Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CZERWONY T5.2


griga-st

PAKIET EDITION   

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zakladac pakiet EDITION ?

    • Zakladaj. Dodaje sportowego charakteru.
      9
    • Nie! Naklejki i czarny dach to wiocha.
      9


Rekomendowane odpowiedzi

łzy po LZ5A w AVANCIE i QUATTRO już wyschły. Szkoda ze nie będzie jej dalej na tym forum :( Poszła do Rajchu.

Jak ktoś jeździł już raz busem, będzie chciał już zawsze busa. :) U mnie po kilku latach się to sprawdziło. :)

- LA3H SALSAROT

- .08.14

- 19Tkm(już 4 u mnie :) )

- 2.0TDI CCHA

- DSG DQ500 NZQ 600Nm z funkcja "żeglowania"(jak w B9)

- Webasto,

- Navi,

- Xenon,

- lustra pełna elektryka,

- szyberdach,

- elektrycznie otwierane/zamykane drzwi,

- 5 lat gwarancji.

Planowane mody:

- hamulce,

- Bilstein + H&R - 40mm

- kolo 19" (niestety fabryka pozwala max.18)

- lepsze granie,

- pakiet zewnętrzny EDITION

- kiera z łopatkami,

- IC z 2,0BiT,

- turbo hybryda,

- ...

- czekam na podpowiedzi :hi:

Na szybkiego:

mvu46i9l.jpg

wcz3k5cg.jpg

https://vwpress.files.wordpress.com/2012/01/ssp455_d. pdf

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej bylo poczekac i kupic najnowszego transportera? Jeździ juz tego sporo i wyszło im to nawet nawet ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem czekac;) T6 z takim wyposarzeniem to~+40k. Troche mi za duzo. Zobaczymy co nowy rok przyniesie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość długo miałem zajawkę na Mulivana, a potem na V-klasę - podobały się bardzo. Zreszta nowa V-ka podoba mi sie nadal.

Zakup przeszedł mi jak tylko się nimi przejechałem.

Parafrazując - kto nigdy nie jeździł busem, ten nie będzie chciał nim jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rodzina prowadzi dosyć aktywny tryb życia. Rowery, narty,itp. Zwykle Autem jeździmy tez na wakacje. I to przewazylo o wyborze. Ja znajduje się w tym aucie jak najbardziej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w firmie mamy T4 - mega auto :) T6 jechałem jako pasażer na Audi Quattro Experience z Gdańska do Warszawy, mega wygodne auto na taką trasę. poliftowe T5 też jest fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podobnej cenie miałem c7 allroda i 5gt... Natomiast podstawowa zaleta tego czerepa jest trzymanie ceny.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie:

Szukam RNS510 z kamerka, i granie(wzmak, głośniki) możne Grześ by mi podłączył(jeszcze o tym nie wie :wink: ) , plastików w zderzak wraz z halogenami zdecydowanie kupie :)


Bedzie coś takiego pasowało, czy za ta kasę(~5,4K) szukać coś innego?

pykuotni.png


  1. DIEWE 19" ET 37. To ma być kolo letnie.
Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka :) tez mam jako trzecie auto w rodzinie T5-tke. i tu masz racje, zajefajnie sie tym lata. co prawda juz wiekowa ale daje rade ...

bezawaryjnosci zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem przez święta pn.3kkm, i czułem się jak król za kierownica. :krol::) Brakuje trochę mocy, ale można spokojnie podróżować z całym dobytkiem inwentarza: ~170kmh/3tys.obr./9,5L :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałbym. Aaale: okazało się ze te silniki(CCHA, CCHB, CFCA) maja tez wadę fabryczna :facepalm: Rwące się paski wieloklinowe :facepalm: Jak pierdyknie, to może uszkodzić ten od rozrządu. Noż kurrczaczek, od VAGa nic nie kupisz żeby nie miało jakiegoś trupa w szafie :facepalm::facepalm: . Jutro zabierają mi auto do serwisu. Jest na to jakaś akcja.


Amorki Bilstein B6 + H&R -40 + Stabi 30 i 26 :)

r6pryxqq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałbym. Aaale: okazało się ze te silniki(CCHA, CCHB, CFCA) maja tez wadę fabryczna :facepalm: Rwące się paski wieloklinowe :facepalm: Jak pierdyknie, to może uszkodzić ten od rozrządu. Noż kurrczaczek, od VAGa nic nie kupisz żeby nie miało jakiegoś trupa w szafie :facepalm::facepalm: . Jutro zabierają mi auto do serwisu. Jest na to jakaś akcja.

Amorki Bilstein B6 + H&R -40 + Stabi 30 i 26 :)

r6pryxqq.jpg

Czemu nie bilstein B8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czemu nie bilstein B8 ?

Można się tez zapytać dlaczego nie B12 albo B14? :) Odpowiedz jest prosta: Kasa :decayed: Poza tym ludzie chwalą sobie ten setup w tym aucie.


Optyka ala 25 Edition :)

o36xdjj5.jpg


volkswagen_multivan_bitdi_edition_25_tes


Dalszy ciąg poprawiania zewnętrznego wyglądu. Części do tego auta są nie do zdobycia bądź tylko "na zamówienie"... Pozostaje wiec tylko ASO. Muszę stwierdzić ze jak części do B8 były "ze złota", to tu niestety są "z platyny" :facepalm:.

Tylna klapa: listwa oświetlenia tablicy pod kamerę, klamka w kolorze i znak rozpoznawczy: samoświecące numery :wink:

Blendy lusterek poszły tez w kolor. Niestety nowe bo rozebrać stare bez uszkodzenia nie ma szans. Tu ciekawostka: wszystkie anteny(TV, DAB,FM) i wzmacniacze są w lusterkach.

p62k8h92.jpg

e654ck96.jpg

srt5h8xt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny takie, bo nikt normalny nie tuninguje Busa, tylko czeka aż się amortyzacja skończy i do widzenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, kolego, pokaż mi na tym forum jednego normalnego:-D Tutaj można tylko skalować: mniejszy czy większy wariat:-) Twoje słowa oczywiście traktuje jako komplement:-)

Zamówione tylne dymione klosze. Siedem stow z rabatami 8-} W sobotę na spocie kończymy zawieche :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, kolego, pokaż mi na tym forum jednego normalnego:-D Tutaj można tylko skalować: mniejszy czy większy wariat:-) Twoje słowa oczywiście traktuje jako komplement:-)

Zamówione tylne dymione klosze. Siedem stow z rabatami 8-} W sobotę na spocie kończymy zawieche :-)

Witaj,

To będzie Edition 25 w czerwieni :D

Koła też zakładasz z Edition 25?

Czarne 20 pasowały by tu jak ulał :D

Pozdrawim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee,20 trochę za kosmiczne;-) Następny problem jest ze do busa nie można byle czego założyć. Tu jest 800 kilo na koło. To strasznie ogranicza wybór niestety:-( Ale z głębią mogę zaszaleć jak Miron;-)

Koło od Edition to 18. Ja chcę 19.

Dymione światła już na aucie :) Na zdjęciu po lewej stronie :wink:

ecq4plvz.jpg

Sa ledowe, ale nie widziałem ich na żywo wiec nie experymentowalem. Cena to ok. 200 eronow :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne autko:) mam pytanie do Ciebie bo widzę ze VW jesteś obeznany. Kupiłem teraz t6 furgon i tu moje zdziwienie ze nie mam podłokietnika od fotela kierowcy... Sa jakieś zestawy zeby doposażyć o ori podłokietnik? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...