Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18


enczu

Rekomendowane odpowiedzi

Sie boi ze mu korby bokiem wyjda i od swiatem z cienkocienko przegra z tym swoim jeden łosiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, OficeR napisał:

Sie boi ze mu korby bokiem wyjda i od swiatem z cienkocienko przegra z tym swoim jeden łosiem :D

Kiedy kupisz silnik na prawdziwe paliwo a nie takie jak do ciungnikuf? :decayed:

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipij gaz zaloz do zapalniczki bo bo slyszalem ze znowu ma ruska benzyna pojsc w gore [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupisz silnik na prawdziwe paliwo a nie takie jak do ciungnikuf? :decayed:


Co jak co, ale swoją benzyną to Ty nie masz co świrować, bo wiesz co mój ciungnik by z tym zrobił [emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ciagnika trza dorosnac:lol:

Jezdzielem 5 lat losiem T  i fajnie sie tym smigalo nawet w glowie nie bylo mi klekota przeciez to szajs jakis...

Klekota mam juz 6 rok i w trasie nie ma porownania.

Czesto redukowac nie potrzeba by cos wyprzedzic.

To nie sa juz diesle bez suszarki.

Jedyny minus to sadza:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ciagnika trza dorosnac[emoji38]
Jezdzielem 5 lat losiem T  i fajnie sie tym smigalo nawet w glowie nie bylo mi klekota przeciez to szajs jakis...
Klekota mam juz 6 rok i w trasie nie ma porownania.
Czesto redukowac nie potrzeba by cos wyprzedzic.
To nie sa juz diesle bez suszarki.
Jedyny minus to sadza:decayed:


No i bocian pod maska [emoji23] Ale spalanie i elastycznosc wynagradza. Poza tym w srodku cisza :)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, enczu napisał:

 


Co jak co, ale swoją benzyną to Ty nie masz co świrować, bo wiesz co mój ciungnik by z tym zrobił emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
 

 

Stensy, spasy, naciungi a pod masko klekot, seems legit emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stensy, spasy, naciungi a pod masko klekot, seems legit [emoji23][emoji23][emoji23]


1.8 za to naprawde robi mega gnoj :)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, enczu napisał:

 


1.8 za to naprawde robi mega gnoj :)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
 

 

Tragedii ni ma-rowerzystow i prawdziwe zetory zostawia w tyle:facepalm:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawcie się na kreskę i sobie to wyjaśnijcie, sam jestem ciekaw wyniku wiem że 1.8 nie wypada tak źle przy seryjnym TDI a już na pewno jeśli chodzi o vmax  :D A i nie zapomnijcie zrobić jakiegoś wideo z tego dla kolegów z forum :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Zbychuwow napisał:

Ustawcie się na kreskę i sobie to wyjaśnijcie, sam jestem ciekaw wyniku wiem że 1.8 nie wypada tak źle przy seryjnym TDI a już na pewno jeśli chodzi o vmax  :D A i nie zapomnijcie zrobić jakiegoś wideo z tego dla kolegów z forum :D 

Kreska nie ma sensu, seryjny AWX zostaje w tyle. Ja miałbym te 200 pare on dalej by jeszcze bujał się przed 200. Zresztą chodzi mi tylko o to, że co wejdę do jakiegoś tematu to tylko czytam, że wszyscy jeżdżą za wysoko i nie jeżdżą benzynami, najlepiej niech mają wszyscy zawrotne 1.8. Ostatnio mu chyba szajba wali od momentu jak spuścił, to już każdy ma jeździć na staticu, a patrząc na forum to 80% aut tutaj to typowe daily, tak jak i moje aktualnie. A jego siedzi w garażu (prawidłowo :) ) i wyjedzie co jakiś czas, a tu ludzie latają do roboty, na zakupy i inne pierdoły. Po prostu jest to już tak nudne, że nie chce się czytać i w innych tematach nawet nie wspominam o tym, ale że ten jest mój to mogę sobie pozwolić :) Więc po prostu uszol, błagam ogarnij się w końcu, bo sam pisałeś mi że Twoje 1.8 stoi, a na forum jak inny człowiek nadajesz jakieś farmazony i jesteś zamknięty na wszystko prócz Twojej ukochanej benzyny, ale wodzowi z 200+ w dieslu to dziękowałeś za opinie na temat Twojej sztuki.

Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zbychuwow napisał:

Ustawcie się na kreskę i sobie to wyjaśnijcie, sam jestem ciekaw wyniku wiem że 1.8 nie wypada tak źle przy seryjnym TDI a już na pewno jeśli chodzi o vmax  :D A i nie zapomnijcie zrobić jakiegoś wideo z tego dla kolegów z forum :D 

Zarujesz co nie???

Seryjny ajm zjada adr a co dopiero porobiony???

Enczu co masz pod maska?

 

Ja i tak sie Tobie dziwie ze to znosisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sztuką jest położyć bryke na wahaczach i jebnąc drzwiami od szopy czy tam garażu i zaglądać do niej raz w tygodniu ewentualnie wyjechac czasem zeby lakier słonce zobaczył [emoji23]
Sztuką jest obniżyc podlubać w silniku i dawac tym rade jezdzic w trybie codziennej jazdy Enczu moim zdaniem na poznanskie warunki drogowe przeżywa osobisty dramat a wiara za nim posrana po iskry tylko leca [emoji23][emoji23]
wracając do tego magicznego wychwalanego pod slonce lepszego niz tdi 1.8 ...ani to ku..wa nie jedzie ani dobrze nie pierdzi z wydechu jedyne co to chleje wache jak stara k...a[emoji13]

i jesli chodzi o dlubanie czy podniesienie mocy jest taka sama kaszana jak 1.6
w wersji pomnikowejoze tam byc 1.4 nawet bo i tak ledwo co na wprost to leci nawet nie myśląc o ostrym skrecaniu [emoji23] [emoji23] [emoji23]
projekt ktory stoi w garazu powiniem miec V ....biturbo ...albo chociaz 1.8t skoksowane bo wolnociąg 1.8 to wieksza padaka niz tdi zelaszcza w codziennym uzytkowaniu latalem benzynami bylo 1.6 i 1.8 w budzie a4 b5
teraz jest 1.9 afn z dodatkami i nie zamienie tego na nic innego a jak komus bociany przeszkadzaja to niech se stopery do uszu kupi ...tyle z mojej strony

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.

Kiedys na swiatlach spotkalem szczuna w malyszu 2,0bena.

Mlody zacieszyl i kiwnal glowa pokazujac do przodu:facepalm:

Mina mu padla jak staruszek zlapal trakcje i wystrzelil jak z procy do przodu.Nie moglem sie przestac smiac.

Nie ma podniety bo wiadomo co moze klekot.

Moment robi swoje...

Co do jazdy na gwincie bo z czasem wpadnie taki i u mnie ale tylko dlatego ze sprezyna w kicie juz pekla i trza a nie dla szpanu.

Nie skrece go jajami do samego dolu bo to jest rodzinne auto i czesto zdarza sie ze drogami jakimi sie jezdzi sa nie znane a ja nie bede deseczek ze soba wozil by gdzies wjechac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.
Kiedys na swiatlach spotkalem szczuna w malyszu 2,0bena.
Mlody zacieszyl i kiwnal glowa pokazujac do przodu:facepalm:
Mina mu padla jak staruszek zlapal trakcje i wystrzelil jak z procy do przodu.Nie moglem sie przestac smiac.
Nie ma podniety bo wiadomo co moze klekot.
Moment robi swoje...
Co do jazdy na gwincie bo z czasem wpadnie taki i u mnie ale tylko dlatego ze sprezyna w kicie juz pekla i trza a nie dla szpanu.
Nie skrece go jajami do samego dolu bo to jest rodzinne auto i czesto zdarza sie ze drogami jakimi sie jezdzi sa nie znane a ja nie bede deseczek ze soba wozil by gdzies wjechac...

2.0 w małyszu to jakies totalne nieporozumienie pojemność zwiekszona dała 5kuni w porownaniu z 1.8

ja mam tez rodzinne auto wozi dupe i na zakupy i do pracy gwint posiadam pojdzie jeszcze ze 2cm w dół bo raz ze jest sztywniej i wygodniej sie jezdzi a 2 ze seryjne zawieszenie i jego wysokosc w b5 to komedia jakas starty jak motorówką caly przod sie unosił
a afn sobie delikatnie wspomoglem 216+ awx co dalo bardzo sprawne wyprzedzanie w razie potrzeby [emoji16] 4165970573f496a9d9253978932c960b.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale koza:decayed:

Polecam zdrowa 11 wten czas zobaczysz roznice w reakcji pedalu gazu jak i klebu sadzy za soba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale koza:decayed:
Polecam zdrowa 11 wten czas zobaczysz roznice w reakcji pedalu gazu jak i klebu sadzy za soba.

bedzie se taka koza mi tam pasi
11 w poczekalni ale na chwile obecna starcza to co jest

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, sebidi napisał:


bedzie se taka koza mi tam pasi

 

Przeciez zartowałem:decayed:

Ja podobnie mam na -40.

Dobra konczym bo nasz kolega zlinczuje:dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez zartowałem:decayed:
Ja podobnie mam na -40.
Dobra konczym bo nasz kolega zlinczuje:dziura:

co nie zmienia faktu ze koza [emoji13]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...