Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna


_siwy_

Rekomendowane odpowiedzi

kuźwa i mnie padła 3 dni temu

od 3 dni siedzę w samochodzie i boję się pociągnąć za klamkę -żeby nie wyrwać :shocked:

żona jedzenie donosi

przyjdzie dokonać żywota w audi... :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w prawej i lewej klamce siedzi taka sama sprężynka, tzn. zakręcona w tą samą stronę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

PILNIE potrzebuje wymiary tej sprezynki!

srednica wewnetrzna i grubosc druti, bardzo prosze o jak najszybsza odpowiedz!

po odgieciu znowu padla a na dodatek nie moge otworzyc drzwi od wewnatrz :/

A nie chce na daremnie rozbierac tapicerki....

mam mozliwosc dorobienia tej sprezynki i szybko potrzebuje tych wymiaruw!!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to może jakiś grupowy zakup tej spręzynki, :polew: bo mi też dzisiaj padła i klamka wisi jak ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to może jakiś grupowy zakup tej spręzynki, :polew: bo mi też dzisiaj padła i klamka wisi jak ... :D

czytałeś wszystko w temacie :mysli: jeśli tak to wiesz że takiej samej ori nie kupisz, no chyba że chcesz wymienić sobie całą klamkę i panel wokół niej. spróbuj ją sobie naprawić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem wszystko, domyślam sie ze nie mozna kupic samej spręzynki.

Widze ze nawet zażartować nie można bo zaraz jest cos nie tak.

Czasami widze że najlepiej nic nie pisać na forum bo zawsze coś jest nie tak, w koncu forum jest dla ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot: to pewnie i to czytałeś [jak ktoś jeszcze będzie miał ochotę pochwalić się tym ze mu luźna klamkę to niech lepiej się powstrzyma, w innym przypadku przygarnie kropka. takie gadanie nic nie wnosi do tematu i nie pomaga rozwiązać problem] - schiller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mi naprawia to w Rogalowni. Mowia ze moze uda sie bez zakupu całej klamki w ASO, jak naprawią, to napisze co zrobili... moze bedzie trzeba sie do nieg grupowo wybrac na naprawe klamek zamiast na virusowanie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

co do klamki to sama klamka , sprężynka i taki pierdelnik w który wchodzi sprężynka pasuje od A3 sam montowałem. Myślałem ze mi sprężynka pękła a to sie okazało ze rozwalił sie ten czpien w którym siedzi sprężynka. kupiłem za 23 zł kalmkle od A3 i przełozyłem pęknięty element i teraz śmiga. Klamka jest całkowice rozbieralna można ja wyciągnąc z plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki drobiazg a tyle problemu. Zdjęcie boczka zajęło mi 7 minut.... oględziny ..... jest klamka no i słynna sprężynka :naughty: . A teraz finał: :polew: pogrzebałem w gratach i praktycznie identyczną sprężynkę znalazłem w mechanizmie otwierania kieszeni starego kaseciaka, trzeba było tylko skrócić wąs.

Nowa sprężynka siedzi już drugi miesiąc, dobrałem prawie identyczną, poki co smiga jak trzeba :th: . Panowie odrobinkę sprytu i można zrobić wszystko :radocha: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki drobiazg a tyle problemu. Zdjęcie boczka zajęło mi 7 minut.... oględziny ..... jest klamka no i słynna sprężynka :naughty: . A teraz finał: :polew: pogrzebałem w gratach i praktycznie identyczną sprężynkę znalazłem w mechanizmie otwierania kieszeni starego kaseciaka, trzeba było tylko skrócić wąs.

Nowa sprężynka siedzi już drugi miesiąc, dobrałem prawie identyczną, poki co smiga jak trzeba :th: . Panowie odrobinkę sprytu i można zrobić wszystko :radocha: .

Leoncjo, a masz model tego kaseciaka, może znajdę takiego u siebie ?

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja tez miałem ten sam problem z klamką od kierowcy ale to juz przeszłość :>. Jak udalo mi się zauważyć to przypadłość chyba wszystkich B5 przed liftem (taki mam) może po lifcie było inaczej. Ale do tematu. Regulacja linką raczej tutaj nic nie da. Tam jest taka mała sprężynka wygięta po obu końcach tak aby jednym końcem spierała się o klamkę a drugim o plastik (dzięki temu klamka wraca). Ja miałem tą sprężynkę pęknięta właśnie na tym wygięciu od strony plastku. Wyjąłem ją i za pomocą imadła i kombinerek wygiąłem choć nie było łatwo tą końcówkę. Może nie wygięła się idealnie ale klameczka pracuje idealnie, a luzu praktycznie nie ma :decayed:

Polecam i życzę powodzenia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos podpowie jak sciaganac boczek ? bo chce sie zabrac dzis za klamke kierowcy :)

dwie śrubki po końcach przy szybie. jedna w uchwycie od zamykania drzwi-pół uchwytu wyjmujesz a tam w środku będą jeszcze dwie śrubki, po czym całość delikatnie do góry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze nie tylko u mnie tak jest. nie ma zabardzo czasu tego naprawic. bo wiecej chyba rozkrecania niz samej naprawy bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...