Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18


enczu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że ktoś na forum sprzedawal 150zl/szt. Ja sam sobie zrobie, moze nie jakis szal ale bedzie zdawac egzamin lepiej niz plastik :) kumplowi zalega to boshem jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka się ładnie prezentuje. Szerokości i bez awaryjnej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile cm od ziemi do nadkola? ;)

O ile dobrze pamietam było 61cm, ale mogę sie mylic bo tyle razy mierzonr zeby bylo rowno.. :D nie wiem czy jak dojda dystanse nie bedzie trzeba delikatnie pójść do góry :( Ale na przyszły sezon muusi być idealnie już bo lecę w okolicach 200km :) No i malowany będzie na 100% ;)

Furka się ładnie prezentuje. Szerokości i bez awaryjnej jazdy

Podziękował :) Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolor :D Mam taką sama LY9B, tylko że 1.8T Q ; ]

Szerokości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint zrobił mega robotę :D pogratulować zacnych modów

Edytowane przez Kozi093
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może jaki jest dokładnie kolor tych felg ? kod lakieru itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint zrobił mega robotę :D pogratulować zacnych modów

Dzięki :) Zrobił robote ale to nadal nie to czego chcę, niestety ten miesiąc jest tak u mnie wypchany uroczystościami typu imieniny, urodziny, jakieś 18 i na dodatek mandaty, że nie wiem jak wyrobie z kasą na dystanse :( Mam chociaż małą nadzieję, że się uda, a jeśli nie trzeba będzie poczekać do lipca.. Pocieszam się już powoli następnym sezonem bo będzie konkretniej pod maską, przynajmniej dla mnie :D

Niestety kodu nie mam, ale malowałem zaciski po zakupie felg i nie chciałem żadnych czerwonych jak przy konkretnym heblu i kupiłem farbe antracyt, porównanie sam widzisz na fotach, w rzeczywistości antracyt, który ja dostałem jest dosłownie minimalnie ciemniejszy ;)

----------------------------

UPDATE 03.07.2016

Witam, niewiele ostatnio się dzieje, bo totalny brak czasu. Ostatnio autko pojechało do mechanika, jutro odbiór. Rozwikłał się problem braku turbo, mimo wymiany węży podciśnienia to parciane nie zdały egzaminu i znów popękały, w trybie natychmiastowym, teraz wlatują zbrojone i ma być spokój. Dodatkowo wymieniona osłona przegubu, co ciekawe, to ta którą wymieniałem zaraz na początku Ruville.. Co prawda muszę przyznać, że mimo pękniętej osłony przegub wytrzymał jeszcze z przymusu około 600-800km i nadal jest cały, wystarczyło wymienić osłonę, więc tutaj plus dla Ruville, ale żeby po paru tysiącach osłona była znowu do wymiany to trochę słabo.. Stwierdziłem, że mogą dawać przykrótkie gumy, więc kupiłem tym razem delikatnie dłuższą, zobaczymy jak się sprawdzi.

Póki co gwint nie sprawił jakiegoś ogromnego spustoszenia, zawieszenie jest całe i niewybite mimo kiepskich Poznańskich dróg :decayed: Jedyne co to pękła osłona silnika, ale w poniedziałek albo środę zrobię w końcu metalową. Do czwartku będzie clean look na klapie - zostanie tylko znaczek audi. Póki co plany na życie i prace trochę się pozmieniały, więc mody stoją w miejscu, kasa potrzebna na inne rzeczy. Ale przed wyjazdem do Wrocławia na Raceism przepoleruje chociaż fifki na lustro, żeby jakoś to wyglądało.

Auto poszło delikatnie w górę, ale jednak przesadziłem i wcale mi to teraz się nie podoba, więc pewnie znowu trochę zejdę w dół, zaczyna się choroba chyba :grin:

Jutro się okaże, ale myślę, że w końcu uda się ogarnąć dystans na tył, niestety tylko na tył na razie. Stąd szybkie pytanie i potrzebuje szybkiej odpowiedzi. ET felgi 42, 8j. Potrzebny dystans na tył, brać 15mm czy 20mm? Z kołnierzem czy bez? Otwór centrujący 66,6mm. Byłbym bardzo wdzięczny za jakiś link czy info.

Nie wiem jak będzie wyglądał przyszły sezon, albo celuję w 200km+ lub będzie zmiana auta z B5 na B8 ;)

Pozdro ;)

Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnula bardzo ładnie się prezentuje ;-)

Co to przegubów i osłon, polecam firmę spidan.

Też walczyłem u siebie z osłonami bo pekaly po kilku tygodniach...

Zaryzykowalem, trochę więcej zapłaciłem i już ponad rok spokojnej jazdy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większych zmian nie ma, udało się odebrać auto od mechanika, turbo już lata, okazało się, że mimo wymiany węży przeze mnie i tak popękały przy nakładu od razu, nie wiem co to za gówno było swoją drogą. Wymieniony prosty wahacz, bo się zahaczyło :decayed:

Tak więc ostatnio tak wyglądają zmiany:

-wymiana węży podciśnienia turbiny na zbrojone

-wymieniony wahacz

-metalowa osłona silnika homemade prosto z garażu :kox:​​​​​​​

-końcówki wydechu zostały wypolerowane

-na tył wpadł dystans i już sieje spustoszenie :grin:

-audi poszło znowu w dół


Pare kiepskawych zdjęć niżej, myślę że w tygodniu albo może nawet jutro uda mi się ustrzelić coś normalniejszego bo tutaj foty pokazują w zasadzie to jak wygląda tył. Póki nie wpadną odboje albo klipsy na dniach na pewno będę musiał lekko podnieść go z tyłu, bo piłuje ostro opone i nadkole :( Swoją drogą, ktoś robił kiedyś nadkola, gdy felga rypła w nadkole? Trochę lakieru odleciało i już mnie to wybitnie irytuje :facepalm:

mLVNP2z.jpg?1


2AeZ2ql.jpg?1


HdDqY7w.jpg?1


I fuckup...


hXmjfeW.jpg?1



Tutaj pare zdjęć z Wrocławia, jeszcze bez dystansu z tyłu, no i auto brudne..


noKZNpv.jpg?1


vAqcJq9.jpg?1


ak3J8dH.jpg?1


Co do planów, na ten sezon, dystans przód i trzeba utwardzić tył, albo klipsy albo odboje - co lepsze? I pewnie na tym zakończę, bo zostaną pierdoły do zrobienia + naprawa nadkola. Na przyszły sezon myślę o innej rolce i oklejeniu samochodu, co do koloru to milion myśli. Raz chcę coś innego, raz grafit, szary albo zostać przy czarnym, ale ostatecznie sam nie wiem :banan: Myślałem o mocy, ale zajechany lakier nie daje mi spokoju i coś będzie trzeba zrobić z blacharką. Być może po prostu małymi krokami uda się też coś zrobić ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne do czego się mogę przyczepić to wydech, aż się prosi o jakieś ładne końcóweczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na podsumowanie roku, bo na ten sezon za wiele się już nie zmieni, o ile w ogóle cokolwiek się ruszy. Setup na ten rok jest już gotowy, czy jestem zadowolony? Powiedzmy, że tak, ale to nie jest to co chciałem osiągnąć. Pocieszający jest fakt, że zrobione jest więcej niż planowałem. W tym roku jeśli chodzi o całokształt autko jest gotowe, w miarę leży, jakoś wygląda, jednak wiele przede mną. W sierpniu zostają wymienione ostatnie rzeczy przed zimą mam nadzieję, chyba, że coś się posypie :decayed: W końcu będzie nowa szyba + wymienione tarcze i klocki. Jeśli się uda dorwać maszynkę to zroluje nadkola, bo tył przód trze niemiłosiernie przy skręcie i to mnie blokuje żeby zejść niżej.

Przez ostatni tydzień doszły jeszcze 15mm dystanse na przód, ale nie wiem ile wytrzymają ze względu na plany i odboje (te śmieszne klipsy) na tył. Jeśli chodzi o odczucia co do klipsów, jest z pewnością sztywniej, tył już ma raczej mało ruchu i robi się betonowato, na szczęście, bo bez odbojów wsiadła 1 osoba z tyłu i już felga dobiła o nadkole :facepalm: Ostatnio też z tyłu pojawił się clean look, emblematy poszły do szafki

Co do planów na przyszły rok:

-na pewno nowa rolka ;) Myślałem, że uda mi się wytrwać z tą ale jednak dla mnie jest za wąsko i wpadnie coś z rantem. Pomysłów jest sporo, ale co z tego wyjdzie zobaczymy, bardzo bym chciał trafić na ACT SX, bo od zawsze na nią chorowałem

-ogarnąć lakier, a w zasadzie folie, bo to ona ma się pojawić na samochodzie

-wywalenie środkowego tłumika (może uda się jeszcze w tym sezonie jakby znalazło się więcej wolnego czasu)

-trzeba coś pomyśleć nad środkiem, sprawa zależna od tego jak będzie wyglądał przyszły rok finansowo, jeśli wpadnie nowa osobówka to audi będzie typowo weekendowym samochodem i wtedy wyleci całe recaro i na przód wpadną tylko 2 kubły, ale żeby nie było to bez sensu może uda się podnieść też moc, w planach coś koło 200km ale to taki bardzo przybliżony plan, czy się uda to się okaże.

Priorytetem jest rolka i folia. Nigdy nie ukrywałem, że lakier jest w średnim stanie ale po prostu mogło to poczekać, jednak pomysły biorą górę. Co do koloru folii to burza myśli, jak patrze na auto to czarny jest świetny, ale zawsze podobał mi się też brąz w połysku i z pewnością jest to coś innego niż na ogół. Pomysły są też na jakiś mat, ale sam nie wiem. W każdym bądź razie mam nadzieję, że przyszły sezon będzie grubszy od tego :wink:

Pare zdjęć jak to wygląda na ten sezon

20160721_140424hjkj4.jpg

20160721_140407xnj0x.jpg

20160721_1402599yjd1.jpg

20160721_141344pnk3i.jpg

20160721_141358rdjog.jpg

Polerowanie końcówek wydechu, wyszło mniej więcej tak:

20160721_140355kpkcw.jpg

20160721_140346mtkcj.jpg

13781952_1249562858413tk5t.jpg

13731612_124956303508atjkr.jpg

13710001_124956307175dqjhn.jpg

13775519_142728804728j0jur.jpg

Mam nadzieję, że tragedii nie ma :decayed:

Szybkie porównanie jak było i jak jest ;)

jestzvj4a.jpg

Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo, zacnie się prezentuje a pewnie będzie jeszcze lepiej :wink:

No wlasnie z tym "na zywo" jakiegos mini spota trzeba ogarnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluj ramkę grilla w czarny mat albo kolor felg :naughty:

Ramka pójdzie w czerń jeszcze w tym sezonie na pewno, totalny brak czasu ostatnio dobija i przeprowadzka :) Ale sam jestem zdania, ze to konieczne

Widziałem na żywo, zacnie się prezentuje a pewnie będzie jeszcze lepiej :wink:

No wlasnie z tym "na zywo" jakiegos mini spota trzeba ogarnąć

Dla mnie nie ma problemu, mozna sie umowic. W kazdy czwartek na stacji dianostycznej całka jest mały spot z chlopakamo i bede tez, proponuje to bo wiem, ze z forumowym spotem to lekko nie jest :D ewentualnie mozna sie styknac gdzies kiedys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam adres dokladnie moze zawitam

Wpisz w navi McDonald Aleje Solidarnosci :) to jest obok makro, obok pestki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...