Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Napinacz lancuch rozrzadu jaki wybrac gdzie zakupic


Daniel Błachut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem bo przydalo by sie wymienic napinacz rozrzadu i przy okazji lancuch tylko pytanie u mechanika powiedzial mi ze nie ma zamiennikow u neigo i tzreba suzkac orginalu poszedlem do sklepu gosc mi krzyknol 1400zl w tym-_lancuszek napinacz uszczelka pod pokrywe) moje pytanie polega na tym czy mozna zakupic tanszy zamiennik? ile taki zamiennik wytrzymuje? i czy warte zachodu kupywanie zamiennika?. moje autko a4b6 1.8T 150KM 2002r.Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie widzialem jak 3 zamienniki wyciagali z 1.8t :) po montarzu ori juz nie wrócił :) co do łańcucha swag dobry zamiennik rok czasu u kolegi i cisza, sam taki zakladam na tygodniach :)

tak więc zastanów sie czy teraz chcesz zaoszczedzić i cieszyć sie przez miesiac :) czy miec spokój na kolejna lata :)

Edytowane przez krzysiekvtec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mowisz ze lepiej pcozekac i kupic ten zestaw za 1400zl tak? niz tam jakies gowno za 600zl z allegro bo np na allegro znalazlem takie cos i wyglada dosc osobliwie ;p

http://allegro.pl/zestaw-napinacz-lancuch-uszczelki-audi-vw-1-8t-ory-i5754465889.html

Edytowane przez Daniel Błachut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat napinaczy jest sporo na tym forum.

Cena ktora podales jest ciekawa 1400 zl

Ja z tego co sie orientuje to jest albo zamiennik za 500-600 albo ori za okolo 2000 tysie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem bo przydalo by sie wymienic napinacz rozrzadu i przy okazji lancuch tylko pytanie u mechanika powiedzial mi ze nie ma zamiennikow u neigo i tzreba suzkac orginalu poszedlem do sklepu gosc mi krzyknol 1400zl w tym-_lancuszek napinacz uszczelka pod pokrywe) moje pytanie polega na tym czy mozna zakupic tanszy zamiennik? ile taki zamiennik wytrzymuje? i czy warte zachodu kupywanie zamiennika?. moje autko a4b6 1.8T 150KM 2002r.Z góry dziekuje.

kup sobie febi/swag i tak w srodku bedzie IWIS czyli ten ktory jest oryginalnie, koszt z rabatek ok 115 zl

napinacza lepiej nie zmieniaj jak na cieplym jest spokoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wychodzi na to że z napinaczami z ASO też jest loteria,a w przypadku montowania na własną rękę praktycznie gwarancji nie ma,temat opisywany przez kolege sasna

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/254579-napinacz-lancuch-rozrzadu-bex-avj/page-17

Edytowane przez strazak93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem bo przydalo by sie wymienic napinacz rozrzadu i przy okazji lancuch tylko pytanie u mechanika powiedzial mi ze nie ma zamiennikow u neigo i tzreba suzkac orginalu poszedlem do sklepu gosc mi krzyknol 1400zl w tym-_lancuszek napinacz uszczelka pod pokrywe) moje pytanie polega na tym czy mozna zakupic tanszy zamiennik? ile taki zamiennik wytrzymuje? i czy warte zachodu kupywanie zamiennika?. moje autko a4b6 1.8T 150KM 2002r.Z góry dziekuje.

kup sobie febi/swag i tak w srodku bedzie IWIS czyli ten ktory jest oryginalnie, koszt z rabatek ok 115 zl

napinacza lepiej nie zmieniaj jak na cieplym jest spokoj

Hym mowisz zeby napinacz sobie narazie darowac a wymienic łancuszek w sumie nie slychac niczego strasznego tylko delikatnie dzwoni tak i nic wiecej zadnych stuków tylko jak by lancuszek byl luzny delikatnie i tyle. Spróbuje sam łancuszek wymienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...