Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przerywa na zimnym silniku po regulacji


powereete

Rekomendowane odpowiedzi

Sprobuje zalatwic sprawe polubownie. Pojade do nich i zapytam czy jest mozliwosc aby wyciągnęli sobie przod i zwrocili pieniazki i pojade do innych. Tam wlasnie u tych co bylem sie poradzic to te weze sa krotkie. ;( wszystkio jest pieknie upchane. Co o tym sadzicie? Co byscie zrobili na moim miejscu? Robic dalej u tych cajmerow czy z dala od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość wężyków nie ma tu nic do rzeczy, do 15/17cm nie ma różnicy - jak są za długie to reakcja na pedał gazu jest spowolniona. Tam jest takie ciśnienie że nawet niech mają 20cm to nic złego się dziać nie będzie. Regulacja na bank pomoże.

Kasy ci raczej nie zwrócą... Każ im to wyregulować jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade wlasnie w poniedzialek do krakowa i dam wam znac co zalatwilem. Narazie dzieki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak teraz z ściągnięcię obudowy silnika trzeba calą tą rzeźbę wykręcić? Teraz ladnie to juz montują pod obudowa ja mam tak baracuda 130Nl i nic nie odstaje ani nie przeszkadza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś mi tak załozył gaz to bym ich wyśmiał. Pytali sie o to czy mogą wywiercić otwory w osłonie? Do tego 180 tysięcy trytytek. Toć to beznadziejnie wygląda i do tego utrudniony dostęp do wszystkiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede z nimi walczył. Nie pytali o nic, poprostu przewiercili. Co do trytytek to faktycznie przesadzili bo juz mam wygluszenie potargane przez to i sa dziury wytarte od wtryskow ;/

Moze mi ktoś jeszcze wyslać zdjęcie jak wy macie zrobione instalacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktoś jeszcze wyslać zdjęcie jak wy macie zrobione instalacje?

1a6816d959adeeadgen.jpg

Bober to ty w ogole masz tam gaz założony? :D pieknie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z wyglądu. Jedynie co widać to czerwony reduktor (sam kolor rzuca sie w oczy) i żółta wtyczka do kompa, Reszta ładnie pochowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z wyglądu. Jedynie co widać to czerwony reduktor (sam kolor rzuca sie w oczy) i żółta wtyczka do kompa, Reszta ładnie pochowana :)

No ci co sie nie znają na samochodach to nie kapną sie ze to auto jeździ na gaz. A napisał byś mi jeszcze co masz włożone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak cena jest wyznacznikiem ,gdzie się zakłada instalację ,miało być tanio to jest ,przecież w ramach gwarancji nic lepszego za gratis ci raczej nie założą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo :o widzialem wiele spapranych instalacji, ale to przebija wszystko... Jestem ciekawy jak powiercili kolektor. Odpuść sobie tych majstrow z krakowa, Kup dobre wtryski (Baracudy, albo Hana) Sterowniki STAG są jedne z lepszych, reduktor tez może być, ale Valteki 3Ohmowe do 1.8T to totalna amatorszczyzna...

Ja u siebie mam takie graty: Sterownik Stag 4, reduktor KME Gold, wtryski Hany niebieskie 1.3Ohm.11947505_899628336785874_264996431880996

Edytowane przez Kevinass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś juz kiedyś taki drut? bo ja pierwszy raz a dużo tego widzialem i sporo poprawialem :P Pewnie jeszcze wypuscili go na autokalibracji xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widywałem już gorsze rzeczy,

po moim montażu w 1.8t instalacja wygląda jak u kolegów wyżej bobersky i kevinasss , czyli nie wygląda bo jej nie widać. 1.8t jest łatwym silnikiem do zagazowania i alokacji komponentów...

Bardzo często ludzie pytają się mnie o koszty instalacji, odpowiadam wtedy grzecznie realną kwotę za instalację na porządnych komponentach założoną w taki sposób żeby można było bez wstydu otworzyć maskę... oczywiście bardzo często jest "za drogo", ja znajde taniej bo zdzichu powiedział ze za 2000 zł zalozy sekwencyje , efektem poszukiwań tańszych instalacji jest własnie to co widziemy u kolegi powereete ....

instalacja na najtańszych wtryskach , sory to nawet nie mozna wtryskami nazwac, to są elektrozawory .... nie wspominajac o prehistorycznym trojniku pomiarowym z pradziadkiem mapsensorem ps01...

i kurna no wiecej trytytek juz na tych wezach dac nie mogli :D

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż masakra.Ja widzialem już calą obudowę wyciętą na Omvl na środku.Ja bym dał pojedyńczą Barracudę,rownej długości weżyki,map w zwykłym miejscu miejscu a nie "w bagażniku" i jakiś normalny filtr,przynajmniej włókno szklane.

W Krk masz kilka miejsc gdzie możesz jechać to poprawić:

1. GEG Auto gas

2. Autogas Joanna na Beskidzkiej

3. Gazik

Kolejność przypadkowa

może jeszcze

4.Mgas

5.Fugazi

Edytowane przez artur100g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam hany pojedyncze z adapterami i na wężykach około 4cm.

Zakładałem sam.

P1010267_zpsnxnnppko.jpg

Założyli koledze starego staga 4 pewnie eco bo ps1 jeszcze.

Zalegało na półce czy jak.

Stag qbox basic wystarczy i auto da się wystroić tylko nie na valtekach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...