Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) DIESEL GATE


skoffice

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wy, ale ja dołączam się do pozwu zbiorowego podobno można kilka tys. wyjąć nie ładując wielkich pieniędzy w prawników, ponieważ kancelarie są nastawione na zysk procentowy z odszkodowania jakie może każdy z nas dostać. Przemyślcie temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.facebook.com/Afera-Spalinowa-994031970619670/lub https://m.facebook.com/KancelariaSwiecaiWspolnicy/ nad nimi się zastanawiam jutro wstąpie do tych drugich (Ci pierwsi wiem już co oferują) i podejmę decyzję. Żeby nie było że reklamę robię napewno są także inne kancelarie co ten temat ogarniają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tytuł postu powinien być "wezwanie na serwis 189" a nie 198 , może jakiś mod niech to zmieni.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzyniaki do 3.0 pojemności tak samo zaliczają się do afery spalinowej więcej szczegółów nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki uszczerbek odnieśliście, że się na ten pozew tak zbieracie, zapytam? Wyrwać kaskę?

Byłem wczoraj w serwisie i po nowym roku mają wszystkie kwalifikujące się auta "naprawiać". W jaki sposób? Nie ma jeszcze żadnych instrukcji. Tak więc ja do serwisu aso już nie pojadę bo jak ktoś wjedzie to i tak wyjedzie "naprawionym" autem choćby tego nie chciał. :facepalm:

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę ukrywał, że jeśli można zarobić kilka tys. to czemu nie. Poza tym fakt faktem Vag oszukał nas.

Edytowane przez Kodzak33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę lichwiarskie ceny serwisu to czemu nie. -:)

PS. Wymiana kół z oponami zimowymi, umówiony na 14.00. Przybywam 13.45 a wyjeżdżam z serwisu o 16.30 kur.. mać biedniejszy o 212 zł za przełożenie i hotel dla opon. Na wiosnę zabieram letnie i ostatni raz się z nimi widzę. No chyba że na pozwie. -:)

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podali już, że wymienią tylko oprogramowanie w 2.0 TDI. Podobno moc zostanie na dotychczasowym poziomie. A wiec kicha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pokazywali jak zamierzaja 'uzdrowic' 2.0TDI dokladajac kawalek rurki z kratka w srodku + update software.

Moc nie powinna spasc, spalanie nie powinno wzrosna: tyle wg VW z konferencji prasowej z wczoraj.

Jako inzynier wiekszej glupoty i przekretu nie widzialem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli soft będzie oszukiwał jak oszukuje, tylko będzie niemożliwy do wykrycia, to może zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kawalek rurki z kratka w srodku + update software.
To jest ich sposób na 1.6 TDI

Sposobem na 2.0 TDI jest tylko soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co było się narażać, kombinować, jak z odpowiednim softem spełnia wszystkie normy? Trochę to śmierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trochę to śmierdzi.
Mam nadzieję, że jak coś przekombinują to ich amerykańce przydymiają. Ja pojadę zmienić soft do ASO na końcu. Może już będzie wiadomo co i jak. Jak się okaże, że mój samochód ma stracić na którymkolwiek parametrze bez uzyskania jakiś korzyści to odpuszczę sobie wymianę. (soory środowisko naturale)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem wczoraj do krotosickiego w wa-wie i serwisant powiedział mi, że nie mają jeszcze żadnych instrukcji z centrali dotyczących procedury naprawy. Mówił jeszcze, że sam jest ciekaw bo jego audica też się łapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...