Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Co kupiles dev? Jakie autko?

Sent from my domofon using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no piszą heheh Bartek pytanie wczoraj wracałem z mrągowa auto sie dziwnie zachowywało ja wjeżdżałem w w ciapkę ze śniegu to auto wpadało w poślizg d*pa ociekała mam zimówki i dobre zimówki a na s2 jak była szklanka to 60 km/h bo tak autem bujalo co to może być bo rok temu tego nie miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lód- to lód-nawet najwspanialsze zimówki nie pomogą, jak stracisz trakcje-idziesz bokiem i po zawodach, a jak rzuca autem-to może juz amortyzatory mają dosyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziwne wszystko przed zima sprawdziłem jest oki

aha i jeszcze cos takiego pod wiaduktami przejeżdżając nie wiem czy tam było ślisko czy lód to musiałem korygować a czy wszystkie zimówki sa kierunkowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma za mało luftu w oponkach to też tak czasami potrafi dziwnie dupką rzucić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no piszą heheh Bartek pytanie wczoraj wracałem z mrągowa auto sie dziwnie zachowywało ja wjeżdżałem w w ciapkę ze śniegu to auto wpadało w poślizg d*pa ociekała mam zimówki i dobre zimówki a na s2 jak była szklanka to 60 km/h bo tak autem bujalo co to może być bo rok temu tego nie miałem

A co Ty koleżko w Mrągowie robiłeś:decayed: Pytam, bo to taka wichura na której się wakacyjnie rok w rok wychowywałem :wink:

Lodzik to lodzik - mi w 4x4 te fajnie, ale za to przód wyjeżdża na ciasnych zakrętach i osiedlowych lodowych uliczkach:grin: Mikro ronda koło huty już nawet nie liczę:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas to nazywają rekonesans do zajęć w kwietniu .Tylko wiesz przy zmianie pasa było na środku błoto po śniegowe to mnie zarzucało nigdy tak nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wszystkie zimówki sa kierunkowe ?
o ile pamiętam-to tak, tylko można je zakładać na prawą stronę i lewą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa zimowki asymetryczne ktore nie sa kierunkowe... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam takie tylko bylo dziwne ja jechalem 60 km bo mnie zarzucalo a reszta 100 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa zimowki asymetryczne ktore nie sa kierunkowe... :hi:

asymetryczne-o te mi chodziło:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już tyle razy pisałem, że póki śnieg to trzeba na sąsiedztwo zjechać, to żaden nie chciał:decayed: Dzisiaj byłem, ale garderoba i pora nie ta i coś słabo było:facepalm:

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

Tylko ludzi multum, że na płycie można było crash testy robić:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...