Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki problem w swojej a4 nie grają mi tylne głośniki wszystko posprawdzane wzmacniacz radio jest ok.

Czy jest to wina że nie jest zaprogramowane na tylne głośniki?? Czy przestawienie tego w sterowniku uaktywni przednie głośniki??

proszę o pomoc bo nie mogę rozgryźć tego problemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy masz podłączoną kostkę od głośników. Jeśli masz nie ori radio potrzebny jest adapter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję kodowanie sterownika silnika, APR 2000 ośka, manual. Czy ma ktoś rozpiskę do tego silnika bo nie mogę znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a ja mam takie pytanie posiadam audi a4 1999 r, wersja poliftowa , podpowiedzcie mi jak wyłączyć kontrolkę na FIS od zużycia klocków, z powyższej instrukcji podrozdział Kombiinstruments nie mogę nic wygłówkować czy pomoże mi ktoś bądź napisze z polskiego na nasze co zmienić w kodowaniu zegarów aby wyłączyć ten komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zmieniałem sobie kodowanie licznika bo miałem wyłączone wszystkie opcje dodatkowe ( kod 00142) a teraz zrobiłem sobie 03142 czyli włączyłem lampkę od pasów i informacje o zużytych klockach hamulcowych bo klocki mam z czujnikami a opcja była wyłączona tylko zastanawia mnie od czego jest to kodowanie pokazane na czerwono na zdjęciu bo to wyżej to kodowanie licznika

DSC_0255.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm dziwne bo ja mam 00142 i u mnie ikonka pasów się zapala na chwilę po przekręceniu stacyjki

ja mam licznik taki jak na foto i miałem kod 00142 i nie zapalała się lampka od pasów dopiero po zmianie kodowania przy przekręcaniu pokazuje się na parę sekund

123617085_1_644x461_audi_a4_b5_licznik_vdo_1_2_f.jpg

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

czy wie ktoś może czy lampka check engine powinna się zapalać w moich zegarach czy może w moim roczniku jeszcze nie

---------- Post dopisany 29-04-2014 at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2014 at 20:01 ----------

koledzy jakie opcje dało by radę włączyć w kodowaniu centralnego zamka jak centralny był ale fabrycznie tylko z kluczyka a alarm dokładałem sobie osobno

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

moje kodowanie centralnego zamka jak sprawdzałem było 0001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie od czego jest to kodowanie pokazane na czerwono na zdjęciu bo to wyżej to kodowanie licznika

To jest kod serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie od czego jest to kodowanie pokazane na czerwono na zdjęciu bo to wyżej to kodowanie licznika

To jest kod serwisu.

Ok dzięki za info a wiesz może coś na temat kodowania centralnego zamka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info a wiesz może coś na temat kodowania centralnego zamka

Na górze strony przecież wszystko jest. większość z tego jest upierdliwa na co dzień jak np. blokowanie drzwi po przekroczeniu 15km/h czy selektywne otwieranie drzwi :kwasny: ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to selektywne otwieranie nie działało by u mnie bo fabrycznie nie miałem pilota tylko dołożyłem sobie alarm stig z pilotem a to kodowanie co teraz mam 0001 to jest coś włączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się wyłączyć komunikat o naciskaniu pedału hamulca zanim przestawimy w automacie z "P" na coś tam?

---------- Post dopisany 21-05-2014 at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 23:06 ----------

Ponawiam zapytanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się wyłączyć komunikat o naciskaniu pedału hamulca zanim przestawimy w automacie z "P" na coś tam?

---------- Post dopisany 21-05-2014 at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 23:06 ----------

Ponawiam zapytanie :wink:

Nie....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie o zakodowanie otwierania szyberdachu z pilota. Auto to S4 B5, 2000 r., widziałem coś takiego także w S4 B5, także jakoś to da się zrobić... Pomożecie? Dodam, że jak wejdę w kanał 35 w adaptację (10), grupa 61 i 62 jest pusta lub nie da się odczytać..., w funkcji recode (7) jest kod do odczytania, ale czy tutaj będę mógł dodać otwieranie szyberdachu z pilota? Uprzedzając otwieranie szyb i zamykanie szyb i szyberdachu z pilota działa, chciałbym dodać jw. jeszcze otwieranie szybra. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...