Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gregory's Audi A5 3.0TDI Quattro


gregory

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jestem na zakupie zderzaka do polifta po małej obcierce na parkingu i w sumie się zastanawiam, bo ten przedliftowy bardziej mi się podoba. Jak rozumiem wszystko do siebie pasuje niezależnie od tego czy przed-, czy polift?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ygrek napisał:

Właśnie jestem na zakupie zderzaka do polifta po małej obcierce na parkingu i w sumie się zastanawiam, bo ten przedliftowy bardziej mi się podoba. Jak rozumiem wszystko do siebie pasuje niezależnie od tego czy przed-, czy polift?

Bardzo ciekawy plan, w sumie zaoszczędzisz trochę grosza, ze 200zł pewnie ale za to powstanie ciekawy egzemplarz, coś jak u autora tematu :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, marcin_o23 napisał:

Bardzo ciekawy plan, w sumie zaoszczędzisz trochę grosza, ze 200zł pewnie ale za to powstanie ciekawy egzemplarz, coś jak u autora tematu :thumbup1:

Nic nie zaoszczędzę bo kosztuje tyle samo co przedlift - 1000 zł. Takie są w ogromnej większości ceny tych zderzaków. Jeśli Ty znajdziesz polifta w kolorze LZ9Y do montażu bez lakierowania to biorę, a Tobie stawiam skrzynkę dobrego piwa tudzież 3 JD. Nie ma tych zderzaków na razie za wiele na rynku wtórnym, a jak są to nie w ten kolor. Wierz mi, bo szukam tego od grudnia 2017. Lakiernik nie przemaluje mi innego koloru w ten cholerny perłowy czarny - zawsze będzie to w słońcu widać. To już wolę przedlift (taki sam mam teraz nie S-line) ale w ori kolor, które bywają na allegro. Tym bardziej, jak napisałem, że bardziej mi się podoba.

Edytowane przez ygrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...