Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to może byc?


Mlody:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po pierwsze mam nadzieję, że temat zakładam w dobrym dziale, jeśli nie to proszę mnie poprawić.

A teraz do rzeczy. Życie zmusiło mnie do wymiany żarówki prawego (tego od strony pasażera) kierunkowskazu. Operacja to wiązała się z wyjęciem reflektora i po jego zdemontowaniu moim oczom ukazało się zielone "coś" Co to takiego? I dlaczego ma taki kolor? z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam.

Zdjęcie: http://www.directupload.net/file/d/4149/s6amq2gm_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To osuszacz. Klime masz gdzieś rozszczelnioną, bo widać barwnik. No chyba że ten osuszacz nie był wymieniony/wytarty po naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje taka mozliwosc ze nie byl nigdy wymieniany. Czy jesli klima jest rozszczelniona to wlasnie na osuszaczu zbieralby sie ten barwnik? Powiem tylko ze klima w leci chlodzi jak zloto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest rozszczelniona to jest gdzieś wyciek, wyciek może być teoretycznie wszędzie a gdzie wyciek tam barwnik, jak klima działa jak złoto zostaw temat albo lepiej jedz do speców od klimy i zrób jej przegląd, lepiej zapobiegać niż naprawiać,

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość zielonego barwnika nie wskazuje na mały wyciek.

Zajmij się tym jak najszybciej bo brak czynnika i zielonego "oleju" w tym wypadku równa się zatartej sprężarce a jeśli się zatrze i dojdą opiłki to koszty mogą iść w tysiące zł. Dlatego nie zlekceważ tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję koledzy za szybką odpowiedź poszukam, jakiegoś speca od klimatyzacji w moim rejonie i pojadę na przegląd. Mam poprosić o sprawdzenie szczelności układu i ilości czynnika tak? To uda im się sprawdzić jak podłączą to swoje magiczne urządzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...