Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18


enczu

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, szafa napisał:

Wrzuć cupre na przód bo ewidentnie brakuje lipa z przodu ;)

Jest mały problem, nie wyjade z cupra z garazu ? druga sprawa na zwyklym lifcie srednio mi sie to podoba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed ostatnim wyjazdem powalczyłem trochę z lakierem, one step, usunięte hologramy, a na koniec nałożyłem wosk Jodido z Manufaktury wosku. O ile tutaj jeszcze ktoś bawi się w twarde woski to info - mega ciężka praca z woskiem. Najpierw trzeba go dobrze wygrzać, żeby cokolwiek zrobić. Ja pierwszy raz trzymałem go pod halogenem żeby trochę puścił. Za drugim razem nic już nie robiłem bo jak ktoś się interesuje to wie, że wosku schodzi naprawdę bardzo mało i ilość nawet nie może być widoczna na aplikatorze. Sama aplikacja bez większego trudu. Najgorsze jest jednak dotarcie, robiłem najpierw całe auto, a potem dopiero docieranie i... dramat. Oczywiście producent zaleca docierać go po 20 minutach ale ja nie widzę sensu nawet z tym walczyć. Dotarłem całość ile się dało i śmiało zostawiłem auto na noc, na drugi dzień tylko resztki dotarłem ale to już był ekspres. Na zdjęciach jak to na zdjęciach, efektu nie widać tak jak w rzeczywistości - lakier rzeczywiście zrobił się ciemny jak smoła i mega szklisty. Nagle wydawałoby się, że opony to całe trzeba już nasmalcować razem z bieżnikami ? 

cCIx8Ic.jpg?1

TbzvJyo.jpg?1

N4LpXFX.jpg

Na drugi dzień wyjazd na rubrockerz

32fSIbm.jpg

1Un4Zen.jpg

r0jLQd8.jpg

606Rbx4.jpg

ZuAa4mc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BlackHazelAudi napisał:

Cudo :D

a tak pytanie z innej beczki jak mocowałeś osłony z VR5

Osłona na zbiorniczki jest docięta pod wąż i z boku, dorobilem male mocowanie żeby łapało się ściany grodziowej w jednym miejscu. Lewa to po prostu albo kupisz ten mały śmieszny bolec i przykleisz jak w poradniku o osłonach albo homemade. Ja miałem pod ręką byle jaki mał kątownik, dociąłęm go i dogiąłem i klej. Wbrew pozorom vr5 wcale idealnie nie siedzą, ale jest bardzo spoko ?

 

 

received_2135393046500860.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pare strzałów ;)

EmIYI0H.jpg

9NfXeXF.jpg

oD2Vl0r.jpg

16RQVuV.jpg

 

2VckLep.jpg

wJfg3OL.jpg

5RTbjZy.jpg

flgYS37.jpg

pgNE74e.jpg

5RTbjZy.jpg

Jakieś tam kropelki.. 

9cpvlWS.jpg

Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było... widać, że włożone sporo pracy i serca. Prezentuje się za***iście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiałem ostatnio na żywo w Lęborku :D Fota mega słaba, ale wrażenie na żywo robi ogromne.
Wielkie propsy :D

100_8538.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, SzczepSon napisał:

Podziwiałem ostatnio na żywo w Lęborku :D Fota mega słaba, ale wrażenie na żywo robi ogromne.
Wielkie propsy :D

100_8538.JPG

Dzięki, nadal dużo do zrobienia. Odebralem w piątek auto od lakiernika, spasowane żeby dojechało po prostu do Lęborka, nie było czasu ogarnąć lakieru nawet względnie chociaż wyjedzie igła dopiero w przyszlym sezonie, teraz na zime nie ma sensu :)

 

Dliwskidzięki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare pojedyńczych strzałów na Czillen am grillem od Bayable ;) Reszta gdzieś tam się jeszcze robi, a drugiej reszty nie chce mi się ściągać i dodawać, w międzyczasie coś się wrzuci.

xFSfc5n.jpg?1

g8egzNI.jpg

opoOrTf.jpg

DqAUwYq.jpg

PfmnNZD.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega robotę robi ta b5ka, fajnie zrobiona. Jedyną rzeczą która mi tutaj nie pasuje są napisy na oponach.. Kwestia gustu heh. Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MaciekPL napisał:

Mega robotę robi ta b5ka, fajnie zrobiona. Jedyną rzeczą która mi tutaj nie pasuje są napisy na oponach.. Kwestia gustu heh. Pozdrawiam ?

Na żywo jest o wiele lepiej, same zdjęcia dają wrażenie też trochę kozy :) Napisy jednym siadaja, drugim nie. Problemem jest tutaj felga, ktora zostala bo musiala a tez srednio mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, enczu napisał:

Na żywo jest o wiele lepiej, same zdjęcia dają wrażenie też trochę kozy :) Napisy jednym siadaja, drugim nie. Problemem jest tutaj felga, ktora zostala bo musiala a tez srednio mi odpowiada.

Może gdzieś w Poznaniu kiedyś na żywo zobaczę ją to ocenimy hehe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MaciekPL napisał:

Może gdzieś w Poznaniu kiedyś na żywo zobaczę ją to ocenimy hehe. 

Najpredzej w czwartki na Marszałkowskiej ;)

Tak wygląda w ruchu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wielkich apdejtów, auto dostało nowy zbiornik wyrównawczy. Kupiony również zbiornik płynu hamulcowego ale niestety okazało się, że mam starego typu i wg vinu jest w porządku, ale wg. auta już nie, więc w zasadzie jest na sprzedaż gdyby ktoś był zainteresowany, to oddam za 40zł. Dodatkowo wymieniony przegub, bo kolejny dokonał żywota, plus dwa wahacze dolne, prosty prawy i dolny banan. Dziś lecimy na korektę programu pod ALki i procedure startu. 

Tak to na tą chwilę wygląda pod maską i raczej niewiele się zmieni

2cKqFRm.jpg

I jedno z rolki ;)

6zNPUtH.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wesz82 napisał:

Który przegub zew czy wew???

 

Klasycznie zewnętrzny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj u mnie leżą i sie marnuja 2 szt lobro  po maleńkim przelocie.

Zmienialem kiedys oski na te z ajm zaś po tym zmieniłem hebel i dałem duże przeguby.

Strone wewnętrzna przegubu masz na duży wieloklin???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry deń!

Dawno nic nie było, więc trzeba odgrzać kotleta. 

Tym razem przyszło nam zrobić lekki remont.. Kiedyś już wspominałem że ubywa płyn chłodniczy, przeglądałem ja i przeglądali inni - brak wycieków ?‍♂️ Zrobiony test upg - wszystko ok. Długo odwlekałem myśli, że może to jednak nie głowica ale prawdopodobnie to ona była sprawcą ubywającego płynu. Po rozmowach stwierdziłem, że nie ma sensu robić testów i tracić kasę i od razu wpadła inna głowica. 

Co zrobione, co nowego:
- ogarnięta głowica 
- uszczelniacze pompek
- uszczelki upg, kolektora ssącego i wydechowego
- śruby głowicy
- popychacze
- dźwigienki
- rozrząd z pompą wody
- uszczelniacz wałka rozrządu
- napinacz paska wieloklinowego z rolką
- wszystkie filtry
- płyny
- olej Motul Specific 5W40

Całość przy przebiegu 279000

Może o czymś zapomniałem ?

I jakieś tam liściaste strzały robione na szybko ;)

 

tTjmiyF.jpg

38IKkfj.jpg

wPTyW3S.jpg

t3i4wM5.jpg

Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, za***ista sztuka ? no i ostatni serwis na pewno dobrze jej zrobił, będzie spokój na kolejne tysiące km ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...