Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co to jest na zdjęciu ?


strzala_123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znalazlem pod siedzeniem w auie taki mały plasticzek z logo audi co to jest? na zdjeciu nizej jest to znalezisko

d538be20e06325ea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest to jakas własnie spinka do kabli która trzyma jakies przewody pod siedzeniem np do podgrzewania fotela, poduszki albo cos... :mysli: bo te ząbki na koncu wyglądają jakby były do montowania do materiału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zrobie zdjecie z drugiej strony moze lepiej bedzie widac[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 22:47_________________________________________________fotka z drugiej strony badanej rzeczy (znaleziska)

00324e7f183de136.jpg

nie wiem czy dobrze widac cyferki bo tam jest coś takiego:

OOOO

Germany

SFG

4AO857768

>POM<

........... może to coś pomorze :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na bank spinka do kabli ale skąd wypadła to nie mam pojęcia :mysli:[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 11:58_________________________________________________o i dodatkowo jakas taka lekko ozdobna z jednej strony tak jak by miała cos maskowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten element pochodzi z tylnej kanapy... :)

A dokładniej mówiąc służy do spięcia (w sumie nie wiem po co :mysli:) pasa bezpieczeństwa z linką stalową przy zamku pasa, te dwa uchwyty które wyglądają jak uchwyty do kabli to miejsca na linki przy zatrzasku a w tą szczelinę obok wsuwa się pas bezpieczeństwa... :hi:

Wiem bo dzisiaj właśnie przy rozbieraniu kanapy widziałem takie elementy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...