Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobry mechanik - TORUŃ


mani88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam uczciwego i dobrego mechanika w Toruniu lub okolice. Moja A4b6 bierze olej...chce się za to zabrać, prawdopodobnie uszczelniacze do wymiany. Macie już doświadczenia z mechanikami w Toruniu? Proszę o pomoc. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz gdzie jest aldi na wrzosach? Jadąc od polnej skręcasz w stronę aldi i masz niestrzeżony przejazd kolejowy, za przejazdem aldi po lewej i zaraz za tym stacje diagnostyczna, tam jest mechanik

Mojemu ojcu ogarnia ponad 10 autek, on sobie go chwali, tez kiedyś u niego cis robiłem wszystko sprawnie i szybko. Moze spróbuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mani88 - jak ten mechanior?daje rade? tez szukam kogos w TRN ;)

Hejka!

Tak się złozyło, że jednak nie skorzystałem z jego usług :/ Musiałem wrócić na kilka dni do mojej rodzinnej miejscowości i tam przy okazji dałem auto do mechanika u którego robiłem wszystkie naprawy. Ale z tego co koledzy piszą to lipy nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: .

Ja znalazłem dobrego i rzetelnego mechanika na osiedlu Wrzosy I na ulicy Orlej, którego mogę spokojnie polecić innym.

Specjalizuje się głównie w autach grupy VAG.

Na chwilę obecną nie ma żednego szyldu (działalności) i nigdy nie miał (może w przyszłosci sie to zmieni :decayed: ), a zainteresowanych mu nie brakuje. Swoję renome wyrobił sobie ciężką i solidną pracą. Zadowolony klient przyprowadzi kolejnych pięciu :).

O kontakt piszcie na PW.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, powoli szykuje się do wymiany rozrządu w moim b5 2.8 quattro. Dodatkowo auto będzie wymagało wymiany kilku uszczelek, przeczyszczenia/wymiany odmy i pewnie ezektora (jest lekki wyciek oleju z przodu po prawej) chciałbym mieć to ogarniete kompleksowo bez poprawek, a pas przedni po wymianie spasowany tak jak był... polecacie jeszcze kogoś oprócz WW mechaników? Może jest ktoś w Toruniu specjalizujący się w V6 na przyszłość? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak chcesz możesz przyjechać do Auto-Tech'u, na Storczykowej 75. Blokady do 30V mam, doświadczenie z tymi silnikami też ;) Jeśli będziesz zainteresowany daj znać na pw. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy polecić ale w sumie mnie nie zawiódł mechanik przy chelminskiej między srednicówką a Bema dokładnie to taka droga w prawo za centrum druku. Niestety nie pamiętam nazwy ale mi robili remont zaraz po zakupie i może fakt tanio nie było ale narzekać też nie mam co. W weekend będę w domu to mogę dać konkretne namiary bo teraz nie mam faktury przed sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...