Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Atak terrorystyczny we Francji


piotrzaba5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie. No i zaczęło się. Takie są efekty przyjmowania uchodźców z krajów Islamskich. Jakie waszym zdaniem powinny zostać podjęte kroki z walką z terrorystami, aby więcej nie dochodziło do takich sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie to będzie duuuży problem, służby graniczne dały d*py w momencie gdy pierwszy brudas nielegalnie przekroczył granicę Unii. Gdyby na samym początku otworzyli ogień, choćby ostrzegawczy ( osobiście uważam że powinni strzelać bez ostrzeżenia ) i zawracali łodzie to problem nie urósłby do takiej skali. Teraz pozostaje tylko przy użyciu wojska wyłapywać i odsyłać zarazę tam skąd przybyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłapać teraz to będzie duży problem. Najechało tego setki tysięcy, i dalej najeżdżają. Obawiać się takiego ataku powinien każdy kraj, który przyjął pseudo uchodźców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos takiego kumpel podeslal:

"Kiedy budowali meczety, milczałem – mamy przecież wolność wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem – mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzali wieżowce, milczałem – to byli tylko chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem – to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy było ich tak dużo, że uzyskali większość w parlamencie, milczałem – mamy przecież demokrację. Kiedy wprowadzili w państwie prawo Szariatu, a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem –

... - nie wolno było już wtedy krzyczeć…"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kula w łeb i do piachu.....takie jest moje zdanie. Dosyć mamy swoich problemów i rodaków nad przepaścią życia a przyjmujemy z otwartymi ramionami tykającą bombę.

Ci ludzie są jak maszyny, stworzeni do ataków, mordów i innych patologicznych zachowań na rozkaz. Wiadomo, nie można wszystkich do jednego worka wrzucać, ale te śmierdziele to nie wszyscy, to ludzie, a raczej zwierzęta poza system jakiejkolwiek klasyfikacji.....coraz więcej mamy przykładów, ale najwyraźniej ciągle mało. Potrzeba chyba, aby bezpośrednio dotknęło to rządzących, wtedy może oczy im się otworzą.......szkoda słów. Mam tylko nadzieję, że nie stanie mi nigdy na drodze taki śmierdziuch, bo pójdę siedzieć za śmiecia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, którzy pobili Syryjczyka w Poznaniu zostaną ukarani, a być może udaremnili jakiś atak terrorystyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie bierzcie kredyty i sie bawic bo nie dlugo nas wszystkich wybija oto im chodzi zeby na calej planecie byl tylko islam po to oni tutaj przyjezdzaja zeby nasza populacja przestala istniec, a po tym zamachu to tylko czekac az bedzie nastepne i nastepne za rok fala uchodzcow zaleje europe ehh szkoda mi tylko malych dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, którzy pobili Syryjczyka w Poznaniu zostaną ukarani, a być może udaremnili jakiś atak terrorystyczny

Po co robisz z siebie idiotę takimi wypowiedziami ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, którzy pobili Syryjczyka w Poznaniu zostaną ukarani, a być może udaremnili jakiś atak terrorystyczny

Po co robisz z siebie idiotę takimi wypowiedziami ?

Właśnie widać kto robi z siebie idiotę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, którzy pobili Syryjczyka w Poznaniu zostaną ukarani, a być może udaremnili jakiś atak terrorystyczny

Jakim trzeba byc prostakiem, żeby takie cos napisać? Ja bym kazał cię zamknąć do pierdla, tak zapobiegawczo. Może kogoś to uratuje, nigdy nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze napisał. Taka prawda. Smierdzieli jest co raz więcej. Do tego dorabiają się u nas a potem będą może jeszcze biernie w atakach uczestniczyć.

Kula w łeb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, którzy pobili Syryjczyka w Poznaniu zostaną ukarani, a być może udaremnili jakiś atak terrorystyczny

Jakim trzeba byc prostakiem, żeby takie cos napisać? Ja bym kazał cię zamknąć do pierdla, tak zapobiegawczo. Może kogoś to uratuje, nigdy nie wiadomo.
Niestety głupota nie jest karana i nie można zamykać z tego powodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co się dzieje w Szwecji, tam już opanowali ten kraj. Wystarczy pogrzebać na necie. Ciekawe jakie będziecie mieli miny, kiedy takie rzeczy zaczną się dziać w Polsce, i napotka to wasze kobiety , żony czy też córki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr głupiemu nie przetłummaczysz. Dopiero jak go dotknie bliżej wtedy odzyska rozum.

Prosta sprawa. Zalewają swiat uchodzcami zeby mieć wszędzie swoich ludzi. Uspia nasza czujność i jazda z tematem....zresztą widać co się dzieje i w jakiej częstotliwości. Mądry bardzo łatwo połączy fakty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tym bardziej oni głośno mówią po co tutaj przybyli, tylko nikt nie chce tego słyszeć

Oni czyli ten Syryjczyk (chrześcijan) z Poznania ? Coś głośno mówił ?

Jest wolność słowa, ale jak nie masz o czymś pojęcia to po co się wypowiadać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda liter na ten temat.

Pozdrawiam i życzę przyjaźni. Nie koniecznie ze śmierdziuchami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, którzy pobili Syryjczyka w Poznaniu zostaną ukarani, a być może udaremnili jakiś atak terrorystyczny

Po co robisz z siebie idiotę takimi wypowiedziami ?

Właśnie widać kto robi z siebie idiotę!
grzes283, jedyna twoja mądrość jaka tu sie popisałeś to cytuje "kula w łeb" . Ponieważ głupi jestem to wytłumacz mi komu chcesz te kule pakować i za co. Kto będzie ten wyrok wykonywał i na podstawie jakiego prawa. Ponieważ na żadne z tych pytań nie potrafisz odpowiedzieć ( co z góry zakładam, wolno mi podobnie jak tobie zakładać intencje każdego chociażby Syryjczyka) dlatego,proszę uprzejmie zachowaj swoje mądrości dla siebie. Póki co twój post i chyba jeszcze jeden innego,autorstwa podpadają pod paragraf o,podżeganiu do przestępstwa. Dlatego milczcie lepiej albo sam was zgłoszę i nie do admińistratora ale tam gdzie na pewno sie do was zgłoszą.

To , ze cześć islamistów stanowi poważne zagrożenie dla porządku w Europie jest wiadome wszystkim. Tylko, ze takie pieprzenie o kuli w łeb albo pochwalanie zwykłego bandyctwa ma sie nijak do rozwiązania problemu. Tak jak kazdy Syryjczyk jest terrorysta tak kazdy Polak jest złodziejem albo dziwka. I jeszcze jedno, dla zachodnioeuropejczyka jeszcze do nie dawna tez byłeś śmierdzielem zasługującym na kulkę.

Europa jaka znacie właśnie sie skończyła. Jesli ktoś chce powstrzymać ten marsz to nie posostaje nic innego jak pozamykać granice (bye bye Schengen) imzaostrzyc politykie imigracyjna. To oznacza upadek unii europejskiej, paszporty wizy itd. Międzynarodowe korporacje zaczną pewne rynki opuszczać co raz dwa odbije sie na kondycji gospodarczej takich państw jak Polska. To są oczywiście skutki, które będziemy musieli ponieść aby stawić czoła islamskiemu wyzwaniu. Nie ma opcji żeby zjeść ciastko i mieć ciastko. Aby uratować skore będziemy musieli dużo poświecić. A wystarczyło nie porzucać Chrystusa jako niewygodnego ramola z nieżyciowymi zasadami. A Europa w imię zabawy i korzystania z życia zaprzedala wszystko. U nas juz tez sie mówiło, ze aby utrzymać wzrost gospodarczy to trzeba bedzie imigrantów ściągać. Czyli sprzedam matkę żeby sie napić.

Albo będziemy państwem na wskroś chrześcijańskim i będziemy tego bronić odsyłając do domu tych którym to nie odpowiada albo czeka nas los zachodniej Europy. Panowie i Panie obojętność, ateizm, rzekoma tolerancja inne dyrdymały wlasńie sie skończyły. Imigrantów nie przyjmować , tych co są odsyłać. Dostaniemy za to po d*pie ale przynajmniej bedzie spokój. Ale powtarzam odsyłać a nie strzelać...

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6268f95e4023862d2df7869d3750f9d9.jpg

Tyle w temacie jeśli chodzi o.... jw.

Masakra z tymi "uchodźcami" lepiej niech szybko ich sprzątają z terenu Europy ...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...