Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dziwnie pracujący układ kierowniczy 44


JACKUZ

Rekomendowane odpowiedzi

Przy tak szerokich kołach problem z koleinami to chyba normalne ale reszta problemów o których piszesz jakoś bardziej pasuje mi do niesprawnych amortyzatorów niż problemów z przekładnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto kupione w holandii uzywane w niemczech nie jezszilo po polskich drogach, amory sprawdzalem w polsce  niby ok    ale lewa strona 3-4% roznicy  nie pamietam ile bylo % sprawnosci  amortyzatorow ale gdyby bylo zle to diagnosta zaraz by o tym powiedzial,  

w passacie b6  mialem te same felgi i opony ale takich problemow nie bylo  wiadomo koleiny byly odczowalne ale duzo mniej  moze audi toleruje to inaczej.

problem dalej mam i niewiem gdzie szukac,  zawieszenie mam jeszcze gwintowane lezy w piwnicy   moze  by to wymienic, niewiem sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno  po wymianie akumulatora trzeba go zakodowac to juz zrobilem, byl wyciagniety stary  akumulator zajelo mi to  moze jakies 20 min. auto bylo bez pradu pozniej wlozylem nowy.   a nie trzeba przyuczac przekladni kierowniczej   lub cos w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2015 o 14:57, collega napisał(a):

U mnie brak bledow kierownica chodzi lekko przy malych predkosciach i twardnieje przy wiekszych z tym ze przy wiekszych predkosciach mimo iz jest twarda lekki ruch na kierownocy robi dosc gwaltowny ruch samochodu

Witam. Mam podobnie. Do prędkości około 15 km/h wspomaganie działa dobrze, jednakże powyżej tej prędkości kierownica stawia większy opór i zachowuje się jakby wspomaganie było wyłączone. Udało Ci się poradzić z tym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...