Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszczelka drzwi


dziaba5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy ktos wie czy jest mozliwosc wymiany uszczelki tej co jest na drzwiach (chodzi mi o drzwi kierowcy) moja sie rozerwala i z tego co patrze to jest ona chyba przyklejona i to dosyc mocno jesli ktos wymienial taka uszczelke to prosze o podpowiedz jak to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelka na drzwiach jest w tej części, która wchodzi w ramę szyby wciskana, natomiast tam gdzie okala płat drzwiowy jest zamontowana na plastikowych kołeczkach. Górną część wyciągasz zaczynając od krawędzi, natomiast w dolnej musisz szarpnąć z wyczuciem. Nastaw się na to, że część kołeczków zostanie w drzwiach i będziesz dłubał żeby wylazły, część też się połamie więc zaopatrz się w kilkanaście sztuk nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelka na drzwiach jest w tej części, która wchodzi w ramę szyby wciskana, natomiast tam gdzie okala płat drzwiowy jest zamontowana na plastikowych kołeczkach. Górną część wyciągasz zaczynając od krawędzi, natomiast w dolnej musisz szarpnąć z wyczuciem. Nastaw się na to, że część kołeczków zostanie w drzwiach i będziesz dłubał żeby wylazły, część też się połamie więc zaopatrz się w kilkanaście sztuk nowych

dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie tej uszczelki... Mam pytanie, czy ktoś może podać nr części tej uszczelki? Chodzi o uszczelkę lewy przód (kierowca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Pozwole sobię odkopać by nie otwierać nowego tematu.

Czy ktoś jest wstanie powiedzieć czy uszczelka drzwi różni się względem generacji budy B6 i B7 ? Wiem że budy są te same, i wszystko niby P&P lecz założyłem swego czasu uszczelke od Anglika z B6  do B7 i dopiero teraz zauważyłem że odstają mi drzwi i jakby prężą na uszczelce... u samego dołu. Czy może grubuość / twardość uszczelki przy doleganiu jest nieco inna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelki są identyczne, sam kiedyś wymieniałem w b6 na świeże z b7 bo moje były zmęczone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Krystian101 napisał:

Witam. Odkopie temat ? A uszczelka z PP pasuje na stronę kierowcy ?? . Pozdrawiam 

Z prawych na lewe nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...