Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oddałem swoje turbo na przegląd i SPA tu Jaczów koło Głogowa http://tracker-glogow.pl/index.html

Mam rok gwarancji na piśmie bez limitu kilometrów.

Przejechałem narazie 5tyś km

Za mało na razie żeby powiedzieć że jestem zadowolony i polecam.

Rozsądna cena, na miejscu...

Chłopaki wożą turbo do Mierzowic koło Prochowic

http://www.mturbo.pl/

Zadzwoń popytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś do mturbo dzwoniłem. Facet rozgarniety twierdził że głównie do niemiec wysyła!?

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś do mturbo dzwoniłem. Facet rozgarniety twierdził że głównie do niemiec wysyła!?

wysłane z Commodore 64

Ja może nie regenerowałem turbine ale była oddawana do czyszczenia jak i nowa gruszka wraz ze sztanga była wstawiany,zapłaciłem 150 za czyszczenie i 150 za gruche ze sztangą, jeżdżę już prawie rok i złego słowa nie powiem o tej firmie, turbina po czyszczeniu jak i wstawienia gruszki chodzi bardzo poprawnie więc ja mogę polecić mturbo:) zauważyłem że stary post ale może inf się komuś przyda:) pozdro:)

Edytowane przez jarek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś reaktywacja ???

 

cyt: " Może łatwiej było by skrzyknąć cały LGOM np w Lubinie z promienia np 30 km, Mogły by dojechać osoby z Legnicy, Głogowa, Polkowic no i Lubina.. jak ktoś chętny do organizacji pisać do mnie na priv "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOT W LUBINIE

12 MAJA GODZ 19

MIEJSCE LUBIN - Parking przy hali sportowej RCS

RCS Lubin. Regionalne Centrum Sportowe Sp. z o.o.. ul. Odrodzenia 28 B

CARETING: Na terenie obiektu jest tzw RANCZO gdzie można zjeść grila czy oczywiście napoić się piwem ,zakupionym oczywiście na terenie obiektu.

Info na FB Grupy:

Audi A4 B6/B7 Division Polska

B6 Bastion Team

Audi 3.0 V6 ASN BBJ AVK

B6 Elite

UWAGA: Właściciel obiektu tj. RCS w Lubinie wyraził zgodę na towarzyskie spotkanie, prośba od właściciela o właściwe uszanowanie parkingu tj 0 bączków i palenia gumy, pozostawienie po sobie porządku, parking jest monitorowany całodobowo i strzeżony, zaznaczył że jeśli coś będzie nie tak będzie interweniował. Także musimy pokazać się z najlepszej strony bo miejscówka jest naprawdę godna uwagi a jeśli by nas było sporo chętnych to ze swojej strony byli by skłonni do podjęcia współpracy w organizowaniu imprez.

Robimy pionierskie spotkanie zobaczymy co i jak będzie i ile osób przybędzie oby nas jak najwiecej

 

Edytowane przez AlexDLU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Panowie jest ktoś z Legnicy i by miał chwilę żeby podjechać mi rzucić okiem na auto, oczywiście nie za darmo ;) ja mam całą polskie do przejechania :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie auto? Mam do Legnicy niedaleko to może udałoby mi się pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będzie miał do przejechania większy kawałek żeby obejrzeć Małysza to służę pomocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...