Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Recenzje i testy narzędzi warsztatowych


icemerc

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Pracował ktoś może na tych kluczach, lub miał jakąś styczność ? Nie mogę wyszukać nigdzie opinii na ich temat, a interesuję mnie taki zestaw :

http://phuabc.com.pl/narzedzia-reczne/zestaw-6szt-kluczy-oczkowo-plaskich-z-grzechotka-i-plaskich-joker-020022?gclid=EAIaIQobChMIzNfdnKn_1QIVEoGyCh2Zkgr6EAQYByABEgIiufD_BwE

Wygląda ciekawie, ale czy wart ?

(aukcja pierwsza lepsza, nie mam zamiaru nic reklamować, wklejona na wzór aby pokazać o co chodzi)

Edytowane przez A4CCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jawor za 10k miałbyś  wózek Hazeta i 112 narzędzi:wink: Hazeta ciężko zniszczyć i również dożywocie gwarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenga mam 3 miesiąc i póki co, wszystko działa, nic nie rozwalone. Jedyną rzeczą, która się uszkodziła to T20 z otworem, bo dziewczyna próbowała halogen w B6 odkręcić :grin: Ale w tej akcji liczyły się pewno bardziej jej zdolności niż jakość klucza, bo 3 pozostałe śruby musiałem szlifierką potraktować. Tak poza tym, wszystko hula, a jednak tych narzędzi jest o wiele więcej niż w "biednym" Hazecie czy Gedorze :wink:. Za zestaw który by mnie interesował w Gedorze musiałbym położyć ok 20k, żeby mieć to co chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że rozmawiacie o Gedore, ktoś na tym pracuje ? Ostatnio kupiłem jeden klucz z ciekawości, ale nie miałem specjalnie okazji go przetestować. Odkręcałem raz tylko taka zardzewiałą śrubę, ale lekko poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sporo kluczy i narzędzi Gedore

klasa sama w sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, A4CCH napisał:

Widzę że rozmawiacie o Gedore, ktoś na tym pracuje ? Ostatnio kupiłem jeden klucz z ciekawości, ale nie miałem specjalnie okazji go przetestować. Odkręcałem raz tylko taka zardzewiałą śrubę, ale lekko poszło.

Mam  w robocie do dyspozycji kilka kompletów Gedore. Klasa sama w sobie, poza śrubokrętami, te są do bani, reszta godna polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, cysiek18 napisał:

Mam  w robocie do dyspozycji kilka kompletów Gedore. Klasa sama w sobie, poza śrubokrętami, te są do bani, reszta godna polecenia.

mam kilka srubokretow

żaden jeszcze nie pękł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać u mnie same ogry pracują:D

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden kpl mam już 15 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym Wera Joker ? 

edit: zamówiłem na testy 13mm wera joker. 82,90 PLN, moja najdroższa 13 :) Oby było warto.

 

A udało się komuś z Was popsuć płasko-oczkowy Gedore ?

Edytowane przez A4CCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robie dużo renowacji motocykli, całe pakiety blach oddaje do zakładu na piaskowanie i drażni mnie gdy zapomnę o byle blaszce i musze lecieć z takim bzdetem. 

Czy ktoś posiada pistolet do piaskowania ze zbiornikiem ? Warto zawracać sobie głowę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lukaszooo napisał:

Ostatnio robie dużo renowacji motocykli, całe pakiety blach oddaje do zakładu na piaskowanie i drażni mnie gdy zapomnę o byle blaszce i musze lecieć z takim bzdetem. 

Czy ktoś posiada pistolet do piaskowania ze zbiornikiem ? Warto zawracać sobie głowę ?

http://allegro.pl/unikraft-ssk1-kabina-do-piaskowania-piaskarka-i6920637593.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za 600zl wypiaskuje 4 motory a w tą kabinę nie wejdzie nawet kolo. Potrzebuje jakąś zabawkę która będę piaskowal 10cm na pół roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukaszooo napisał:

 

Za 600zl wypiaskuje 4 motory a w tą kabinę nie wejdzie nawet kolo. Potrzebuje jakąś zabawkę która będę piaskowal 10cm na pół roku.

 

jak będziesz mieć taką kabinę to robota bedzie codziennie

bywały dni że rak stamtąd nie wyciagałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

https://www.kammar24.pl/wera-8003-c-grzechotka-zyklop-metal-z-przekladanym-zabierakiem-12-p-46169.html

Używał ktoś ? Moja grzechotka 1/2" się trochę wysłużyła i myślę kupić coś konkretnego. I znów moją uwagę przyciągnęła WERA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, A4CCH napisał:

Siema

https://www.kammar24.pl/wera-8003-c-grzechotka-zyklop-metal-z-przekladanym-zabierakiem-12-p-46169.html

Używał ktoś ? Moja grzechotka 1/2" się trochę wysłużyła i myślę kupić coś konkretnego. I znów moją uwagę przyciągnęła WERA.

dobry sprzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dev napisał:

jak będziesz mieć taką kabinę to robota bedzie codziennie

bywały dni że rak stamtąd nie wyciagałem

Dev a co sądzisz o sodowaniu, Generalnie chodzi mi o proces a nie sprzęt ( to może być nie ten dział)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Viwaldi napisał:

Dev a co sądzisz o sodowaniu, Generalnie chodzi mi o proces a nie sprzęt ( to może być nie ten dział)

bardzo dobry temat

mam kolesia który odnawia stare auta

całe nadwozie poddawane jest sodowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Viwaldi napisał:

Pytałem bo szwagier wziął się za taką działalność.

niech lapie kontakty do ludzi którzy zajmują się renowacja starych aut a nie opedzi się od roboty

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...