Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) DIESEL GATE


skoffice

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest tak ze zaraz na poczatku Stycznia beda kolejki do ASO :wink:

Auta beda wzywane nawet gdzies w połowie roku chyba ze bedziemy na jakimś przegladzie wtedy przy okazji zrobia akcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja A6C6 2.0TDI 170 CR tez się łapie

Kiedyś dzwonilem do Audi na Radzyminskiej to tez jeszcze nie mieli instrukcji

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta beda wzywane nawet gdzies w połowie roku chyba ze bedziemy na jakimś przegladzie wtedy przy okazji zrobia akcje

Grześ po naszym rezaniu ACC jestem umówiony w ASO ... ciekaw jestem czy mi wsadzą nowy program.

Boją się po naszych wyczynach cokolwiek u mnie zmieniać. Ostatnio po naszych rezach nic nie działało jak wiesz ... elektryk ASO po ściągnięciu CP wezwał mnie bo zaczęło wszystko działać i to bez błędu ehhehe... zapytał kto i jak tak (zakodował)... powiedziałem, że jeden magik z Rzeszowa. :banan:

Edytowane przez SenseiAdik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w ASO i jeszcze nie wiedzą jak to będą robić. Musi być to nie do końca takie proste jak podawali.

Edytowane przez SenseiAdik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naopowiadali pierdół, że wystarczy zmiana softu, a teraz czekają aż wszyscy zapomną o sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy już widzieliście, ale na stronie audi wisi oficjalna informacja, będzie "adaptacja oprogramowania"

http://www.audi.pl/pl/brand/pl/service/akcja-serwisowa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem jeszcze nic nie wiedzą. Będą wzywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dzwoniłem do audi po bagnet do silnika, to usłyszałem że łapie się na akcje i będą coś robić z klimatyzacja :/

Aktualizacja softu dla klimy, a jeżeli chodzi o pozostałe rzeczy to czekają na informacje z Niemiec.

Edytowane przez lcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostalem info od audi, pisza ze w tym roku zostane wezwany na akcje serwisowa to ok ale podaja ze spadnie nieco moc za to auto bedzie bardziej ekologoczne, dodatkowo bez przerobki nie dostane zielonej nalepki euro4, (niemcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dzwoniłem do audi po bagnet do silnika, to usłyszałem że łapie się na akcje i będą coś robić z klimatyzacja :/

Aktualizacja softu dla klimy, a jeżeli chodzi o pozostałe rzeczy to czekają na informacje z Niemiec.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/338879-kampania-serwisowa-klimatyzacji-lift-2012-2015/#entry4661464

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA dostają kasę i mega przeprosiny a nam poleca po mocy i jeszcze starsza ze jak tego nie zrobimy to niedostaniemy jakies nalepy masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju mam przeglad czyli raczej bede musial to zrobic

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu nasze auta możemy sie niezgodzic,a na serwisach musza cie poinformować ze coś majstrują przy oprogramowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki ,jak się dowiedzieliście że was wzywają na konkretny dzień .Dzwoniliście czy gdzieś rejestrowali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki ,jak się dowiedzieliście że was wzywają na konkretny dzień .Dzwoniliście czy gdzieś rejestrowali ?

Ja tam się jeszcze oficjalnie nie dowiedziałem, ale na stronie audi, tam gdzie jest info o akcji serwisowej, był chyba formularz kontaktowy do wypełnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem pismo z Audi. ( Niemcy )
Niby dla 2.0 akcja rozpocznie się od 9 tygodnia 2016, dla 1.6 od 36 tyg 2016.
O spadku mocy ani słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli od Marca. Jak to jest z osobami (takimi jak ja), ktore kupily auto z drugiej reki? Przeciez nikt nas nie wezwie, no bo skad maja dane adresowe nowego wlasciciela.

Edytowane przez Netfcher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...