Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) DIESEL GATE


skoffice

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co zrobią u mnie? Mam wirusa wgranego przez ABT w serwisie Audi. Jest wpis w systemie serwisowym Audi i wszystko. Teoretycznie powinni go zostawić, albo tak zrobić żeby moc została na niezmienionym poziomie tylko czy będą mieli techniczne możliwości?

Edytowane przez gaciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił juz ktos aktualizacje softu w serwisie???

Interesuje mnie kwestia osiągow silnika po takiej akcji serwisowej? Osiągi zostana na takim samym poziomie czy spadną? :> Mam na myśli auta bez wgranego wirusa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił juz ktos aktualizacje softu w serwisie???

Interesuje mnie kwestia osiągow silnika po takiej akcji serwisowej? Osiągi zostana na takim samym poziomie czy spadną? :> Mam na myśli auta bez wgranego wirusa...

"Pojazd o podanym numerze podwozia WAUZZZ8k.......... został objęty akcją serwisową dotyczącą silników wysokoprężnych EA189. Nie wyznaczono jeszcze terminu przeprowadzenia niezbędnych prac. W tym celu firma Audi skontaktuje się z Państwem. Informacja lub jej część może ulec zmianie." Taka informacja wyświetla się na stronie Audi dla A4 Allroad 2.0TDI 163KM na dzień 22/04/2016

Edytowane przez dembu19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ruszyła, ale zaczęli od dostawczych i terenowych (przynajmniej taką informację dostałem przy okazji ostatniej wizyty w serwisie). Ponoć teraz lecą Amaroki, osobówki raczej 3 lub 4 kwartał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem zaproszenie na akcje serwisowa na piątek 17.06. Pytanie tylko czy auto będzie jezdziło i paliło tak samo jak teraz...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu czytając temat afery gdzieś w necie nie widziałem w tabelach żeby CJCD się łapał, jednak wpisując VIN w linki od Audi okazuje się, że mam przyjechać :

1) 23Q4 - Akcja serwisowa - norma emisji spalin, silnik wysokoprężny

2) 23Q7 - Sterownik silnika (NOx) EA 189

Dajcie info jak ktoś pojedzie. Obawiam się, że będzie to kosztem mocy lub charakterystyki pracy. Nie wiem jakim cudem mieliby nagle cudownie ograniczyć emisję szkodliwych spalin,

skoro pracując nad konstruowaniem silników nie potrafili tego dokonać i musieli odwalić taki numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

24 maja byłem w serwisie Audi w związku z akcją serwisową dotycząca silników EA 189, przy okazji załapałem się na akcję w związku z układem klimatyzacji.

Jeżeli chodzi o pracę silnika, różnice w osiągach oraz spalaniu mogę powiedzieć jedynie tyle, że nie widzę absolutnie żadnej różnicy.

Pozdrawiam

P.S. W pracy klimy też nic się nie zmieniło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

24 maja byłem w serwisie Audi w związku z akcją serwisową dotycząca silników EA 189, przy okazji załapałem się na akcję w związku z układem klimatyzacji.

Jeżeli chodzi o pracę silnika, różnice w osiągach oraz spalaniu mogę powiedzieć jedynie tyle, że nie widzę absolutnie żadnej różnicy.

Pozdrawiam

P.S. W pracy klimy też nic się nie zmieniło :grin:

Pewno znowu zmienili na cudowne oprogramowanie. Trochę potrwa zanim amerykańce się pokapują :decayed:

Edytowane przez Sensei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W VW byłem na akcji serwisowej:

23R7-sterownik silnika NOx EA189

Róznic w dynamice auta czy spalaniu nie stwierdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze wybrał sie na zmianę oprogramowania?

Coś zauważyliście po dłuższym czasie?

Dostałem ostatnio list, że mogę umówić sie na termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze był juz na akcji serwisowej i moze sie podzielic swoja opinia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle czasu i nic? Czy nikt jeszcze nie byl na zmianie?

Jeźeli ktoś był to dajcie znać jak wraźenia. Czy osiągi spadają, a moźe rośnie zuźycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Patryka Pachury był jakiś wieśwagen na pomiarze przed i po wgraniu softu. Żadnych wzrostów oraz spadków hamownia nie wykazała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mniej też już po. Póki co nic zauważalnego. W piątek dłuższa trasa więc porównam sobie spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Patryka Pachury był jakiś wieśwagen na pomiarze przed i po wgraniu softu. Żadnych wzrostów oraz spadków hamownia nie wykazała.

Czyli wychodzi na to ze wizyta w ASO to sciema :decayed:

tutaj pasuje zrobic logi przed i po :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na akcji serwisowej i wgrali mi nowe oprogramowania. Nie zauważyłem żadnych różnic ani w spalaniu, ani w osiągach. Po ok 2 miesiącach wybrałem się do R_PERFORMANCE i na hamowni wyszło mi 180KM i 385Nm. Wygląda więc na to że serwis nie ingerował w osiągi auta.

Mam 2.0 TDI 170KM CAHA

Edytowane przez mikemx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...