Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. jestem Monika,pozdrawiam wszystkich użytkowników Audi.Pochodzę z Zawidowa. Całkiem nie dawno przesiadłam się z BMW na Audi A4 B6 sedan 2.0 Alt jeśli dobrze zapamiętałam :) z którego już po kilku dniach użytkowania jestem bardzo zadowolona . Pozdrawiam cześć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie forumowicze. Już kilka postów opublikowałem, jednak zapomniałem się przywitać. Jestem "szczęśliwym" posiadaczem Audi A4 B6 1.8 120KW 2004 rok prawie 400 000 na liczniku :) Auto nie do konca okazało się dobrym zakupem (ma trochę mankamentów), jednak jeśli chodzi o samo prowadzenie, jakoś wykończenia to jestem pod wielkim wrażeniem. 380 000 przejechane, a środek lepiej utrzymany niż jakakolwiek skoda czy astra z połowy mniejszym przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, forum przeglądam od dawna, znalazłem na nim wiele cennych artykułów oraz pomocnych rad od bardziej doświadczonych ludzi, jednak dopiero teraz postanowiłem się trochę bardziej uaktywnić i zacząć pisać własne posty. Mam nadzieję, że się będziemy dobrze dogadywać i moje posty nie będą zaliczane do śmieci. Jeżdżę audi a4 b6 od 3 lat, póki co nie miałem z samochodem na szczęście większych problemów poza typowymi usterkami modelu, więc audi jak najbardziej przypadło mi do gustu jako marka. Pozdrawiam ! :)

Edytowane przez belzebub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...