Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swiatła przednie


hubert104

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam wszystkich;) Jestem nowy na tym forum, w tym tygodniu bede juz posiadaczem Audi A4 B7 na ktore tak bardzo czekalem, ale chce cos zmienic w tym samochodzie a zaczne od przednich lamp. Myslalem nad bixenonami, ogolnie chcialbym aby lampa wygladala jak te w b8? jest wql jakas mozliwosc? pytam bardziej doswiadczonych kolegow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biksy do b7 to się kupuje a nie przerabia. Zwykłej lampy nie przerobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wlasnie tutaj jestem bo szczerze jestem zielony w te klocki i wole poradzic sie kogos bardziej doswiadczonego. a co myslicie nad takim rozwiazaniem? oplaca sie? http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e-bi-xenon-drl-montaz-oryginal-bosch-i5774121286.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=Motoryzacja-3_Części+samochodowe-620_Oświetlenie-623_Lampy+przednie-4138

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem większa satysfakcja bedzie ze zrobienia tego samemu.

Reflektory kupisz na Alledrogo może i z żarnikami i przetwornicami sie uda a wtedy to już z górki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wlasnie tutaj jestem bo szczerze jestem zielony w te klocki i wole poradzic sie kogos bardziej doswiadczonego. a co myslicie nad takim rozwiazaniem? oplaca sie? http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e-bi-xenon-drl-montaz-oryginal-bosch-i5774121286.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=Motoryzacja-3_Części+samochodowe-620_Oświetlenie-623_Lampy+przednie-4138

kolego ten pajac z tego linka zwodzil mnie przez 2,3 miesiace i nic ! kupilem sobie lampy osram i jestem mega zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja choruje na bix'y skrętne, ale trzeba jeszcze zderzak ze opryskami plus samo-poziomowanie i robi się trochę grubo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja choruje na bix'y skrętne, ale trzeba jeszcze zderzak ze opryskami plus samo-poziomowanie i robi się trochę grubo

jesli skrętne to jeszcze moduł masz do programowania, lub wymiany.

Też będę szukał czegos w dobrej kasie, ale jak narazie to trzeba moc podnieść, a poźniej poprawiać wyglad.

Jeśli czukasz lamp, to popatrz na dedykowane OSRAM Xenon, wydają się ciekawe, chociaż ciekawy jestem budowy i kwestii samopoziomowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2016 o 21:47, Kendi~ napisał:

jesli skrętne to jeszcze moduł masz do programowania, lub wymiany.

Też będę szukał czegos w dobrej kasie, ale jak narazie to trzeba moc podnieść, a poźniej poprawiać wyglad.

Jeśli czukasz lamp, to popatrz na dedykowane OSRAM Xenon, wydają się ciekawe, chociaż ciekawy jestem budowy i kwestii samopoziomowania.

W osramach masz regulację ręczną i nie trzeba sprysków , gdyż lampa wyładowcza ma mniejszą moc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W osramach masz regulację ręczną i nie trzeba sprysków , gdyż lampa wyładowcza ma mniejszą moc .

Zgadza się, lampy osrama mają 25W i 2000lm więc zgodnie z prawem nie wymagają samopoziomowania i spryskiwaczy, zresztą sporo nowych modeli samochodów ma xenony 25W teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...