Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) DIESEL GATE


skoffice

Rekomendowane odpowiedzi

Akcja podobno będzie od styczni 2016r.

Teraz wystarczy oczekiwać na telefon.

Ciekawe czy w ogóle zadzwoni i jak serwis telefon do mnie zdobędzie.

Samochód kupiłem w niemieckim salonie.

Ciekaw czy będą dzwonić z Niemiec czy z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damok niemoga cie zmusic wiadoma sprawa ale jesli bedzie to wymagane a na to sie zanosi.Nieprzejdziesz przegladu to co wtedy?? Jesli maja dostac kary i maja to naprawic niewierze ze nikt tego niesprawdzi...... Tak ogulnie to serwis moze miec wylane i mozna to olac ale czy pozniej niebedzie problemow ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszce jedna kilka spraw, jak taka akcja serwisowa ma sie do:

- zmiany map zwiazanych z podniesieniem mocy.

- czy bez mojej wiedzy moga to zrobic podczas powiedzmy zmiany opon w serwisie.

-przeglad techniczny i nagle - jal to bylo w wiadomosciach 40x wiecej NOx.

- co z koca mojego samochodu. Jezeli zmienia program to albo pojda w strone ze bedzie spelnial normy i bedzie slabszy, albo usuna tryb eko i samochod nie przejdze badan.

Ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem liścik ze moje auto się łapie na akcje serwisowa, a teraz mam czekać na drugi z zaproszeniem do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem liścik ze moje auto się łapie na akcje serwisowa, a teraz mam czekać na drugi z zaproszeniem do serwisu.

Jesteś pierwszym właścicielem? idą na łatwiznę w pierwszej kolejności czy dotarli już do kolejnego właściciela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podatek drogowy jest ustalany na podstawie emisji CO2 a nie NOx o który w całym tym zamieszaniu chodzi, więc nie wpłynie to na wysokosc Road taxu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomek ma kumpla w servisie vag i ponoc maja wymieniac wtryski,takie chodza sluchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciekawe co z wirusami w samochodach. Jestem drugim właścicielem auta, zrobiłem w nim program niecałe 3 miesiące temu. Po wpisaniu vinu na stronie audi wychodzi, ze też łapię się na akcję serwisową. Dochodzi fakt, że miałem tubing-protection i sterownik trzeba było wyciągać na stół :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodas też jestem drugim wł. i auto po programie i pod koniec października pierwszy list dostałem z przeprosinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie dostałem i nie podejrzewam coś dostać, ponieważ samochód pochodzi z NRD. Ciekaw jestem jak będzie wyglądać ta akcja serwisowa. Jeśli to będzie tylko zmiana softu to bez sensu się w ogóle tego podejmować. Natomiast jeśli wymiana wszystkich wtryskiwaczy wchodziłaby w grę to warto przemyśleć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,19163522,1000-dolarow-dla-klienta-gest-dobrej-woli-volkswagena.html?disableRedirects=true ciekawe czy tak samo potraktują europę?

Edytowane przez Kodzak33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...