Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brembo 6 tłoki


michałswd

Rekomendowane odpowiedzi

Hi ma ktos na forum na pokladzie 6tloki w a4 b6/lub b7 na 345/352 potrzebuje przymierzyc czy mi felgi wejdą 19"9j et 30

i nie bd ocierac o zacisk

z tego co sie orientuje to same tarcze ml wypchna koło o 4,5mm z tym by nie bylo klopotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacisk z q5 ocierał o ramiona na S-owych jest ~ 0,5cm luzu

jestem umowiony na przymiarke dam znać czy wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

Na PW opisałem Ci dokładnie mój set na 345mm

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem ale okaże śie to na wiosnę bo podobno felga omanyt z tiguana 19 9J ET 33 nie wchodzi , też mam tarcze z ml 345 i zaciski z q7 4.2 L ale tak jak mówie okaże się to pewnie około marca .


a taka ciekawostka Rotiform 20' 10,5J z et 30 nie dość że nie wchodzi do RS4 w b7 to jeszcze haczy o wahacz :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i d*pa moja felga omanyt 9J Et 33 19 cali nie wchodzi na zacisk ZR / ZL 18 . Felga haczy o zacisk brakuje dosłownie około 10 ml a haczy o wewnętrzną część ramion .

2011-12-09-14.34.22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i d*pa moja felga omanyt 9J Et 33 19 cali nie wchodzi na zacisk ZR / ZL 18 . Felga haczy o zacisk brakuje dosłownie około 10 ml a haczy o wewnętrzną część ramion .

2011-12-09-14.34.22.jpg

Dziwna sprawa, mam u siebie 8"-18" z ET35 i wchodzi bez problemu. Jest jeszcze 6-7mm luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał dokładnie około 1 cm może ciut mniej .

Dev ale te omanyty są lekko wklęsłe i i zacisk haczy o wewnętrzną cześć ramion , jakbym miał większą tarcze i adapter do tych 6-cio tłoków to zacisk by się zmieścił , a beka jest taka że mierzyłem te felgi do zacisków z panamery z tarcza 375 i wchodzi bez problemu poniewarz tam zacisk jest dalej od piasty.


Z czego dobrać większą tarcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam heble zmienione z przodu na 320mm i felga stalowa 16 cali z ET 42 nie wchodzi opiera sie o zacisk, teraz pytanie jakie musiał bym założyć felgi z jakim ET lub jakies dystansy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam heble zmienione z przodu na 320mm i felga stalowa 16 cali z ET 42 nie wchodzi opiera sie o zacisk, teraz pytanie jakie musiał bym założyć felgi z jakim ET lub jakies dystansy??

Nie trxeba dystansow wystarczy przefrezowac zeliwna czesc zacisku i wchodzi bez problemu.

taka felga alu wejdzie na 100 % i też ET 42 206997657_3_644x461_felgi-audi-5-112-16-

Tutaj chodzi o wyoelnienie felgi a nie o ET

Ostatnio zakladalem 320tki a na to felgi BBS 8"-17" z ET35 i nie weszlo, trzeba bylo dac dystans 13mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sie nie szlifuje tylko frezuje.

jak chcesz to mam jeden zestaw na podmiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mysle ze dam dystans i bedzie git, nie wiesz jaki minimalny trzeba

Edytowane przez michalgp05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev rozmawiałem z Tobą chwile przez tel.

Czyli do tych zacisków muszę kupić tylne przewody hamulcowe od A6C6 ?

20151030_230705_zpsf3yb53iz.jpg

i czy to są takie http://allegro.pl/przewod-hamulowy-tyl-350mm-audi-a6-c6-4f0611775d-i5731015235.html

czy muszą być z takim czymś ? http://allegro.pl/przewod-hamulcowy-prawy-przod-audi-a6-c6-lift-i5731014566.html

Edytowane przez vwbartus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...