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wezmę mapę i sprawdzę tą drogę gdzie mnie palec poprowadzi :>

Dobrze że jadę od Chojnowa :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 17:53 _________________________________________________BarthPL trzeba będzie zrobić zrzut z mapy, narysować dojazd od autostrady i wkleić do pierwszego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autka umyte żeby jutro jakieś ładne zdjęcia zrobić? ta uwaga też tyczy się Ciebie Marcin :)

Nie,paździoch dalej jaki był taki jest :decayed: Nie mam gdzie,a na mechaniczną nie pojadę :no:

Będzie dobrze,przerobisz mnie w photoshopie :naughty: Ale w środku mam czysto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autka umyte żeby jutro jakieś ładne zdjęcia zrobić?

Nie,paździoch dalej jaki był taki jest :decayed:

Może przynajmniej reszta przyjedzie umytymi furkami :) schowamy Twoje auto gdzieś z tyłu żeby nie było obciachu :tongue4:[br]Dopisany: 16 Luty 2008, 20:09 _________________________________________________Martwi mnie dzisiejsza nieobecność na forum zainteresowanych legniczan, czyżby wszyscy byli na imprezach?

Zatem kto wstanie na spota :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...