Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LISTOPAD - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że Simon wycofał swoje zdjęcie. Głosowałem na niego bo fota idealnie oddawała klimat listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również wnoszę, aby fota simon_75 jednak wróciła na liste i liczyła się jednak w konkursie... bo w zasadzie nie rozumiem dlaczego miałaby nie być ? nie spełnia któregoś pktu regulaminu? którego?

Edytowane przez tygrysek83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd ten pomysł? (jeśli można wiedzieć...)

fota idealna na listopad: liście, mglisto, auto w dobrym stylu pokazane, genialnie złapane światło z reflektorów... można tak punktować dalej dlaczego fota jest dobra.

A fakt jest taki, że z nowszym modelem auta lub bardziej jak to mówicie "wyrezanym" foty mają lepsze przebicie.

Skupcie się na całokształcie zdjęcia :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak masz racje fota była idealna


a skąd ten pomysł? (jeśli można wiedzieć...)

pisał jedrekx w poście nr 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj i zasiałem zament, a nie miałem tego na celu. Simon, nie rób jaj i wracaj na kalendarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wtrącę jeszcze swoje 2 grosze.
Faktycznie sam poprosiłem Jędrzeja o wycofanie mojej fotki.
Co było powodem takiej decyzji ? Generalnie jakaś niezdrowa atmosfera, która się tu zrobiła. Dziwne pretensje i podteksty (nie tylko tu - w głosowaniu na fotki- ale również w moim "prywatnym" temacie, gdzie wielokrotnie ludzie mieli mi za złe, że wrzucam kolejne fotki własnego auta). Generalnie jest to dla mnie chore i nie rozumiem takiego podejścia do tematu. Skoro sami stwierdziliście (nie będę tu z nicka wymieniał) , że nie powinienem wrzucać fotki, że jak już to powinien wygrać ktoś inny, że mam wielu przyjaciół/znajomych którzy na mnie/moje zdjęcie głosowali i szereg innych podtekstów to stwierdziłem, że jeśli chcecie mieć w kalendarzu inne niż moje zdjęcia to jedynym wyjściem żeby Was zadowolić będzie poproszenie o wycofanie mojego zdjęcia. Jak już doszło do tego to sytuacja zupełnie się zmieniła : Szymon nie rób jaj....prywróć fotke itd. W tym momencie decyzja o przywróceniu fotki chyba nie do mnie należy. Chcieliście żeby na moje miejsce wskoczyło inne zdjęcie ("bo dlaczego fotka wrc-która jak dla mnie jest zaje...sta - mogła przegrać z fotka simon__75") w tym przypadku akurat Grzegorza to też tak się stało i wszyscy powinni być zadowoleni z tego faktu :)

Szczerze mówiąc po wszystkich tych wypowiedziach wisi mi czy moja fotka/fotki będą w kalendarzu czy nie.
Jak już wyżej pisałem nie do mnie należy decyzja czy przywrócicie moje zdjęcie czy nie. Róbta co chceta ! :hi:
Temat z mojej strony raczej wyczerpałem.

Edytowane przez simon__75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję zwycięzcom. już teraz zapraszam wszystkich do przesyłania zdjęć do kalendarza na rok 2017. przypominam, zaczynamy od grudnia - pierwsze głosowanie w styczniu 2016.


przypominam o zgłoszeniach do następnego kalendarza! :)


przypominam o zgłoszeniach! nowy rok, jest śnieg.. a zgłoszeń praktycznie brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po co mam chłopakowi bałagan robić jak się na grudzień nie da to po prostu wpiszę styczeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieram, bo nie ma wystarczającej liczby zgłoszeń. do jutra włącznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam o zgłoszeniach na styczeń - termin do 15 lutego. lada dzień ruszamy z głosowaniem na grudzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...