Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Atak terrorystyczny we Francji


piotrzaba5

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, którzy pobili Syryjczyka w Poznaniu zostaną ukarani, a być może udaremnili jakiś atak terrorystyczny

Po co robisz z siebie idiotę takimi wypowiedziami ?

Właśnie widać kto robi z siebie idiotę!
grzes283, jedyna twoja mądrość jaka tu sie popisałeś to cytuje "kula w łeb" . Ponieważ głupi jestem to wytłumacz mi komu chcesz te kule pakować i za co. Kto będzie ten wyrok wykonywał i na podstawie jakiego prawa. Ponieważ na żadne z tych pytań nie potrafisz odpowiedzieć ( co z góry zakładam, wolno mi podobnie jak tobie zakładać intencje każdego chociażby Syryjczyka) dlatego,proszę uprzejmie zachowaj swoje mądrości dla siebie. Póki co twój post i chyba jeszcze jeden innego,autorstwa podpadają pod paragraf o,podżeganiu do przestępstwa. Dlatego milczcie lepiej albo sam was zgłoszę i nie do admińistratora ale tam gdzie na pewno sie do was zgłoszą.

To , ze cześć islamistów stanowi poważne zagrożenie dla porządku w Europie jest wiadome wszystkim. Tylko, ze takie pieprzenie o kuli w łeb albo pochwalanie zwykłego bandyctwa ma sie nijak do rozwiązania problemu. Tak jak kazdy Syryjczyk jest terrorysta tak kazdy Polak jest złodziejem albo dziwka. I jeszcze jedno, dla zachodnioeuropejczyka jeszcze do nie dawna tez byłeś śmierdzielem zasługującym na kulkę.

Europa jaka znacie właśnie sie skończyła. Jesli ktoś chce powstrzymać ten marsz to nie posostaje nic innego jak pozamykać granice (bye bye Schengen) imzaostrzyc politykie imigracyjna. To oznacza upadek unii europejskiej, paszporty wizy itd. Międzynarodowe korporacje zaczną pewne rynki opuszczać co raz dwa odbije sie na kondycji gospodarczej takich państw jak Polska. To są oczywiście skutki, które będziemy musieli ponieść aby stawić czoła islamskiemu wyzwaniu. Nie ma opcji żeby zjeść ciastko i mieć ciastko. Aby uratować skore będziemy musieli dużo poświecić. A wystarczyło nie porzucać Chrystusa jako niewygodnego ramola z nieżyciowymi zasadami. A Europa w imię zabawy i korzystania z życia zaprzedala wszystko. U nas juz tez sie mówiło, ze aby utrzymać wzrost gospodarczy to trzeba bedzie imigrantów ściągać. Czyli sprzedam matkę żeby sie napić.

Albo będziemy państwem na wskroś chrześcijańskim i będziemy tego bronić odsyłając do domu tych którym to nie odpowiada albo czeka nas los zachodniej Europy. Panowie i Panie obojętność, ateizm, rzekoma tolerancja inne dyrdymały wlasńie sie skończyły. Imigrantów nie przyjmować , tych co są odsyłać. Dostaniemy za to po d*pie ale przynajmniej bedzie spokój. Ale powtarzam odsyłać a nie strzelać...

No proszę, jaki profesor się znalazł. Nie będę się rozpisywał, bo jak wyżej wspomniałem szkoda liter, ale Twoim tokiem myślenia, to trzeba by wpuścić wszystkich na nasze rejony i niech się dzieje wola Boska.......nie porównuj opinii o Polakach, że złodzieje, czy dziwki, bo to nijak ma się do sprawy.

Z logicznego punktu widzenia jak My mamy myśleć inaczej o uchodźcach, skoro nie dają nam do tego powodu. Pewnie, że świat jest pełny wynaturzeń, w tym i Polska, ale to co się dzieje obecnie, to jakieś nieporozumienie. Kto odpowiada za zamachy........Amerykanin, Duńczyk, Francuz....??? Odpowiedź chyba znasz.

Co Ci po gospodarce, jeżeli strach będzie z domu wyjść, bo wszędzie będzie realne zagrożenie. To oczywiście czarny scenariusz, ale póki co fakty nie pozwalają inaczej myśleć.

Dlaczego wśród uchodźców zdecydowana większość, to rosłe chłopy??? Żeby łatwiej im się było zagospodarować na obcej ziemi i później ściągnąć rodziny????

Na prawdę tego nie widać, jak oni zalewają obce ziemie???

Chłopaki, którzy pobili Syryjczyka w Poznaniu zostaną ukarani, a być może udaremnili jakiś atak terrorystyczny

Po co robisz z siebie idiotę takimi wypowiedziami ?

Właśnie widać kto robi z siebie idiotę!
grzes283, jedyna twoja mądrość jaka tu sie popisałeś to cytuje "kula w łeb" . Ponieważ głupi jestem to wytłumacz mi komu chcesz te kule pakować i za co. Kto będzie ten wyrok wykonywał i na podstawie jakiego prawa. Ponieważ na żadne z tych pytań nie potrafisz odpowiedzieć ( co z góry zakładam, wolno mi podobnie jak tobie zakładać intencje każdego chociażby Syryjczyka) dlatego,proszę uprzejmie zachowaj swoje mądrości dla siebie. Póki co twój post i chyba jeszcze jeden innego,autorstwa podpadają pod paragraf o,podżeganiu do przestępstwa. Dlatego milczcie lepiej albo sam was zgłoszę i nie do admińistratora ale tam gdzie na pewno sie do was zgłoszą.

To , ze cześć islamistów stanowi poważne zagrożenie dla porządku w Europie jest wiadome wszystkim. Tylko, ze takie pieprzenie o kuli w łeb albo pochwalanie zwykłego bandyctwa ma sie nijak do rozwiązania problemu. Tak jak kazdy Syryjczyk jest terrorysta tak kazdy Polak jest złodziejem albo dziwka. I jeszcze jedno, dla zachodnioeuropejczyka jeszcze do nie dawna tez byłeś śmierdzielem zasługującym na kulkę.

Europa jaka znacie właśnie sie skończyła. Jesli ktoś chce powstrzymać ten marsz to nie posostaje nic innego jak pozamykać granice (bye bye Schengen) imzaostrzyc politykie imigracyjna. To oznacza upadek unii europejskiej, paszporty wizy itd. Międzynarodowe korporacje zaczną pewne rynki opuszczać co raz dwa odbije sie na kondycji gospodarczej takich państw jak Polska. To są oczywiście skutki, które będziemy musieli ponieść aby stawić czoła islamskiemu wyzwaniu. Nie ma opcji żeby zjeść ciastko i mieć ciastko. Aby uratować skore będziemy musieli dużo poświecić. A wystarczyło nie porzucać Chrystusa jako niewygodnego ramola z nieżyciowymi zasadami. A Europa w imię zabawy i korzystania z życia zaprzedala wszystko. U nas juz tez sie mówiło, ze aby utrzymać wzrost gospodarczy to trzeba bedzie imigrantów ściągać. Czyli sprzedam matkę żeby sie napić.

Albo będziemy państwem na wskroś chrześcijańskim i będziemy tego bronić odsyłając do domu tych którym to nie odpowiada albo czeka nas los zachodniej Europy. Panowie i Panie obojętność, ateizm, rzekoma tolerancja inne dyrdymały wlasńie sie skończyły. Imigrantów nie przyjmować , tych co są odsyłać. Dostaniemy za to po d*pie ale przynajmniej bedzie spokój. Ale powtarzam odsyłać a nie strzelać...

No proszę, jaki profesor się znalazł. Nie będę się rozpisywał, bo jak wyżej wspomniałem szkoda liter, ale Twoim tokiem myślenia, to trzeba by wpuścić wszystkich na nasze rejony i niech się dzieje wola Boska.......nie porównuj opinii o Polakach, że złodzieje, czy dziwki, bo to nijak ma się do sprawy.

Z logicznego punktu widzenia jak My mamy myśleć inaczej o uchodźcach, skoro nie dają nam do tego powodu. Pewnie, że świat jest pełny wynaturzeń, w tym i Polska, ale to co się dzieje obecnie, to jakieś nieporozumienie. Kto odpowiada za zamachy........Amerykanin, Duńczyk, Francuz....??? Odpowiedź chyba znasz.

Co Ci po gospodarce, jeżeli strach będzie z domu wyjść, bo wszędzie będzie realne zagrożenie. To oczywiście czarny scenariusz, ale póki co fakty nie pozwalają inaczej myśleć.

Dlaczego wśród uchodźców zdecydowana większość, to rosłe chłopy??? Żeby łatwiej im się było zagospodarować na obcej ziemi i później ściągnąć rodziny????

Na prawdę tego nie widać, jak oni zalewają obce ziemie???

Zresztą w tej sytuacji jedyne co może ustrzec przed atakami, to tylko i wyłącznie profilaktyka, bo jej brak może mieć straszne konsekwencje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesor nie profesor ale jak juz napisałem to wypadałoby ze zrozumieniem przeczytać. Islamscy terroryści to jakaś nacja? Bo chyba nie Syria jest największym i jedynym źrodłem problemu. Dalej, jesli ci zapewne wiadomo to największy napływ muzułmanów do Francji miał miejsce gdzieś w latach 60tych. Teraz żyje tam chyba 3 cie pokolenie tych imigrantów. A wiec jak mowić o kimś kto urodził sie we Francji, mieszka tam, chodzi do szkoły i pewnie placi podatki i ma obywatelstwo , ze jest Libijczykiem, Syryjczykiem, Irańczykiem, Albańczykiem albo Marokańczykiem? No jak? Dla mnie to nie jest oczywiste. Co do Polaków to cóż... Moze nie jesteśmy islamskimi terrorystami ale mnie chodzi bardziej o sposób myślenia o innych i szufladkowaniu. Tak jak nikt z nas jadąc za granice nie chce byc postrzegany jako złodziejaszek i cwaniaczek z zadupia w Europie wschodniej tak i syryjska, chrześcijańska rodzinamchcaca żyć impracowac w Polsce nie chce byc postrzegana jako terrorystyczne zagrożenie, któremu należy kule w łeb zapakować. Każdemu, kto tak łatwo tymi kulami strzela polecam pójść na jakaś strzelnice, wziąć pistolet do ręki, postrzelać i zobaczymy. Ja nabrałem respektu do broni palnej bardzo szybko. A teraz wyobraź sobie, ze dostajesz pistolet do ręki i masz przed sobą muzułmańska rodzine, z dziećmi którzy właśnie przybyli do pl bo jacyś fanatycy rozpieprzyli im wszystko co mieli cennego. Śmiało.

Moim zdaniem co można zrobić to nie wpuszczać a pomagać tam na miejscu żeby nie musieli uciekać. Jesli dalej bedą uciekać to znaczy, ze intencje są oczywiste ale my będziemy mielimczyste sumienie, ze ludzi bez pomocy nie zostawiliśmy. Poza tym, ja bym zdelegalizował islam aczkolwiek problematyczna staje sie sytuacja polskich tatarow, którzy byli przez wieki i są dalej większymi patriotami niz niejeden z nas. Środowiska muzułmańskie inwigilować tak aby dać do zrozumienia, ze nie są porządane. Robi sie nam z polski państwo wyznaniowe ale w świetle tego co sie dzieje obecnie nie jest to najgorsze rozwiazanie.

Zgadzamy sie co do powagi zagrożenia, nie wiem tylko co masz na myśli mówiąc o profilaktyce. Bo chyba nie o te kulkę jednak chodzi. Kulka to w ramach obrony koniecznej ewentualnie aczkolwiek broń powszechnie dostępna nie jest.

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profilaktyka, czyli zrobić taki krok, aby nie było realnego zagrożenia dla zdrowia i przede wszystkim życia naszych rodzin i naszego. Póki co uchodźcy robią co chcą a My tylko czekamy aż ta tykajaca bomba wybuchnie.

Mowisz o szufladkowaniu,zgodzę się nie powinno tak być. Ale póki co nie ma podstaw aby inaczej myśleć.

Zresztą jeśli bym miał bronić swojej rodziny, to uwierz mi, że nie patrzył bym czy zagrożenie jest ze strony mężczyzn, kobiet czy dzieci.....choć oczywiście pisząc dzieci nie mam na myśli 5 czy 6 letniego chłopca. Sami dobrze wiemy, jakie racje ci mali chłopcy mają wpajane do głowy. I do czego taki 8 latek jest już zdolny. To jest to co pozwolono nam zobaczyć, a jestem pewien że jest jeszcze gorzej tylko tego nie wiemy.

Każdy ma swoje zdanie i swoje racje. Można by długo na ten temat polemizować, ale czy jest sens??

I tak na nic nie mamy wpływu.

Zagrożenie jest jak najbardziej realne, o czym nikt nam nie powie, bo zrobił by się haos nie do opanowania i mogli by ucierpiec niewinni ludzie.

Musimy mieć rękę na pulsie i kontrolować sytuacje. Tyle jako ludność mozemy zrobić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na to (a juz są pierwsze zajawki), ze nowy rząd unieważni wcześniejsze ustalenia i unia dostanie figę z makiem a nie deklaracje przyjecia iluśtam uchodźców. Z reszta, nawet jesli jacyś by przyjechali to obawiam sie, ze na ciepłe powitanie raczej liczyć by nie mogli. Ponieważ granice są otwarte (póki co) to spirzgali by w te pędy z takim impetem, ze dolecieliby znowu do Syrii albo gdziekolwiek gdzie ich miejsce. Najprędzej jednak wróciliby do Niemiec. Tak szczerze mówiąc ( to tak juz na marginesie) to za jakiś czas możemy sie spodziewać napływu imigrantów z Włoch, Francji czy nawet Niemiec. Mam na myśli rdzennych mieszkańców tych krajów, którzy bedą chcieli żyć troche w spokoju. Moim zdaniem to coraz realniejszy scenariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angole juz sie czaja na polske!!!Marek dobrze napisal,brak boga w sercach i pogon za kasa jak i obojetnosc zgubila europe,niestety dla francji angli holandii czy szwecji ratunku juz nie ma bo tam juz 5te pokolenia,najbardziej wkurzajace jest to ze jak sie pytasz kim jestes,to pierwsze co musliemem odpowiadaja,nie brytyjczykiem francuzem czy szwedem,muslimem!!!mieszkam w uk od 2002 roku,wiec juz kawalek,widze co sie dzieje,na ulicach,ci ludzie nawet wizualnie nie sa przyjemni,moj syn urodzony tutaj w uk,plynnie mowiacy i piszacy po anglielsku pare tyg temu powiedzial "tato bo mohamed powiedzial ze jezus jest glupi i ze go nie nawidzi"!!!!nosz kurfa mac,zagotowalo sie we mnie!!!Jestem katolikiem i w boga wierze (nie wsadzaj mi tu textów o pedalach czy kasie),wiara to moj wybór,ojciec pijak mama wiecznie chora do koscila nie chodzilismy wiec nie wytresowane :P i w zyciu nie powiedzialem do dziecka nic o muzulmanach,ze priphet to pedal i morderca,nie wspominajac ze te ksiazke napisal niby "sam" jakims cudem,nikt nie widzial nikt nie slyszal w przeciwienstwie do bilbli gdzie w obecnosci jezusa pisali ja apostolowie!Jak na to patrze wszystko chce sie wracac do domu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś dodam. Dla mnie ten naród to jest "zaraza". A zarazę trzeba zwalczać. Ich głównym celem jest zniszczenie Europy a później świata od środka co już się dzieje - informacje sprawdzone. Albo ktoś będzie miał jaja podobnie jak Putin i zrobi z nimi porządek albo nasze dzieci nie będą mogły wyjść z domu bo wszędzie będą meczety i pełno " zarazy" wokół nich. W Europie były przypadki jak kobiety ubrane po europejsku zostały przegonione bo przechodziły koło ich świątyni niby skąpo ubrane. Albo stlumi Europa "zarazę" zanim się rozprzestrzeni albo będzie duży problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś dodam. Dla mnie ten naród to jest "zaraza". A zarazę trzeba zwalczać. Ich głównym celem jest zniszczenie Europy a później świata od środka co już się dzieje - informacje sprawdzone. Albo ktoś będzie miał jaja podobnie jak Putin i zrobi z nimi porządek albo nasze dzieci nie będą mogły wyjść z domu bo wszędzie będą meczety i pełno " zarazy" wokół nich. W Europie były przypadki jak kobiety ubrane po europejsku zostały przegonione bo przechodziły koło ich świątyni niby skąpo ubrane. Albo stlumi Europa "zarazę" zanim się rozprzestrzeni albo będzie duży problem.

Widze ze coraz wiecej ludzi otwiera oczy bo co nie ktorzy to by ich jeszcze do domu wpuscil bo biedny islamista, i tak juz nic z tym nie zrobimy ktos tam wczesniej napisal zeby sobie popatrzec co w Szwecji sie wyprawia miedia tego nie mowia bo sie boja malym dziewczynka w przedszkolach piczki zaszywaja ze jak dorosnie to ciapak bedzie ja otwieral i ruchal to jest smutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinien być sądzony na równi z islamistami wyłapanymi po zamachu w Paryżu. Tu w Polsce może dostać zbyt łagodny wymiar kary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewackie władze na czele UE wypełniają swoje dzieło, a nam przyjdzie za to płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko cichą nadzieję, że to był nasz agent, który przeniknął do siatki terrorystycznej. Wypalił się lub został rozszyfrowany i rząd go w jakiś sposób musi wydostać. Bo nie wyobrażam sobie żeby ktoś normalny był w stanie pojednać się z radykalnymi muzułmanami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na to. Niestety. Przyczyny przedostawania sie takich ludzi do isis to nasza wina a w zasadzie świata bez zasad w którym coraz mniej ludzi sie odnajduje. Wystarczy dziś ze młody gościnę ma kasy i jest od razu wykluczony. Ktoś mu pomoże? Nie. A isis da cel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś dodam. Dla mnie ten naród to jest "zaraza". A zarazę trzeba zwalczać. Ich głównym celem jest zniszczenie Europy a później świata od środka co już się dzieje - informacje sprawdzone. Albo ktoś będzie miał jaja podobnie jak Putin i zrobi z nimi porządek albo nasze dzieci nie będą mogły wyjść z domu bo wszędzie będą meczety i pełno " zarazy" wokół nich. W Europie były przypadki jak kobiety ubrane po europejsku zostały przegonione bo przechodziły koło ich świątyni niby skąpo ubrane. Albo stlumi Europa "zarazę" zanim się rozprzestrzeni albo będzie duży problem.

Co Putin zrobił ? On teraz się zastanawia czy ta rakieta co zestrzeliła rosyjski samolot nad Egiptem nie była sprzedana z jego kraju.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rakieta to została wykluczona, tunraczej jest kwestia bomby na pokładzie. Aczkolwiek trudno sie nie zgodzić, ze Putin tak na prawdę wielkiego ńic nie zrobił poza realizacja swoich interesów w Syrii. Prawda jest taka, ze nawet jak w Syrii nie pozostanie kamień na kamieniu to na wezwanie jednego kalifa kilku fanatyków wysadzi sie w powietrze w środku Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wypowiedzi stwierdzam że każdy ma trochę racji. Ostatnio widziałem artykuł o próbie przekroczenia granicy w Egipcie. Służba graniczna czy tam policjanci zabili kilkunastu uchodzców próbujących przedostać się na terytorium Egiptu. Nie zatrzymali sie na wezwanie, zgineli. Proste. Tak powinno się działać w Europie. Jak w ogóle można mówić o tym exodusie ze to uchodźcy z Syrii? Przecież to tylko część Syryjczyków. Jak widać że sporo jest ekstremistów z IS. Niestety nie jesteśmy w stanie tego rozróżnić kto ucieka od wojny ,gwałtów i biedy a kto jedzie pokazać Europie kto rządzi. Jak widać odsetek jest chyba dosyć duży bo wystarczyło parę miesięcy do zogranizowania ataków we Francji a sądzę ze sporo jest jeszcze w planach. Jeszcze jest jedna kwestia. Skoro uciekają od wojny to dla czego ciągną na zachód europy(niemcy,francja)? Bo zamierzają żyć jak panowie na koszt państwa!! Taki to właśnie jest dla mnie uczciwy uchodźca wojenny,bo za takich się uważają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, jak ktoś nielegalnie granice przekraczał, to dostawał kulkę. A dzisiaj? Nie ma totalnie żadnej obrony terytorialnej granic państwa. Wolna amerykanka.

I mam tutaj na myśli zewnętrzne granice UE.

Edytowane przez trepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...