Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana przednich lamp led na polift w A4 B8


matiteam3

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam dwa pytania odnośnie wymiany lamp z ledowych na poliftowe neon czy przy zakupie gołych lamp poliftowych wykorzystam przetwornice żarniki z ledowych czy trzeba kupić kompletne? drugie pytanie to czy trzeba coś przekodować czy kodowania zostają stare???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można same lampy wymienić bez zmiany zderzaka błotników itp.?

lampy maja inny kształt i trzeba wymienić resztę czesci blacharskich

temat opisany jest tu : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299470-zmiana-przodu-na-poliftowy-2012-2015/#entry4264792

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trochę odkopie temat, można do przedlifta wsadzić lampy poliftowe o obojętne jakim numerze byle byłyby one xenonowe? bo widze tych numerów troche jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrclaguna Nie chcę zakładać nowego tematu ;) mam u siebie w przedlifcie lampy bixenon led skrętne, czy po przełożeniu lamp na polift bixenon led też skrętne będzie wszystko działało? Doczytałem, że konieczna jest wymiana przetwornicy led z lifta, ale nie wiem czy to pójdzie bez wymiany afs/lwr na moduł bcm i czy obejdzie się bez kodowania.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodować będziesz musiał napewno,przetwornice z przedliftowych lamp zwykłych nie pasowały do lamp poliftowych  zwykłych wiec watpię ze bedzie pasować skrętny przedlift do skretnego polifta 

Edytowane przez Leszczonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przetwornice xenon  w przedlifcie i polifcie sa takie same....(w sensie mozna założyć z tego na to) ale moduł led oraz moduł skrętu jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie robiłem,,odezwij sie do kolegi  ktory robił takową przekładke..Wyżej masz link do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2019 o 19:34, bykol132 napisał:

Witam, trochę odkopie temat, można do przedlifta wsadzić lampy poliftowe o obojętne jakim numerze byle byłyby one xenonowe? bo widze tych numerów troche jest 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2019 o 19:59, devilio4 napisał:

@booolek Da się to ogarnąć bez wymiany modułu komfortu? 



Ale komfort NIE MA NIC wspolnego z przednimi lampami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, lampy są tylko co do kodowania to na pewno trzeba coś zmienić, 

drl działają, jednak jak włączę światła pozycyjne to led gaśnie. 

Moglby ktoś napisać jakie wartości i gdzie trzeba zmienić ? 

Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam przedlift bixenon nieskretny, chciałem zakupić lampy poliftowe również bixenon nieskrętny, Jakie numery lamp są mi potrzebne ? 
Jest ich sporo i tez nieskretne i nie pokrywa się to z poradnikiem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam A4 B8 2009r przed lift, lampy na zwyklych zarowkach h7. Czy jak zakupie lampy led/xenon to beda pasowac do zderzaka oraz maski ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim mam problem z kodowaniem lamp przednich. Poprzedni właściciel wymieniał lampy przed lift na lift bixenon z ledem. Moje kodowanie AFS 1

0000255

Kod serwisu 

06334

Mam oto takie błędy:

55 zasięg leflektorow 

 

- 01042 sterownik niezakodowany 

- 01539 reflektory nie zostały wyregulowane 005 brak lub niepoprawne nastawy podstawowe / adaptacje 

 

Gdy chce zrobić nastawy podstawowe adaptacja wchodzę  w grupę 001 i w pierwszym oknie piszę błąd grupa 001nie jest dostępna ( czy to świadczy że czujnik od pozycjonowania xenonu jest uszkodzony? Normalnie powinny pokazywać procenty)

  Sprawdzam te czujniki w blokach pomiarowych grupa 002 Front sensor signal pisze na zielono a warto

Siema wszystkim mam problem z kodowaniem lamp przednich. Poprzedni właściciel wymieniał lampy przed lift na lift bixenon z ledem. Moje kodowanie AFS 1

0000255

Kod serwisu 

06334

Mam oto takie błędy:

55 zasięg leflektorow 

- 01042 sterownik niezakodowany 

- 01539 reflektory nie zostały wyregulowane 005 brak lub niepoprawne nastawy podstawowe / adaptacje 

Gdy chce zrobić nastawy podstawowe adaptacja wchodzę  w grupę 001 i w pierwszym oknie piszę błąd grupa 001nie jest dostępna ( czy to świadczy że czujnik od pozycjonowania xenonu jest uszkodzony? Normalnie powinny pokazywać procenty)

  Sprawdzam te czujniki w blokach pomiarowych grupa 002 Front sensor signal pisze na zielono a wartość w okienku Niezdefiniow. Rear sensor ta sama sytuacja. 

ść w okienku Niezdefiniow. Rear sensor ta sama sytuacja. Ktoś mi pomoże jak to ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...