Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mocniejsze światło cofania LED


diesel_power

Rekomendowane odpowiedzi

Też macie wrażenie że stockowe żarówki cofania dają dość mało światła? W mieście gdzie jest oświetlenie uliczne nie ma problemu ale cofając w całkowitych ciemnościach trzeba nieraz jechać na czuja, dobrze że pomaga PDC ale nieraz cofając w nieznanych miejscach lepiej widzieć gdzie się jedzie zwłaszcza że czujnik nie wyłapie nam np. dołu czy rowu. Dlatego pomyślałem o wymianie żarówek świateł cofania na coś takiego http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-W5W-T10-7%2C5W-5x-HP-Bialy-Zimny-LENS-DRL/632Jak według was spisze się taki zestaw? Nie wywali błędu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyk ten sam W2,1x9,5 d tyle, że ORI jest 16-watowa a ta LED 5-watowa tyle, że soczewkowa + rozproszenie na boki.

Edytowane przez diesel_power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem w nowej A8 juz na LEDZIE swiatła cofania :)

Tez widziałem i powiem że wcale to światło z tych LEDów nie jest mocne, przynajmniej jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienilem na ledy ktore zamowilem z aliexpress, cos kolo 10zl. Zero bledow a swieca mocno. Jak wroce do domu to moze znajde link i wysle nawet zdjecie jak swieca :)

Znalazlem.

Ten typ http://www.aliexpress.com/item/Hot-Sale-T15-W16W-15-LED-5050-SMD-Canbus-Error-Free-High-Power-Car-Auto-Reverse/32369483921.html?spm=2114.031010208.3.11.1sBVyH&ws_ab_test=searchweb201556_3_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_7

Tutaj zdjecia. Ciezko zrobic zdjecie zeby pokazac jak mocno swieca, ale nie zawiodlem sie jak je zalozylem i ogolnie polecam i przy okazji daja ladne niebiesko-biale swiatlo :)

IMG0065ja_sxrxnsr.jpg

IMG0066ja_sxrxnsq.jpg

IMG0067ja_sxrxnas.jpg

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten typ Hot Sale T15 W16W 15 LED 5050 SMD Canbus Error Free High Power Car Auto Reverse Parking Lights Bulb DC12V-in Light Source from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

A nie wywala Ci błędu żarówek? U mnie wywala a brałem z Twojego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę coś popatrzeć w styki może są luźne albo coś bo u mnie raz wywala błąd a raz nie. No nie wiem o co chodzi

edit 12:43

dalej wywala błąd nie wiem czemu. No trudno.

Edytowane przez WiewiurPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nabyłem te żarówki tylko czasu założyć nie ma, tez mnie ciekawi czy mi błędami nie będzie walić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wywalało błąd.

I have disabled the reverse light bulb error check with VAGCOM. Now running LED bulbs without any issue.

Here are the steps:
Module 46 Central Convenience > Security Access 16 > 16017
Adaption 10 > Channel 181 > Convert your decimal number to binary (for example my default number in decimal is 65535, converted to binary = 1111111111111111), then change bit 10 and 11 from 1 to 0 (my new binary value becomes 1111001111111111, which is 62463 in decimal) > Enter the new binary value > Test > Save

Z tego co pamiętam miałem fabrycznie taką samą wartość, więc tylko podmieniłem.

Zamontowałem za to dużo mocniejsze LEDy:

http://www.aliexpress.com/item/2X-High-Power-T10-912-T15-Bright-Saving-CREE-30W-12V-CREE-XB-D-Car-Truck/32309793331.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chinole założone, wygląda lepiej, błędów brak :)

r29qajpy.jpg

opw9hhft.jpg

lt6cuhoi.jpg

atzlj3y4.jpg

n2fjpqub.jpg

:thumbup1: Tez jestem zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie również kupiłem te ledy z ali i niestety wali błędem, sposób kolegi komoornik u mnie nie działa, jak wyłączyć diagnozę żarówek od wstecznego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne.

Miałeś fabrycznie taką samą wartość? Sprawdziłeś czy na pewno się zmieniła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...