Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czym, jak wykrecić te śrubki oświetlenia tablicy rejestracyjnej ?


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

Aluminium nie rdzewieje tylko sie utlenia, wyciągałem z takich i z takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korozja to nie tylko rdza na zlomie ale tez na innych metalAlach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja już tracę cierpliwość....próbowałem wiele śrubokrętów, bitów....i to małe gówno jest chyba z plasteliny...jeszcze chwila a je całkowicie obrobię....czy macie na to jakiś patent ? Czy zostaje mi to go6no rozwiercić ?

Nie wiem czy nadal potrzebujesz pomocy ale właśnie wróciłem z garażu ponieważ wymieniałem całe lampki... Bo gdy pierwszym razem starałem się odkręcić... zjechałem śrube całkowicie... więc wybrałem "szpiczastego" krzyżaczka... mały młoteczek i chciałem na nowo wybić krzyżyk... no i jak zajebałem to cała lampka wpadła do środka. A na taki ból.. pozostaje kupić nową listwe. Kupiłem i akurat wtedy miałem auto u mechanilka więc poprosiłem go o wymiane tej listwy i lampek. Rok nie minął.. lampki c**j strzelił zrobiły się brązowe. Mechaniuś za słabo dokręcił lampki, uszczelki nie do doszły do listwy.. i korozja wjebała styki, że nic nie było prócz plastiku w środku. No a gdy już tak sprawa się miała... to nawet nie próbowałem ich odkręcać. Zdjąłem tapicerke na klapie... wymontowałem listwe i wtedy gdy już masz listwe na wierzchu.. dociskasz mocno , elegancko, wkrętak i wychodzą bez problemów. Akcja trwa 30min. (PAMIĘTAJ o powtórnym zachaczeniu linki na zamek bo ja zapomniałem i miałem dzień świra :P ).

Edytowane przez aromat3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zna ktoś wymiar tych śrub ( wkrętów) do lampek podświetlenia rejestracji ? moje nie nadają się do ponownego montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dobierałem z szuflady z biurka w garażu podobne do ori - zbierało się przez lata :) dobrze, że w czas powymieniałem, choć nie powiem ori przy odkręcaniu już się poobrabiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy !!!! Jaka srubka tam wchodzi bo zmieniam te swiatla 4 raz i kazdym razem srubka do wyrzucenia:/(plastik jest mocniejszy od tych srubek ). Juz zapas w garazu sie skonczyl z tego typu srubkami wiec prosze o pomoc !!!!! Ps. Po kilku miesiecach ledy zaczynaja migac po zapaleniu i swieci ich tylko polowa ( mam 2×6 led) jedna juz wgl nie swieci.... kupuje zawsze calosc czyli te z kloszem bo zwykle zarowki po tygodniu mrugaja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2/21/2018 o 18:44, burneika69 napisał:

Panowie pomocy !!!! Jaka srubka tam wchodzi bo zmieniam te swiatla 4 raz i kazdym razem srubka do wyrzucenia:/(plastik jest mocniejszy od tych srubek ). Juz zapas w garazu sie skonczyl z tego typu srubkami wiec prosze o pomoc !!!!! Ps. Po kilku miesiecach ledy zaczynaja migac po zapaleniu i swieci ich tylko polowa ( mam 2×6 led) jedna juz wgl nie swieci.... kupuje zawsze calosc czyli te z kloszem bo zwykle zarowki po tygodniu mrugaja....

N10625802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sposob był taki, że połamałem lampkę i śrubkę wykręciłem po prostu kombinerkami... I tak wpadły LED'y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta akcja skończyła się połamaniem lampki, gwintem śrubki w tym samym miejscu w którym urwałem jej łeb i wklejeniem nowej lampki na super glue :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, hidden22 napisał:

witam pany zna ktos nr tych srubek to lampek od podsw tablicy?

JPRDL litości...  3 posty wcześniej podałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorrki wielkie z mojej strony

Edytowane przez tobias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...