Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

pyrxhnl6.jpgWitam wszystkich klubowiczów chciałem przedstawić moją A4 b5 97r 1.6 ADP ściągnięta niedawno z niemiec bez wyposażenia jedynie 2 elekt. szybki. Dość zadbana, a z czasem i ja zadbam o nią jak należy i pare rzeczy do niej wpadnie. Pozdrawiam.pyrxhnl6.jpgszimblqu.jpgju8wffbm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć, od 3 tygodni jestem posiadaczem Audi a4 b6 1,9 TDI AVF, S-line :D Forum już parę razy pomogło mi w rozwiązaniu różnych problemów, teraz czas na własne konto. Witam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie. Jestem posiadaczem audi a4 b6 1.9 tdi 130 km z 2002 roku. W ostatnim czasie autko troszkę kaprysi ale mam nadzieję, że dzięki forum wyjdziemy na prostą. Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mogę się przywitać. Po około 1,5 miesięcznych poszukiwaniach udało się zakupić Audi A4 w nienagannym stanie ;) Mam nadzieję na dłuższą współpracę, gdyż mam nadzieje na kilka lat eksploatacji mojego nowego - starego autka :)

Autko to Audi A4 B5 Avant - Biały - 1.8T + LPG + automat zwykły - czarne skóry (niegrzane) - 4 el. szyby - drugi właściciel w Polsce - od 2012 roku na naszych drogach.

Pozdrawiam.

Edytowane przez szyna93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Audi. serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie .

Mega dobrze, ze trafiłem na tak znaną stronę, ponieważ jesteś początkująca osobą , która zaczyna swoja przygodę spod znaku "S" w olimpiadzie. Potrzebuje porady dotyczącej kodowania bram (system Home Link) w audi S4 (wersja USA). Czy zza oceanem są inne fale i będzie ciężko zaprogramować z silnikami do bram firmy Nice w PL?

Drugi temat to sprawa bardziej poważna , ponieważ chciałbym podnieść moc a aucie i tu potrzebuje fachowej lektury.. gdzie warto zmienić oprogramowanie -firma/ dane osoby , czy jest to bezpieczne dla serii, jakie max. moment można osiągnąć i moc w KM.

Pozdrawiam ,

Frost84

Edytowane przez Frost84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...