Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej dolaczam sie do powyzszych zyczen.

Mam nadzieje ze te Swieta beda dla Was wszystkich bardzo udane, wesole i spokojne.

Tylko sie nie przejesc bo znowu bedzie narzekanie ze autko jakos tak slabiej ciagnie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, Legnica...

Jest tu ktos???

Przez miasto nie da sie przejechac zeby nie zobaczyc conajmniej 10 A4 a na forum legnickim taka cisza...

Odezwijcie sie co do tematu jakiegos spotkanka.

Jak tak dalej pojdzie z pogoda to moze na jakies autoslizganie bedzie sie mozna jeszcze umowic :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legnica żyje, tylko nikt nie ma czasu, bo tutaj wszyscy pracują :wink4:

A ostatnio trochę się tego pojawiło na ulicach Legnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się narazie uczę, a właściwie kończę szkołę i przygotowuję sie do matury i na nic nie mam czasu.

A co do ilości A4 w Legnicy to mam wrażenie, że dużo starszych osób jeździ tymi autami a im nie chcę sie bawić w fora i co jeszcze zauważyłem ludzie z naszego regionu jakoś niechętnie interesują się takimi rzeczami, jak fora, samochody itp. (widzę to po swoich znajomych, wolą nic nie robić lub oglądać TV niż zająć się czymś ciekawym).

BarthPL jak wygląda Twoje auto bo nie mogę Cię skojarzyć z żadną znaną mi :a4fan:, gdzie można Ciebie najczęściej spotkać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada tak jak na fotce w podpisie tylko na felgach 15''. Zobaczyc jest ciezko bo malo nia jezdze :)

Mam auto sluzbowe i A4 traktuje jak troche drozsza zabawke i ewentualnosc na zmiane pracy :)

Ale jesli masz ochote KrzyHo na jakies male spotkanie chocby w dwa auta to jestem zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by zoorganizować jakię większe spotkanie, ale jak już to dopiero koniec maja - czerwiec. Teraz nie mam czasu na nic.

Nie mam kiedy nawet sobie pojeździć moim nowym autkiem.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zakup jak najbardziej na + ,, grill juz zalozony a lampki prawdopodobnie pod koniec tygodnia :decayed: ( grill po lifcie wyrwalem za bagatela 120 zl ) :naughty:

...i widze ze z Boleslawca na ewentualny spocik z tego co widze to jedynie ja sie zglaszam :disgust::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...