Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG BAUER Service gdynia


Piotr Czarnojan

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz tylko zrobić LPG, potem hamownia i można zacząć oszczędzać na mody

i jeszcze do mnie na chwile na detailingi :D zapomniałes dopisac ;P - wybaczam :D

Haha sorki. Na pewno to zrobię, ale myślę, że uzbieram i wezmę większy pakiet. Chodzi mi po głowie odnowienie lakieru, bo środek jako tako się trzyma, ale lakier to zajazd .

i słusznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z czystym sumieniem też mogę polecić!

Mało jeżdżę tam ,bo mało samochody mi się psują ;) ale znam Krystiana jak jeszcze w poprzednim warsztacie pracował i wiem, że moje VAGi tylko tam będą jeździły na naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie:) tylko u mnie taka różnica, że ja raz na dwa miesiące do niego zaglądam :) Trochę ciężko u niego z czasem, ale to chyba tylko dobrze o nim świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś ostatnio był w/w warsztacie ? Szukam dobrego serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian naprawia mi auta od 9 lat najpierw był passat b5 teraz audi w passacie nawet wymieniał mi silnik i jest to jedyna osoba której bez stresu mogę oddać auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Ziewal napisał:

Krystian naprawia mi auta od 9 lat najpierw był passat b5 teraz audi w passacie nawet wymieniał mi silnik i jest to jedyna osoba której bez stresu mogę oddać auto ;)

Dokładnie. Trochę z terminami ciężko, ale jak się przyjedzie to aut pod sufit stoi , w tym moje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień znowu auto jedzie do Krystiana na wymianę paska, rolek i uszczelnienie wtrysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że auto masz takie , że trzeba mocno dbać. Jak multitronic radzi z V6 ropniakiem ?2.7 ma niecałe 200 kuca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego serwisuje u najlepszego mechanika :D a skrzynia niestety ogranicza możliwości silnika pomimo 180 KM :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto właśnie miało mały pobyt u Bajera. Kupa roboty. Sprzęgło, klima itp itd. Zostawiłem je ze spokojem ducha i odebrałem w pełni sprawne i typowo jak u Bajera - wszystko po kolei mi pokazał, rzeczowo wytłumaczył

 

7ff1111da8dac327med.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś swoje Audi odstawiłem [emoji16]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Macco(lm) napisał:

macie jakiś tel kontaktowy do nich bo stronka coś się zawiesiła i nie działa...?

500 333 133 Krsytian. Mam pod szybkim wybieraniem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłam do grona klientów VAG Bauer Service:) i szczerze polecam!!!! fakt faktem miałam dość sporą awarię silnika (panewki, wał, sprzęgło itp, itd... ), ale chłopacy poradzili sobie z tematem. Usługa niestety trwała dość długo, bo prawie 5 tygodni, ale było warto (a na czas naprawy dostałam od serwisu zastępcza Skode Octavia).  Szkoda tylko, ze dopiero p. Krystian podjął się naprawy mojego auta, bo dwóch poprzednich "mechanikow" nie poradzilo sobie, a kasa wywalona:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ja niestety nie wiem co sie tam dzieje. Dzwonilem kilka razy przez trzy dni i nikt nie odbieral. W koncu stwierdzilem napisze tez na profilu na fb, moze uda mi sie umowic na wizyte. Wiadomosc odczytana lecz niestety brak odezwu juz prawie drugi tydzien...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dzinek5 napisał:

Nooo ja niestety nie wiem co sie tam dzieje. Dzwonilem kilka razy przez trzy dni i nikt nie odbieral. W koncu stwierdzilem napisze tez na profilu na fb, moze uda mi sie umowic na wizyte. Wiadomosc odczytana lecz niestety brak odezwu juz prawie drugi tydzien...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Niestety Krystian często jak jest zawalony pracą nie odbiera. Dzwoń do skutku 500333133

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej dodzwonic sie do papieza ?

Najlepiej pojedz do Krystiana i zmus go do rozmowy  ?

 

 

 

Albo czekaj i dzwon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej dodzwonic sie do papieza [emoji6]
Najlepiej pojedz do Krystiana i zmus go do rozmowy  [emoji123]
 
 
 
Albo czekaj i dzwon [emoji23]
Haha ja się czasem śmieje, że on mój numer ma zapisany i jak dzwonie to jest reakcja typu "znowu on" i dlatego nie odbiera

Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...