Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Krasnystaw instalacja LPG


sQbaniutki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam takie małe zapytanie.Czy ktoś montował u siebie instalację LPG w zakładzie Fach-Mistrz na ul.Kłosowskiego w Krasnymstawie.Wszyscy znajomi mi go polecają,jednak wolałbym zasięgnąć porady tutaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam takie małe zapytanie.Czy ktoś montował u siebie instalację LPG w zakładzie Fach-Mistrz na ul.Kłosowskiego w Krasnymstawie.Wszyscy znajomi mi go polecają,jednak wolałbym zasięgnąć porady tutaj na forum.

Daj sobie siana z Fachmistrzem... to taki mistrz prostego silnika, gdzie nie trzeba się gimnastykować. Jak coś idzie dobrze to dobrze, gorzej jak coś zaczyna się sypać.

Kumplowi "wrzucił" BRC do 1.8T i się zaczęło... długi czas z autem nie mógł dojść do ładu. Nie wiem czy w końcu opanowali temat. Dał 200zł czy 300zł mniej ode mnie.

Sam kiedyś montowałem u niego do jednego auta, ale nie byłem zadowolony. Wiercone w kolektorze jak popadło, padł wtrysk to skasował mnie za to mając w d*pie, że jest gwarancja.

Poza tym chamowaty typ z którym ciężko się rozmawia, całkowicie bez podejścia do klienta.

Teraz wolałbym sam zamontować niż dać zarobić temu paprokowi.

Też kiedyś słyszałem, że polecają go... do tej pory nie wiem dlaczego... Może dlatego, że długi czas nikt w okolicy nie montował instalacji LPG? Może dlatego, że w erze instalacji II generacji nie za bardzo było co zwalić. Nie wiem.

Chcesz dobrze? Jedź do Lublina do chłopaków z Warsztatowni.

Edytowane przez azure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej wybierz się do lublina do warsztatowni tam dobrze stroją 3.0 od nas na spocie ma tam zrobione i ja się też tam wybieram na zakładanie gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi podać namiar do tej Warsztatowni.Ewentualnie link do ich strony.

Edytowane przez sQbaniutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to nie możliwe.Na dniach idę do szpitala i nie wiem jak długo to potrwa.Dzięki za pomoc.Do zobaczenia. :audi: The Best :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko powodzenia w szpitalu i wracania do zdrowia ale i tak zapraszamy na spot


jaki masz olej zalany do swojej lali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko powodzenia w szpitalu i wracania do zdrowia ale i tak zapraszamy na spot

jaki masz olej zalany do swojej lali

Valvoline 5W40.Na spot się wybiorę ale chyba dopiero na wiosnę.

Edytowane przez sQbaniutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobry olej ja teraz zalałem motul x-cess 5w-40 mam dobry namiar na gościa z lublina


wstaw fotki chętnie zobaczę jak wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze fotek.Samochód kupiony niecały miesiąc temu.Dopiero ogarnięty rozrząd i oleje.Ale jak porobię foty na pewno pokarzę.Chociaż mam jedną fote zrobioną zaraz po zakupie.http://www.fotosik.pl/zdjecie/95d04376a256cbdb

Edytowane przez sQbaniutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja może zmienię układ wydechowy na inny


ładne felgi i kolorek też niczego sobie


ale zalecam zmianę spreżyn na ebi pro kit -30 lepiej będzie wyglądać i lepiej prowadzić ja mam pięknie się prowadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie muszę się wstrzymać z upiększaniem.Gaz to priorytet.Ale wymiana sprężyn i obniżenie to na pewno,tylko trochę pózniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęta prosto z lawety bez żadnych upiększeń.A tak naprawdę to pojechałem po Passata B5 FL 2.8 V6.Ale jak ją zobaczyłem to nie chciałem nic innego.Kosztowała mnie 5k więcej niż Passat,ale było warto.Dzwięk silnika i wydechu-bezcenny :dance:


ebi koszt 540 zł


i chyba fela 16 nie

Fela 17" BBS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...