Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak zamontować emulator zmieniarki CONCERT - fotoporadnik


Maggie Kreatywna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Może komuś przyda się poradnik, w którym opisałam jak montowałam emulator zmieniarki w moim samochodzie. Zapraszam na moją stronę:

kreatywnezycie.pl/jak-zamontowac-emulator-zmieniarki-w-audi-a4-b6/

Komentarze mile widziane.

Mój emulator spisuje się świetnie, super alternatywa, nie trzeba zmieniać oryginalnego radia.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Również jestem przed montowaniem zmieniarki mp3, w moim przypadku firmy Yatour :)

Mogłeś dać obszerniejszy opis podłączenia oraz więcej zdjęć ;) Tak, aby było wiadomo który kabel z którym trzeba połączyć, by niczego nie popalić :)

Również będe montował zmieniarkę w schowku, ale planuję przyczepić ją na taką grubą taśmę dwustronną, nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć. A tak swoją drogą - wie ktoś z was gdzie można kupic taką "taśmę"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogłeś dać obszerniejszy opis podłączenia oraz więcej zdjęć

Tu masz więcej.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/198940-zmieniarka-mp3-pod-fabryczne-radio-audi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,taśmę dwustronnie klejącą kupisz w każdym większym markecie budowlanym.Jesteś z Białego to napisz do mnie pw a dostaniesz kilka rodzajów taśmy ode mnie gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,taśmę dwustronnie klejącą kupisz w każdym większym markecie budowlanym.Jesteś z Białego to napisz do mnie pw a dostaniesz kilka rodzajów taśmy ode mnie gratis.

Kurcze, w tej chwili jestem w Ełku i w Białym będę dopiero za tydzień około :( Ale dzięki wielkie za chęci! :)

Te przylepy obustronne nie zdały egzaminu :( już po 30 min się odkleiła zmieniarka od góry schowka... Kupiłęm taką wypośrodkowaną taśmę... Była za 4 zł ale i za 25 a kupiłem za 10 zł, będę musiałsobie poradzić jakoś inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pytanie odnosnie GND, czy w radiu jest tam gdzies jakas srubeczka przy obudowie zeby je dokrecic , czy szukac mam osobnej malej srubeczki ? Bo poki co auto u mechana ma robiony rozrzad i regenerowany rozrusznik , a chcialbym to sobie po odbiorze na szybko zrobic majac juz wszystko przygotowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kilka śrubek na boku obudowy radia. Odkręć którąś którą będzie ci wygodnie i przykręć razem z masą. Wytłumaczyłem ci wszystko na priv :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,taśmę dwustronnie klejącą kupisz w każdym większym markecie budowlanym.Jesteś z Białego to napisz do mnie pw a dostaniesz kilka rodzajów taśmy ode mnie gratis.

Kurcze, w tej chwili jestem w Ełku i w Białym będę dopiero za tydzień około :( Ale dzięki wielkie za chęci! :)

Te przylepy obustronne nie zdały egzaminu :( już po 30 min się odkleiła zmieniarka od góry schowka... Kupiłęm taką wypośrodkowaną taśmę... Była za 4 zł ale i za 25 a kupiłem za 10 zł, będę musiałsobie poradzić jakoś inaczej

Witam,

Polecam mocny przezroczysty rzep z Leroy Merlin, trzyma znakomicie :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam przykleić na mocna taśmę dwustronna, taką z gąbeczką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też robiłem na taką taśmę i niestety puściła :( A nie chce mi się teraz zdejmować znowu tego schowka by jakoś solidniej go przymocować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cena i długość? ;)

Witam,

Panowie nic nie kombinujcie z wierceniem schowka, naprawdę szkoda zabawy.

Kupcie porządną mocną, przezroczystą taśmę rzep Scotch:

http://www.leroymerlin.pl/artykuly-metalowe/lancuchy-liny-tasmy/tasmy-pasy-i-rzepy/rzep-samoprzylepny-dual-lock-scotch,p174255,l1110.html

Jest świetna u mnie trzyma zmieniarkę z 2 lata i jest nie do ruszenia :D.

Zamontowałem ją w pionie po lewej części schowka (idealnie płaska powierzchnia). Kabel wychodzi idealnie z zaślepki lewej części schowka. Wygląda jak ori :D

Przed przytwierdzeniem porządnie odtłuśćcie miejsce montażu,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos wie od czego jest ta czarna kostka do ktorej jest wpieta niebieska ? http://i63.tinypic.com/35n6j3t.jpg

edit

podlaczylem to i mi nie smigala zmieniarka, wiec rozlaczylem i czarna kostka i niebieska jest u mnie luzno :)

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów mam prosbe do was a mianowicie zakupiłem emulator zmieniarki firmy NVOX i wszystko działa ale problem lezy w tym iz po kazdym wyłaczeniu radia i ponownym właczeniu radio nie widzi emulatora zmieniarki musze na emulatorze zmieniarki wcisnac przycisk RESET wtedy radio widzi emulator i tu moje pytanie czy jest na to jakis sposob aby radio widzialo za kazdym razem emulator aby nie wciskac tego RESETU.............. np jakies kodowanie VAGIEM!!!!!!!

No i jeszcze jedna prośba a mianowicie u mnie w sklepie były do wyboru dwa emulatory zmieniarek NVOX i XCARLINK czy podjalem dobry wybór zakupujac NVOX-a czy lepiej wymienic na XCARLINK-a mam pierwszy raz z tym do czynienia dlatego pytam

Wielki Dzieki Wszystkim Zainteresowanych Tematem......... POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido mozesz oodac jakies konkretne powody dlaczego wymienic na Xcarlink czym sie one roznia miedzy soba.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NVOX szukałem na necie i mało info o nim.

Jesteś pierwszym który coś takiego zakupił i pyta na tym forum.

Dobrze podpięty XcarLink nie stwarza problemów (zdarzają się wadliwe sztuki ale pomaga wymiana gwarancyjna na drugą sztukę).

Ten emulator jest już dobrze znany i ludziska sobie go chwalą.

Jestem wśród tych zadowolonych.

Od montażu działa jak powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakaś różnica względem jakości pomiędzy XcarLink a Yatour YT-M06?

Wiem, że do XcarLink można dołożyć moduł BT, ale ja mam seryjny, więc nie potrzebuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...