Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd na fis dotyczący zużycia klocków


marky2552

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wyświetlił się błąd o zużyciu klocków zaraz pojechałem do mechanika wymienił mi klocki na nowe z przodu i przy okazji łączniki stabilizatorów przyjechałem po auto chce odpalić a tu kontrolka dalej się pali poszedłem i powiedziałem że źle zrobili bo nadal sie pali i powiedzieli mi że kabel od czujnika nie pasował i go ucieli przy klockach ale kontrolka denerwuje co musze w takim razie zrobić aby zgasła

SdfMAch.jpg

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka zaświeci jeśli czujnik zewrze obwód do masy. Sprawdź czy obcięte kabelki nie robią zwarcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obcięli przewód od czujnika to niech założą takie klocki które będą pasować

Lipę Ci jakąś uniwersalną zamontowali a nie klocki do Twojego modelu.


Kontrolka zaświeci jeśli czujnik zewrze obwód do masy. Sprawdź czy obcięte kabelki nie robią zwarcia ?

Nie do żadnej masy.

Kotrolka wywali błąd jeśli obwód będzie przerwany. Żeby się pozbyć palącej kontrolki powinien właśnie zewrzeć obwód.

Z tym że ja bym na jego miescu nie żeźbił jakichś zwrć obwodu a zarządał odpowiednie klocki z czujnikam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób im opinię negatywną w necie. Jakim prawem rzeźbią i grzebią w instalacji! Jak można było takie druciarstwo odstawić i zamiast dobrać odpowiednie klocki, to wypuścili klienta z uciętymi przewodami i błędem na FIS... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitro ale takich warsztatówj rodzi się coraz więcej gdzie zamiast mechanika czy elektryka w ciuchah roboczych w warsztacie stoi rolnik nie mający pojecia o mechanice.

Oczywiście nie ubliżając rolnikom. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Twoim miejscu złożyłbym reklamację, sami się przyznali do chałtury. bez dyskusji.

edit: daj znać gdzie taki shit odstawiają przy okazji, bo może od innych podzespołów też ucinają jak wtyczka nie pasuje...

Edytowane przez rav14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotrolka wywali błąd jeśli obwód będzie przerwany. Żeby się pozbyć palącej kontrolki powinien właśnie zewrzeć obwód.

Owszem racja . Pomyliłem się. Moja wina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak włoże kabelek do wtyczki i 2 koniec kabla do 2 dziurki we wtyczce to bedzie dobrze na 2 raz kupie inne klocki i sam sobie je założe

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaklad ma naprawic. Jak to wtyczka jie pasowala to obcieli?

Chyba ze to w stodole robili.

Jezeli nie to gratis robili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ci kiche odwalili banda idiotów no jak można obciąc cos co działa jpd. Najlepiej zawsze sam zamawiaj częsci a potem jedz do mechanika żeby ci sam wymienił jeśli samemu sie nie chce. Ja teraz na twoim miejscu ciągnoł bym ich po kosztach oddałes auto w pewnym stanie i wymagasz by w tym stanie wruciło tyle a nie że beda ci cos odcina bo im sie tak pododało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...