Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Korbka otwierania szyby pasażera


cubygl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam A4 1.9 TDI Avant r.99. Przednie szyby w moim kombi są elektryczne natomiast w tyle zostały korbki. Prawa korbka leży normalnie natomiast z lewą mam problem. Posiadam korbkę w tym samym kolorze czyli szara skóra oraz w czarnym (plastik). Mam pewne wrażenie, że jakby to nazwać gwint na który trzeba ją nałożyć jest nieco zbyt wysunięty z drzwi co powoduje małą lecz widoczną przerwę między bokiem drzwi a korbką. Ponadto korbki wypadają z gwintu. Ktoś wie może w czym leży problem i jak sobie z tym poradzić ?

Edytowane przez cubygl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być podkładka i śruba zabezpieczająca. Rysunek znajdziesz w książce Sam naprawiam Audi B5, która jest na forum tylko trzeba odszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zwróciłem uwagę, że nie ma tej podkładki, to raz. Druga rzecz nie wiem dlaczego jak otwieram tą szybę to idzie gładko w dół, a jak mam ją zamknąć to mniej więcej w połowie czuć dość spory opór w zamykaniu tej szyby, jakby coś ją blokowało podczas prób zamknięcia. Nie wiesz może czy samą taką podkładkę gdzieś idzie dokupić najlepiej w kolorze skóry którą mam czyli taką szarą jeśli dobrze rozpoznaję kolory :decayed: ?

Co do, to przepraszam, naprawię swój błąd :)

chudineze (dziś, 13:50):
Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.
Edytowane przez cubygl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz plastiki połamane od prowadnicy i może się tak dziać.Trzeba rozebrać boczek i zobaczyć co się tam dzieje.

Podkładki pewnie można kupić. Masz dział Kupię części samochodowe zadaj pytanie, że chcesz kupić takie może ktoś będzie miał do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...