Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ale chodzi ci o podłączenie ?

Tak o podłączenie co i jak:) kupiłem takowe: M-Tech - Produkty ale w to miejsce pod przeciwmgłowe tak sobie pasuje (są zaokrąglone) ale nie mam pojęcia jak i do czego się wpiać:) A jak mi nie pójdzie to odezwę się do kolegi devon00:)

A tak na marginesie-czy ktoś kto ma takie światełka zauważył mniejsze zużycie paliwka:D

jak chcesz moge zapytac kumpla ile by wzial za montaz na 99 procent bede dzisiaj w legnicy...jak powiem ze dla znajomego z forum to nie powinien cie duzo skasowac

przy okazji ile dales za nie?

---------- Post dopisany at 06:50 ---------- Poprzedni post napisany at 06:42 ----------

Panowie zmienial z was ktos konsole z przed lifta na polifta? mam jedno pytanko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączenie jest proste ja miałem automat wbudowany plus pociagnołem po włączeniu stacyjki i od świateł do automatu od postojówki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi ci o podłączenie ?

Tak o podłączenie co i jak:) kupiłem takowe: M-Tech - Produkty ale w to miejsce pod przeciwmgłowe tak sobie pasuje (są zaokrąglone) ale nie mam pojęcia jak i do czego się wpiać:) A jak mi nie pójdzie to odezwę się do kolegi devon00:)

A tak na marginesie-czy ktoś kto ma takie światełka zauważył mniejsze zużycie paliwka:D

jak chcesz moge zapytac kumpla ile by wzial za montaz na 99 procent bede dzisiaj w legnicy...jak powiem ze dla znajomego z forum to nie powinien cie duzo skasowac

przy okazji ile dales za nie?

---------- Post dopisany at 06:50 ---------- Poprzedni post napisany at 06:42 ----------

Panowie zmienial z was ktos konsole z przed lifta na polifta? mam jedno pytanko :)

Dałem za nie 85 zł w sklepie,wczoraj tak siedzialem nad tym i debatowałem i doszłem do wniosku że tam nie pasują bo one są okrągłe:/

Może się zbiore i kupie takie coś: Swiatla do JAZDY DZIENNEJ DEDYKOWANE Audi A4 B6 (2600359749) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A czy w leg jest firma która zajmuje się montażem tych świateł?chodzi też żeby można było wybrać rodzaj zamontowanych świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja koledzy nie kombinowałem z dziennymi. Kupiłem moduł na allegro za 40 zł i moje światła drogowe robią za dzienne, świecą na 40% mocy jest dobrze. Załączają się automatycznie po 5 sek. po odpaleniu silnika. Wygląda to mniej więcej jak dzienne w B7. Tylko do podłączenia tego potrzebowałem fachowca bo sam bym nie dał rady a że sam montował coś takiego pierwszy raz nie wiedział ile mnie skasować,

to wziął tylko 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzesz miernik lub lampkę kontrolną ściągasz osłonę od kierowcy i tam pod komputerem jest na pewno śrubka z plusem po stacyjce na zacisk na oczko tam są cztery któryś po stacyjce jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewód, do którego podpięty jest czerwony przewód od radia-to o ile dobrze pamiętam plus po stacyjce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez różnicy, czy pociągniesz od stacyjki, czy od radia-przez ECU i bokiem do świateł-prawie jak ori kostka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszly zamowione lampy...wizualnie jestem zadowolony w 100% z podlaczeniem tez nie bedzie problemu bo jest fajna czytelna instrukcja plus fajna przejsciowka na plusa po stacyjce wystarczy wpiac sie w jeden z bezpiecznikow :) jak bedzie na aucie dam foto

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

po 2 godzinkach spokojnego monterkowania przy audi swiatla siedza dla mnie mega swieca super jutro dodam foto :)

tak poza konkursem mam konsole z tunelem z polifta kompletna z kostkami jak by ktos chcial to pisac pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...