Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sensor oil


airton

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pali mi sie kontrolka sensor. odpinałem aku znikła na 1 dzien, dolewalem olej tez znikła na chwilę, pioziom jest dobry. po otworzeniu maski kontrolka znika dopóki nie wyłacze silnika. Wina czujnika, do wymiany ? aktualnie bede wymienial olej i rozrzad wiec jesli to czujnik to chce to zrobic za jednym razem.

z gory dzieki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mialem taki problem tyle ze u mnie zgasla po minucie pracy silnika na biegu jalowym pozniej znowu sie pojawila zgasla i wiecej sie nie zapala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat stary, tak gaśnie po otwarciu maski. Winny czujnik.

Mam pytanie skad wiesz co jest winne???

Gasnie bo w zamku maski jest czujnik ktory daje sygnal do kompa ze delikwent otworzyl maske i dolal oleju.

Jak stan jest ok to do wymiany czujnik w misce.radze go wymienic jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak stan jest ok to do wymiany czujnik w misce.radze go wymienic jak najszybciej.


Mam pytanie, jakie czynności spełnia czujnik w misce olejowej oprócz tego, że informuje o niskim poziomie oleju ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Swego czasu miałem podobne problemy - oil min, otworzyć, zamknąć maskę i spokój na 100 km czasami dłużej, nie było zasady. Jednak teraz pojawił się inny problem mianowicie oil sensor. Jak jeżdżę i silnik jest ciepły, zgaszę go, odpalę i jest przez chwilę ok - brak błędu, pokazuje temp oleju, czyli czujnik tak jakby sprawny. Po chwili jednak błąd i temp spada. Widać to tutaj:

https://youtu.be/Su-2RM4FyEQ

W VAGu takie cudo

9b3d2978e629393ef90440bc3db4f07d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo w moim przypadku był do wymiany czujnik tylko nie kupuj tanich zamienników

Edytowane przez Tiger1143
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez tanie? Febi/hella? Czy raczej jakieś no name z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli no name z allegro . FEBI i HELLA z tego co słyszałem działają bez zarzutów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...