Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

Tomaszu może jakiego spota by zorganizował? :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 16:13_________________________________________________Co tam ogólnie słychać bo dawno mnie tu nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie widzę problemu , piszcie jak coś , to zmienię w nagłówku , ja niestety nie mam za bardzo czasu na spotowanie w Tbg , powysyłaj Rafal privy do ludków , może się ktoś odezwie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sie powysyła. Ja jestem dalej w trakcie poszukiwań autka. Co powiesz na taką myśle że warta obejrzenia

http://allegro.pl/show_item.php?item=655926944[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 16:19_________________________________________________ Aaa mamy nowego forumowicza ode mnie z osiedla sprobuje go zaangażować bardziej w zycie forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura :good: ciekawe czy silnik tak wypolerowany :gwizdanie: , smigasz przez Radom wiec warto obejrzeć :)

to kiedy spot :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak się zbierzemy i pojedziemy na spot do RZ ? Chociaż ze trzy auta żeby było... :mysli:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 23:32_________________________________________________No to jak są chętni? daffy co Ty na to? Miałbyś ochotę się przejechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak się zbierzemy i pojedziemy na spot do RZ ? Chociaż ze trzy auta żeby było... :mysli:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 23:32_________________________________________________No to jak są chętni? daffy co Ty na to? Miałbyś ochotę się przejechać?

Narazie niedam rady ale w lipcu czemu nie mam postój w pracy :) w jakie dni organizują spoty ?

a co ze spotem w tbg :cool1: mamy chetnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mało tych chętnych na spota , powysyłajcie privy z zaproszeniem chłopaki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez byle nie w soboty czerwcowe bo mam wesela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Wam podwieszę datę , pogońcie trochę , privami , może na gg z ludkami pogadać , bo nikt nowy nie przybywa do Nas :good:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 08:25_________________________________________________Jak tam Daffy , furka już ogarnięta , bo jakieś tam małe problemy były??!! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiga smiga :good: problemy były , dobry mechanik i obylo sie bez wyciagania turbo ale od czasu do casu zadko sie to zdarza przy wysokich obrotach wpadnie w tryb awaryjny, ale ja juz tego niebede robil :> staram sie ostro jezdzic moze samo przejdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to git , teraz mlodemu (Fafał) trzeba 1.8T znaleźć , niech ma chłopak coś z życia hyhy , a nie jakimś 1.6 pomyka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...