Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BPW] wymiana walka rozrządu - czesci


niestandardowy

Rekomendowane odpowiedzi

marcin patrzylismy miej wiecej dolot:) byc moze trzeba jeszcze raz sprawdzic jedynie co mnie zaniepokoilo to waz dolny wychodzacy z turbiny on zaciskany jest tym drucikiem iwydawalo mi sie ze on w tym laczeniu latal bo tam jest jakas rzezba z tym wezem :) Mniejsza o to moze cos z dolotem bo tak jak mowie slychac jakies szuranie podczas mocniejszego przyspieszania i po zmianie biegow pss jak bym mial dv:) do srody bede u naszego lodzkiego magika i porobimy logi i sprawdzimy jeszcze raz dolot.Przy wymianie walka nic wiecej nie robilismy bo panewki i popychacze byly ok zadnych opilkow w oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedał gazu swiruje

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest przyczyna spadku mocy? I dziwnego szurania podczas przyspieszania? A jeśli chodzi o pedal to co z nim nie tak? Reszta logow ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest przyczyna spadku mocy.

Co do szurania to nie.pomoge

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmien na taki sam pedały gazu.

O jakim czujniki mówisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomylilo mi sie z czujnikiem sprzegla. Dzieki dev szukam potencjometru i podmieniam. Dam znac jak cos pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev, w ktorej grupie jest procent pedalu przyspieszenia?

Rafal, jak robiles logi pedal gazu od 1500 rpm do konca wcisniety na maxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak logi robione od 1300 pedal w podłodze do odcinki :) Pedal dzisiaj zamowilem do piątku pewnie dojdzie. Ktos ma jeszcze jakies pomysły? Dev masz racje ze z pedalem cos nie tak bo w weekend zdjalem go bo chciałem potencjometr przelozyc i rozebrałem go i tam sa 4 sciezki po których druciki pracują i na ostatniej sciezce drucik pracuje poza nia i wyrobil slady wiec mam nadzieje ze wina tkwi w pedale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pedal wymieniłem jest poprawa ale nie wiem czy na 100% czy się z moca oswoiłem :) Niedlugo zmienie turbo na większe i jade od nowa program zrobić. Jak zaloze turbo z brd wydech na 2 fifki to okolice 200 sa realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć logi po wymianie pedału

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawa jest na pewno wiec pedal raczej dobry w przyszłym tyg zrobie logi :) z moca musze cos jeszcze zrobić bo duże kola spowalniają trochę ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2015 o 22:14, Dev napisał:

Marcin jak chcesz to mam walek w bardzo ladnym stanie od AVFa. Zupelnie zapomniałem ze mam kompletna głowicę. :facepalm:

Mam tez z BRB, jest taki sam jak w BPW.

Mam do Ciebie pytanko - czy posiadasz jeszcze wałek od brb ? Bardzo mi zależy na zakupie dobrej org używki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kociu84 napisał:

Mam do Ciebie pytanko - czy posiadasz jeszcze wałek od brb ? Bardzo mi zależy na zakupie dobrej org używki...

Niestety dawno sprzedany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...