Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam kogoś do pomocy fizycznej nie teoretycznej przy wymianie zawiechy wahacze + gwint :decayed: najlepiej żeby ktoś miał kanał.

Miałem oddać do mechanika, ale jak mi powiedział, że wahaczy nie dokręca się na opuszczonym aucie to mi się odechciało z nim gadać... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizowałem mini spot w Tarnobrzegu, kilka tygodni wcześniej w ramach Audipodkarpacie, z A4-klub przyjechał tylko Kondri. Jeżeli są jacyś chętni to dajcie znać, dogramy to jakoś żeby większa ekipa przyjechała :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kazdy wie w niedziele Rozpoczęcie sezonu: 22 kwietnia '12 | parking pod Meble.pl | godz. 15:00 .Z tego powodu będzie organizowana zbiórka na parkingu Pod Dyskoteką 'Bogacz' o godzinie 13.00.Przed wyjazdem na rozpoczęcie zrobimy sobie spota w celu poznania-zapoznania się a także ,żeby pojechać kolumną na Rzeszów.

Zapraszam Serdecznie Wszystkich chętnych .

Ps.Prosiłbym aby przybyć punktualnie na parking (782185171-mój numer kontaktowy )

Lista:

1-koman...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto kręci po Tarnobrzegu ładną A4 B5 szary metalik z ramkami i wlepką klubową ?? Wczoraj wymijaliśmy się na Wisłostradzie a dzisiaj widziałem autko na mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bbs chyba 17" , wczoraj też koło poczty na sienkiewicza widziałem kolegę

---------- Post dopisany 04-04-2013 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2013 at 09:27 ----------

Ludki żyjecie??!!

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson lepiej schowaj auto przed dzisiejszym meczem :decayed:

Prawie po sąsiedzku na Kopernika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee stała grzecznie , była ochrona nawet :)

A to Ty mój sąsiad ?!

by Hokus Pokus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jeżeli ktoś nie ma nic do roboty wieczorami, to zapraszam na spot o 20.30 na Postojówkę ;) Codziennie jesteśmy ze znajomymi nie tylko Audi :P

---------- Post dopisany 02-11-2013 at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany 31-08-2013 at 16:38 ----------

Co tu taka cisza? :P Nikt nie ma ochoty na jakiegoś mini spota ? Jutro tj. niedziela 03.11.2013 o godzinie 15.00 spot Audi na kauflandzie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj organizujemy spocik pod Lidlem na Sikorskiego godz. 15.30

Jak nie będzie miejsca to lecimy pod Biedronkę k/Statoila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Brakuje jeszcze parę osób do zrealizowania zamówienia, ktoś coś ? :naughty: Polary są na prawdę fajne :jerk:

http://a4-klub.pl/bluzy-polary-116/polar-klubowy-zapisy-325129/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Club Tarnobrzeg i MPC organizują spot 31 sierpnia na machowie obok restauracji anser godzina 16.

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=680020098740166&id=100001965456023&set=a.376025479139631.88900.100001965456023&refid=17&_ft_=app_id.0

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...