Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG BAUER Service gdynia


Piotr Czarnojan

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Mam problem z swoja furka. Mianowicie pije olej, na 1 tys. Km okolo 600 ml. Czy Vag... z  Gfdynia Pan Krystian remontuja silnik? Czy ktoś z  Was miał podobny oroblem? Gdzie naprawialiscie? Mi dwa warrsztaty powiedziały cenę: 12 300 zl oraz w przedziale od 15 00 - 20 000 zl. To jest czesc wartosci mojego auta. Co mi radzicie zrobić z tym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zostawiłem, odebrałem. Wszystko sprawdzone i najważniejsze - zrobione. 

Jestem mega zadowolony. Polecam zdecydowanie Krystiana. :)

Wiadomo - obym nie musiał się za szybko z Nim widzieć, ale coś czuję, że już wiem gdzie jeździć w razie co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez polecam krystiana i jego serwis w pare godzin ogarnol temat inni mechanicy nie mogli poradzic w 1 miesiac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Borykam sie od ok 2 lat z Czerwona panewką o niskim cisnieniu oleju, która wyskakuje najczesciej latem przy wrzucaniu na luz i zwalnianiu. Na FB widzialem ze jako nieliczni chyba w Europie Vag Bauer potrafi to naprawic. Nigdzie nie widnieje jedynie cena naprawy. Strzelam ze jest to jakas prosta dla mechanika naprawa a zarazem ich tajemnica poliszynela. Ktoś może robil tam taką naprawę i by powiedział mniej więcej ile naprawa? Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Twarek napisał:

Witam. Borykam sie od ok 2 lat z Czerwona panewką o niskim cisnieniu oleju, która wyskakuje najczesciej latem przy wrzucaniu na luz i zwalnianiu. Na FB widzialem ze jako nieliczni chyba w Europie Vag Bauer potrafi to naprawic. Nigdzie nie widnieje jedynie cena naprawy. Strzelam ze jest to jakas prosta dla mechanika naprawa a zarazem ich tajemnica poliszynela. Ktoś może robil tam taką naprawę i by powiedział mniej więcej ile naprawa? Dzieki

FUTURUM.NET.PL

Wszystkie rodzaje napraw i remontów dla twojego samochodu z gwarancją wykonania pracy i czytelnymi i dokładnymi wycenami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nadal głównie polecany serwis Audi w 3mieście? Mam trochę tematów do zaadresowania w 3.0 TFSI i zastanawiam się gdzie jechać... Poradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...