Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze jestem tutaj nowy postaram sie odswiezyc temat i zaprosic wszystkich na V Eliminacje Mistrzostw Polski Car Audio , ktore odbeda sie w dniach 4 - 5 sierpnia na parkingu galerii "Ferio". Moze samochody ktore zdobywaly Mistrzostwa Polski i Europy skusza was do zorganizowania jakiegos mini spotu ? Ze swojej strony moge zagospodarowac miejsce na kilka forumowych autek :> .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może jest ktoś chętny przyjechać do Zielonej G., w te zimowe dni lepiej jechać na spota pogadać pościgać się, a będzie gdzie , niż przynudzać w domu, zapraszam na spota lubuskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze w czasie spotu nikt sie do mnie zglosil bo moglbym wydzielic miejsce , odgrodzic od pozostalej czesci parkingu , zafundowac cos do jedzenia i picia - spocik bylby wtedy bardziej zauwazalny :a4fan: . Nie zmienia to faktu ze chetnie zjawie sie na najblizszym okregowym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Wam wytrwałości, by wszystko układało się po Waszej myśli, byście zawsze dążył do wyznaczonego celu i nigdy nie poddali się. By spełniły się Wasze marzenia te bliskie i te najbardziej odległe. By zdrowie nigdy Was jak i waszych najbliższych nigdy nie opuściło. Aby każdy dzień był piękniejszy od poprzedniego. Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy ekipa Świdnicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na wasz wontek bo szykuje mi sie wyjazd na wekend w wasze śliczne strony...patrze jak tu dzialacie panowie i panie (jeśli jakieś są) i widze ze kiepściutko....

Zróbcie spocika jakiegoś chętnie poznam jakichs klubowiczów nowych , może Cayenne`a namówie żeby zawitał wszak ma nie daleko...

Furki teraz brzydkie brudne i na zimowych papciach - chwalic sie nie ma czym ale moze kawke wypic porozmawiac posmiac sie pare fotek pstryknąc a i znajomości nowe mile widziane.

Pozdrowienia dla ekipy z Dolnośląskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Cayenne`a namówie żeby zawitał

Jeśli Ty będziesz ja pojawię się na pewno :thumbup: Także Panowie i Panie(jeśli takowe są:P) działajcie coś :th:

....ty Cayenne jestes gośc potrzebowałeś 9 minut zeby znalezc posta i na niego odpisac...i jeszcze pozytywnie - jestem pod wrażeniem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...