Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG BAUER Service gdynia


Piotr Czarnojan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie muszę auto odstawić. Byłem u 3 różnych i nikt nic nie wie albo chce strzela :/ Ogi z forum proponował Vass, ale o nim mieszane ostatnio opinie są. Przymierzam się do tego i tez przydałby się jakiś dodatkowy komentarz na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz do zrobienia? ;)
Ja również polecam AZ Serwis w Pruszczu- każde moje audi u nich robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz do zrobienia? ;)

Ja również polecam AZ Serwis w Pruszczu- każde moje audi u nich robiłem.

Co mam ? o matko :) największy problem to nikt nie wie szczerze , przy zmianie biegów zgrzyta i nie jest to wina skrzyni biegów oraz problem z odpalaniem i kilka innych drobniejszych(oby ) usterek. Szukam porządnego warsztatu, który to ogarnie. Jutro o 13:30 jadę do niego, rzuci okiem czy się tego podejmie. O AZ też słyszałem, ale to koniec świata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam koniec świata.....odstawiasz furę, idziesz na PKP i śmigasz do Gdyni. Bez korków, nerwów etc...;-)


Ewentualnie zadzwoń do Vassów i poproś Patryka, z nim się dogadasz.......na Karwiny masz już bliżej niż do Pruszcza ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Bajera kilka ładnych lat. Chodząca encyklopedia jeśli chodzi o VAGi. Do tego "poukładany". Podstawiałem mu swoje Biturbo i miałem pewność że nie będzie nim latał w nocy po Gdyni/ Gdańsku bo "fajny i szybki". A jak wiemy nie każdy warsztat daje taką gwarancję... Również szczerze polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś. Trochę z nim pojeździłem. W porównaniu do poprzednich mechaników, widać było, że wiem o czym mówi . Posprawdzał logi, błędy i jedyne co doszło nowego to jego zdaniem turbo późno daje kopa. Jestem umówiony z nim 10.12 by oddać auto. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Mam pytanie czy części brać u niego czy zamówić od kogoś z forum ?

Edytowane przez Sedrak Dan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nich robiłem sporo jak miałem passata 5b fl to sporo gratów sie sypało ale wiedział co robi i we wszystko strzelał w 100% servisuje u niego passata b6 i teraz audi znam go rozke czasu i wiem ze mozna mu zostawic auto, jak mowi ze masz byc w danym dniu i wie co ma robic to czesci juz u niego sa i zabiera sie za twe auto ( wiadomo czasem wszystkiego nie przewidzisz) ale nie czaruje z fusów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś stało u niego B6 niebieskie :) Odstawiłem auto na kompleksową naprawę, więc zobaczymy co to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok . Na razie auto robi. Jednak naprawa się przedłuży o tydzień jak nie więcej. Jest szansa, że będzie trzeba remont silnika przeprowadzić :/

Na razie sprzęgło, dwumas oraz rozrząd poszedł pod młotek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pochwale, moze nie bezposrednio ale... moja juz wiele lat temu ex A4 zaliczyla wizyte w VAG BAUER SERVICE w celu znalezienia i wyeliminowania wyciekow oleju. Robota zrobiona na 5 z + i czarna B6 dalej radosnie bije kolejne kilometry :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrałem. Zrobiłem 400 km i zadowolony. Głowica wymieniona. Skrzynia biegów chodzi jak marzenie ! Wszystkie wycieki załatane.

Mam nadzieje, że jak najmniej będę go odwiedzał :), ale polecić mogę z czystym sumieniem.

Teraz tylko zrobić LPG, potem hamownia i można zacząć oszczędzać na mody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super kolego ze juz odebrałes swoje auto i jestes zadowolony wiadomo jak naj mniej wizyt w servisach ale oni tez musza z czegos jesc:P ale najwazniejsze ze OOOO odzystało swoja sprawność i własciciel zadowolony pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz tylko zrobić LPG, potem hamownia i można zacząć oszczędzać na mody

i jeszcze do mnie na chwile na detailingi :D zapomniałes dopisac ;P - wybaczam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko zrobić LPG, potem hamownia i można zacząć oszczędzać na mody

i jeszcze do mnie na chwile na detailingi :D zapomniałes dopisac ;P - wybaczam :D

Haha sorki. Na pewno to zrobię, ale myślę, że uzbieram i wezmę większy pakiet. Chodzi mi po głowie odnowienie lakieru, bo środek jako tako się trzyma, ale lakier to zajazd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...